PDA

View Full Version : Помогнете ми! Ужасно Слаба съм.. :(



EvilLove
10-10-2012, 18:30
Zdraweite Moje Bi Me Znaete, zashtoto pisheh i takawa tema predi, no we4e naistina me pritesnqwa.. Rust: 150 sm i... EDWA 30 KG!!! 29 i neshto.. na 11 ( po4ti 12 de ) - 6 klas sum.. wsi4ki kazvat: qdesh li neshto? i mn si slaba!!! we4e mi omruzna, az obicham da qm meso i riba... :( Molq Wi Se Pomognete Mi!! I Znam 4e 6te kajete: Metabolizma ti e burz! ( koeto si e vqrno ) ama zaradi metabolizma nemoga da sum slaba do takawa stepen!!! I Mejdu drugoto pubereteta idva kogato stigne6 40 kg sum 4ela nqkude.. ( ne vqrwam mnogo mnogo :I ) Ama men ne me trevoji pubereteta sega.. Boq Se Da Nqmam Anoreksiq!! Za6toto PONQKOGA mi se vijdat Kostite na korema :( a towa mn me pritesnqwa!! Molq pomognete mi :'(



P.S. Sorry 4e ne pi6a na kirilica, na linux sum, a na skoro bqh na windows ama mi go smeniha i nz kak se smenq! No Hate Please :)

mkio
10-10-2012, 19:59
Щом осъзнаваш, че си слаба и искаш да се поправиш, значи нямаш анорексия. За годините ти си нормална, темата ти може да бъде изтрита заради тази "Шльокавица"

ccdesigns
10-10-2012, 20:49
Анорексията е психично състояние породено от желанието за бързо топене на много килограми, най-често на по-пълни момичета. При положение, че никога не си искала да сваляш килограми, няма начин да си болна от анорексия.

pifiella
10-11-2012, 11:13
Как така ти се виждат костите на корема?

EvilLove
10-11-2012, 18:34
Zdravetite, az ne pitam dali limam anoreksiq, mersi 4e me ubedihte de che nqmam ama iskah da vi pitam kak moga da nadebeleq pone s 4-5 kg!

Hayashi
10-11-2012, 18:55
Приемай повече калории. На 12 и аз бях 30 килограма. Сестра ми е на 12 и е 29 кг.
Едва ли си чак толкова слаба.

Ivaaaaa
10-11-2012, 19:03
Споко бе момичее аз съм 42 кг, а съм на 17 години ;)

alinaka_99
10-28-2012, 17:38
Аз пък съм на 13 и съм 30кг и 147см
знам какво е и на мен се подиграват, все пак съм 7-ми клас
много мразя да говорят за теглото ми!!!
И мен питат "Ти изобщо храниш ли се?"
ДА ХРАНЯ СЕ даже се храня обилно, но не напълнявам.
Също така много спортувам.
Не се притеснявай ще му дойде времето!
Когато влезеш в пубертета би трябвало да напълнееш.

~The Smile~
10-28-2012, 17:53
Разбирам те какво е да ти казват: "Храниш ли се?!" И на мен сто пъти до сега сигурно са ми казвали приятелки "Много си кльощавичка,бе! Ще се счупиш направо,яж повече!" А пък една приятелка,дето е от по-пълните ме пита с какво се храня,че съм толкова слаба,за да отслабнела и тя. Когато бях на в 6-ти клас,бях някъде 35кг. А това лято качих килограми и станах 41 кг. А нито корем имам,нито нищо. А пък и е гени-ако имаш слаби и високи родители,естествено,че ще приличаш на тях!
На височина си нормална,но на килограми-не. Моят съвет е да се храниш повече. :wink:

EternalDream
10-28-2012, 18:25
Анорексията е съвсем съвсем съвсем различно нещо ...

SunT
10-28-2012, 18:46
Радвай се,че си такава,защото помисли си-би ли искала да си дебела буца... Лично аз не бих искала да съм. :)
Хората, които са "дебели буци" обикновено имат някакъв здравословен проблем и не са "дебели буци" по свое желание. -.-

Тита
10-28-2012, 19:07
Хора, вие добре ли сте да я залъгвате, че е с нормални килограми? Ако наистина го мислите, то сте за освидетелстване. Шести клас бях 50кг. Вярно, че бях 160, ама момичето пак си остава фрапиращо кльощаво.
''Кости на корема'' вероятно наричаш ребрата. Нормално е да изпъкват при това ти тегло. Във възраст, в която е необходимо да се храниш си. Това е и решението ти.

~The Smile~
10-29-2012, 04:49
Хората, които са "дебели буци" обикновено имат някакъв здравословен проблем и не са "дебели буци" по свое желание. -.-

Изплъзна ми се... :booooomb:

venito_1999
10-29-2012, 08:37
Kupi si ,,Birena Maq''.Tova sa tabletki. Produkta se prodava v aptekite. Tezi tabletki sa za podsilvane na imunnata sistema za noktite,kosata,kojata i se nadebelqva ot tqh. Pone taka sam chuvala ot mnogo hora. :) Uspeh....

~The Smile~
10-31-2012, 19:21
Kupi si ,,Birena Maq''.Tova sa tabletki. Produkta se prodava v aptekite. Tezi tabletki sa za podsilvane na imunnata sistema za noktite,kosata,kojata i se nadebelqva ot tqh. Pone taka sam chuvala ot mnogo hora. :) Uspeh....

Може пък и да пие боза. Но надали се напълнява от нея,тъй съм чувала. Аз пия боза,ама ефект-никакъв.

EvilLove
11-05-2012, 08:29
Хора, вие добре ли сте да я залъгвате, че е с нормални килограми? Ако наистина го мислите, то сте за освидетелстване. Шести клас бях 50кг. Вярно, че бях 160, ама момичето пак си остава фрапиращо кльощаво.
''Кости на корема'' вероятно наричаш ребрата. Нормално е да изпъкват при това ти тегло. Във възраст, в която е необходимо да се храниш си. Това е и решението ти.

АЗ СЕ ХРАНЯ!!! Обичам да ям! Даже Много!! Обичам риба и месо... и ям в мак доналдс!!
Колкото и да ям не напълнявам :(

rubby179
11-05-2012, 11:26
Не мисля, че има повод за притеснение, след като момичето има апетит и няма никакви други здравословни проблеми. Организмът тепърва ще започне да се развива, така че има време.