PDA

View Full Version : Ег Иван Вазов Пловдив



megiasas
10-10-2012, 18:07
Здравейте скъпи приятели вечния проблем къде да уча е решех да е Езикова Иван Вазов в Пловдив ~ Тъй като съм слаба по математика се притеснявам че няма да вляза има ли някой приет който са знае как седят нещата с влизането и с общежитието колко се плаща на общежитие ! КАКЪВ успех най-малко мога да вляза и заслужава ли си ! Имам предимно слаби оценки по математика много се тревожа а много искам в това училище ! Моля пишете

STAMINA
10-11-2012, 13:48
Всичко зависи от баловете какви ще са тази година!Но мисля че 32 и отгоре ще ти стигне, може и повече може и по-малко!За математиката се стегни, решавай много задачи питай за каквото не ти е ясно!

mimeto_0o0o
10-11-2012, 20:43
Братовчедка ми учи там. До колкото си споням за приемните изпити (все още ги нямаше глупостите с външното) учеше сериозно по математика, ходеше на частни уроци и по математика и по български, но пък през годината учат МНОГО английски. В петък имаше 5 часа ае и 6 някакъв друг, както и да е. За общежитието попринцип е около 20 лв., но там незнам точно колко, абе няма да е някаква безбожна сума. Но да те предопредя има по 1 баня(тоаетна) на етаж, което е гадно, друго си е да си имаш собствен санитарен възел, няма да чакаш и така :D Оф айде стига вече, че..