PDA

View Full Version : според вас заслужава ли си ?



polssa
10-10-2012, 18:31
здравейтеее :)
ситуацията , за която става въпрос е такава : в петък съм канена на рожден ден , но предполагам, че нашите няма да ме пуснат , защото започва късно, а пък на следващия ден съм на друг рожден ден ;D ии мисля да направя така: да им кажа, че ще спя в една приятелка , която те познават, както и родителите й , но съм съобразила , че тя не живее с тях, а сама (следователно няма как да звъннат на техните да ги питат дали съм там, пък и вече доста често съм спала в тях и ми имат доверие) . Аз също не живея с нашите, но те ме контролират , за което нямам нищо против. Таа, въпросът ми е заслужава ли си , защото купонът ще бъде велик , а шансът да ме хванат е минимален , поради причината,че са далеч от мене, както и на приятелката ми :D
да правя ли схемата, или ? :D

miss_cherry
10-10-2012, 18:44
Аз съм лъгала нашите така само веднъж и то не заради купон,а за да остана да спя при приятеля ми (тогава още бяха против) и определено си заслужаваше и не съжалявам..ако няма да се чувстваш зле,няма да им навредиш по някакъв начин и този купон наистина е толкова важен за теб,тогава задействай плана :)

polssa
10-10-2012, 19:08
хубавото е, че наистина ще спя в тях, защото и тя ще дойде, а тя няма проблем с късното прибиране и техните

anonymous708973
10-10-2012, 19:20
Направи си кефа много ясно. :д

AreYouNoob
10-11-2012, 20:28
щом шанса да те фанат е минимален кфо ти е зор :D

polssa
10-15-2012, 12:11
мина , заслужаваше си ;д

mrankoniiii
11-03-2012, 08:09
Щом няма да те хванат отивай и да не ти пука . А и щом вече живееш сама значи си голяма и сама се справяш с живота и само зимаш решения .

paradosou
11-06-2012, 11:52
ако няма да се чувстваш зле,няма да им навредиш по някакъв начин и този купон наистина е толкова важен за теб,тогава задействай плана :)

о.О бива съвестен да си, ама прекаленият светец и богу не е драг :Д

мина , заслужаваше си ;д
не е като да сме изненадани. ;р