PDA

View Full Version : Искам да я накарам да свърши вагинално



Rechner
10-10-2012, 19:28
Ясно е вече в какво се изразява проблемът. Правим секс от около 4 месеца сравнително редовно, като до сега никога не е свършвала вагинално. На 18 сме и двамата, аз съм и първият. Чудя се в какво може да се изразява проблемът?

Четох темата за размера и се чудя дали това не е проблемът, въпреки че 15-16см, с които разполагам, са в нормата, ала, консултирайки се с някои девойки, се чувствам като утешителна награда. В един сайт гледах, че жената може да стане много дълбока, а участъка от вагината след 7-8 сантиметър не е толкова чувствителен и съответно се изисква много сериозно проникване, за да се достигне Е-точката. Отделно, като го правим, достигаме етап, в който го вкарвам целия, тя е много възбудена и много и харесва, обаче усещам сравнително слабо съпротивление (усещането е много готино и е много влажно, но някак се чудя дали и е достатъчно). От друга страна след определен момент в дадени пози започва да я боли... Например не сме правили секс на задна, защото просто я болеше.

Другото важно нещо, е че не издържам много време, но 15 минути мога да откарам. Мога да се постарая и повече, разбира се. От друга страна мога да правя секс, когато пожелая, след акт имам нужда от 5-10 минути почивка и съм готов отново, като сме го правили и над 10 пъти за един ден.

Третото нещо, което искам да отбележа, е, че не е свършвала по никакъв начин, нито чрез клитора, защото след определен момент, когато я стимулирам с ръка или орално, ме дърпа и иска да правим секс.

Та ако може предимно дамите да ми дадат съвети и съответно да ми отговорят на следните въпроси, ще съм им много благодарен.

Колко време вече бяхте правили секс, когато свършихте за първи път?
Колко време ви отнема, за да свършите?
В какви пози свършвате?
Нужно ли е да свършите първо клиториално, преди да свършите вагинално?
Ако сте имали няколко партньори, то разликата в размерите оказвала ли е влияния?

Благодаря предварително, искам полезни отговори, а не коментари от сорта на защо се занимавам с глупости или нещо такова!

DragonLady
10-10-2012, 19:53
Колко време вече бяхте правили секс, когато свършихте за първи път? Около 1 месец
Колко време ви отнема, за да свършите? Различно, но да речем около 5 минути за първи оргазъм, следващите и по-бързо понякога.
В какви пози свършвате? Всякакви
Нужно ли е да свършите първо клиториално, преди да свършите вагинално? Не, без проблем си свършвам вагинално, дори и да не съм свършвала клиторно преди това.
Ако сте имали няколко партньори, то разликата в размерите оказвала ли е влияния? Определено да. Имах гадже с около 14-15 см и само един или два пъти ме докара до края, и то съвсем слаб оргазъм. А по-бившият и сегашният ми са доста по-надарени от въпросният, и с тях никога не съм имала проблеми да свърша.

Силна ли ти е ерекцията? Т.е като е надървен на макс как би определил твърдостта, средно или доста твърд.
Питам понеже може да не е достатъчно твърд в ерекция и затова момичето да не може да свърши. Иначе ако ерекцията ти е наред, или тя или не се отпуска и възбужда достатъчно или е от тези жени, които не могат да свършват.

Rechner
10-10-2012, 19:59
Първите 1-2 пъти е като камък, но уви, тогава пък свършвам по-бързо... След това е едно и също, достатъчно е, твърд е, но не е като дъска.

DragonLady
10-10-2012, 20:03
Според мен просто на момичето ти явно и трябва повечко време а да свърши ( по дълъг секс ), а когато е по-дълъг вече твърдостта ми мало от малко се е поизгубила. Тоест опитаи първият тек да издържиш повече, било то със презрвативи за задържане, прекъсване на акта за малко или др. методи.

chushkopek
10-10-2012, 20:19
Момичетата които свършват редовно вагинално далеч не са много, тя отгоре, по-дълъг секс може и да свърши работа, ако не или не може изобщо, или и трябва време.

Rechner
10-10-2012, 20:36
Изобщо не мога да приема такова нещо, че момичето ми не може да свърши изобщо, по-скоро ще считам, че аз не съм си свършил работата и съответно ще предприемам всякакви мерки по въпроса, но няма да се примиря!

AliceSw
10-10-2012, 21:48
Давай първо на лесното - клиторен оргазъм...там бъркате и двамата - като започне да се дърпа я целуни, спри да я докосваш за малко и после си поиграй пак примерно...явно се възбужда много, но ме съмнява и че се стяга и затова не и се получава...ся за въпросите

Колко време вече бяхте правили секс, когато свършихте за първи път? - повече от година, може би почти 2...но по принцип при мене вагиналният оргазъм не е особено често явление така или иначе...с нов партньор ми е необходимо известно време за нагаждане докато се получи
Колко време ви отнема, за да свършите? 10-тина минути предполагам някъде, идея нямам точно
В какви пози свършвате? краката на раменете, задна
Нужно ли е да свършите първо клиториално, преди да свършите вагинално? няма никаква връзка
Ако сте имали няколко партньори, то разликата в размерите оказвала ли е влияния? оказвала е до някаква степен, но не огромна...с всеки член може да се достави достатъчно удоволствие с подходяща поза и известна сръчност

djipsito
10-10-2012, 22:31
Колко време вече бяхте правили секс, когато свършихте за първи път?
Колко време ви отнема, за да свършите?
В какви пози свършвате?
Нужно ли е да свършите първо клиториално, преди да свършите вагинално?
Ако сте имали няколко партньори, то разликата в размерите оказвала ли е влияния?

1. Една година.
2. Всеки път различно, някой път съм доста бърза, друг път не толкова.
3. Като сме на една страна (ама не точно поза лъжички, щото много се чекна (по-скоро си го правя по-удобно за мен, за да си стимулирам клитора), някоя разновидност на мисионерската (не ги знам по имена), на задна...
4. Вагинално съм свършвала само насън. От сексолог съм чувала, че малко момичета свършват вагинално. Не знам колко е вярно, аз досега не съм..
5. За докарването на оргазъм не мисля, че размера има голямо значение. Важното е как го използваш.

Както казаха преди мен за клиторния и двамата някъде бъркате. Докато правите секс, нека тя да се стимулира, все пак би трябвало да познава тялото си и да знае как да се пипне. Сама свършвала ли е ? Ако е свършвала сама, значи и с теб ще може.

Rechner
10-10-2012, 22:55
Да, свършвала е. А аз не мога да приема мисълта, че има жена, която не може да свърши вагинално... психиката ми е такава, няма непревземаема крепост, има слаба атака...

AliceSw
10-10-2012, 23:15
Ами не, не си прав...жените са различни от физиологична гледна точка, разположение на рецептори и тн...това може да няма нищо общо с теб...не се престаравай, продължавай с опитите...

И друго нещо забравих да напиша...не правете повече от 2-3 серии през 5-10 минути и през почивката я поддържай възбудена...нашите системи лесно се нарушават и спирането и почването предполагам, че е една от причините, че започва да я боли в някакъв момент, макар да е мокра...смисъл направете 2 поредни тека, после час почивка, после чак пак

marrcandy
10-11-2012, 08:05
Да, свършвала е. А аз не мога да приема мисълта, че има жена, която не може да свърши вагинално... психиката ми е такава, няма непревземаема крепост, има слаба атака...

АМИ ДОБРО УТРО ИДИОТЕ,когато станеш жена тогава ще правиш такива изводи.Аз правя секс от 5 години почти,и не съм имала ВАГИНАЛЕН оргазъм,имай в предвид,че съм с сериозен приятел от близо 2 години и с него доста сме експериментирали,но не не съм имала такъв оргазъм.Клиторния всеки път ,по 1,2 пъти,но вагинален никога.И съм изпробвала какво ли не. Така че може и ти да си некадърник,но може и да не е само в тебе проблема.Просто пробвайте нови неща и ще разбереш.

sexblqn
10-11-2012, 10:01
Колко време вече бяхте правили секс, когато свършихте за първи път?- Първия си вагинален орагазъм изпитах след близо 3 години с един и същ мъж, който също като теб много се стараеше, но колкото повече мислехме за това, толкова по- зле ставаше. По едно време решихме просто да си правим секс без да мислим за това и се получи от само себе си. А иначе водя полов живот от 12 години и чак сега ми се получи за първи път.

Колко време ви отнема, за да свършите?- Времето е различно не съм засичала, но някъде между 5-10 минути може би.

В какви пози свършвате?- Когато аз съм отгоре е най- лесно. Така мога да правя каквото на мен ми харесва и да контролирам дълбочината, но и мъжа задължително трябва да действа. Ако само си лежи няма как да стане. И един трик- стегни си дупето , докато тя е отгоре- члена става много по- твърд, а нейните движения не трябва да са нагоре- надолу по дължината на члена , а въртеливи или напред- назад. Тя ще прецени как и харесва най- много. индивидуално е .

Нужно ли е да свършите първо клиторно, преди да свършите вагинално?- Не е задължително, но е желателно.

Ако сте имали няколко партньори, то разликата в размерите оказвала ли е влияния?- При мен лично размера няма значение и честно казано предпочитам да не е много голям, защото лично мен ме боли, когато е голям.

15 минути би трябвало да са достатъчни. А 10 пъти???????????? Ти луд ли си? Тва за мен поне е супер гадно. След третия аз поне нямам шанс да свърша, та за какво се мъчите само?

Клиторния оргазъм е също толкова хубав като вагиналния. Има две причини да не иска да продължаваш и да те избутва от там понякога. Или нещо не се справяш добре и не и е приятно или усеща, че оргазма наближава и си мисли, че ако започнете да правите секс ще успее да свърши. Имай предвид, че мястото е много ама много нежно и понякога боли ако не е достатъчно възбудена не пипай и бъди изключително нежен. Първо си изяснете защо те спира и ако е второто просто не спирай , а я накарай да свърши. С език е по лесно, но не знам. Поговорете си, тя ще ти каже най- добре.

Не правете секс с цел орагазъм , а се отпуснете и се наслаждавайте и успех!

3oPuTy
10-11-2012, 10:50
Аз се сещам за няколко неща ...
1.Момичето не се отпуска достатъчно или започва(те) с нагласата,че тя няма да успее да свърши.
2.Не си се научил да разбираш езика на тялото й.Всяка жена (по-скоро всеки човек) си има разни движения,звуци и прочие,които прави когато й е кеф.Научи се да разпознаваш сигналите,които ти дава.
3.Липсата на опит също може да изиграе лоша шега.Аз,например,вагинален оргазъм получих с втория ми приятел.При първия за 2 години не бях свършвала нито веднъж без стимулация на клитора.

Между другото няма да е зле да поговорите с нея на тази тема,защото рискувате да си поразвалите отношенията - все пак една връзка без качествен секс ...

Amore-Mio*
10-11-2012, 17:48
Възможно е нейната да е на психическа основа - да се притеснява, че няма да свърши или там поради друга причина. Или , или. Възможно е да й е нужно време, за да свикне и така нататък.

Относно въпросите: аз започнах да изпитвам оргазъм след първите няколко пъти /да речем 5, докато отмине болката и неудобството от това, че не съм свикнала/. И от тогава , до сега, проблеми не съм имала, свършвам си без проблеми, ако ще преди това да не съм свършила клиторно.

Иначе пробвайте нови неща, нови пози. Все пак, в една от тях най - ще й хареса, и така нататък.

marilyn
10-12-2012, 12:47
Колко време вече бяхте правили секс, когато свършихте за първи път? 3-4 пъти
Колко време ви отнема, за да свършите?Не съм си засичала, нооо много малко за 15 мин секс мога и 5 пъти да свърша.
В какви пози свършвате? Няма значение позата.
Нужно ли е да свършите първо клиториално, преди да свършите вагинално? Мне.
Ако сте имали няколко партньори, то разликата в размерите оказвала ли е влияния? Влияния на оргазмите не ми е оказвало и с нетолкова надарено момче съм си свършвала, въпросът е, че като е с по-надарен чувството да те изпълва отвътре е несравнимо.
Иначе се присъединявам към мнението на Алис

babity
10-12-2012, 13:08
Супер много се дразня на подобни мъжки изказвания. Не сме на норма, бе. Естествено, че ако свършвам ще ми е няколко хиляди пъти по - яко, ама аз не го правя само за свършването и не ми е яко само когато свършвам. Правете си секс, радвайте си се, ще си хванете цаката.

bloodyF
10-12-2012, 17:49
Колко време вече бяхте правили секс, когато свършихте за първи път?-~година
Колко време ви отнема, за да свършите?-вагинално-много, почти невъзможно ми е, клиторно-не повече от 10 минути :д
В какви пози свършвате?-мисионерска, абе няма значение позата като цяло
Нужно ли е да свършите първо клиториално, преди да свършите вагинално?-не е нужно
Ако сте имали няколко партньори, то разликата в размерите оказвала ли е влияния?-да, има значение, обаче е по-важно да й обърнеш внимание, не толкова да мислиш ''голям ли ми е, малък ли ми е'', не единственото важно нещо..