PDA

View Full Version : Проблем с Beats by Dr Dre Solo HD



Doctor_Satan
10-11-2012, 10:43
Здравейте! Току-що получих колет от Америка с тези слушалки Beats by Dre Solo HD, и веднага забелязах проблем. Устройството за звука не бачка, нито за увеличаване и намаляване, нито централното копче в средата. Когато ги включих в телефона си, Нокиа C3-01 се чува много слаб звук, без никакъв бас. Когато натисна централното копче, баса се включва, но звука пак ми се струва сравнително слаб(Да не съм оглушал ебаси?). Слушалките са купувани от Америка и вероятно са за техните стандарти. На нокията работят само когато натисна централното копче, другите две копчета за звука изобщо не реагират. Проблемът е че устройството за контрол на звука не работи дори и когато слушалките са включени в компютъра. Там се чува бас и добър звук, но аудио контролът пак не работи. А и звука не ми се струва като за слушалки за 320$. Та въпроса ми е, самите слушалки ли са кофти, или проблема е в свързаните устройства. Не знам какъв би могъл да е проблема с компютъра за да не работят и там. На кутията пише че са направени за Ipod, Ipad и Iphone. Трябва ли да си купя някое такова че да свирят както трябва? Защото изобщо не съм впечатлен от звука им на компютъра. Пробвах да ги пусна на mp3 player и звучат горе-долу добре, както на компютъра, но нищо специално.... Ако това е оптималното им звучене, разбира се....
Моля, ако някой разбира от тези работи, да помогне. Благодаря.

Nam3less3
10-11-2012, 13:07
Не знам, но специално тези слушалки са overpriced и маркетингов хайп. За същата цена има осезаемо по-добри.
Иначе iphone/ipod/ipad имат качествено аудио с каквито и добри слушалки да им сложиш(е може тия специално да са сетнати за звука на айфоните).

Doctor_Satan
10-11-2012, 14:06
Да, в последствие разбрах, че на тези слушалки просто са им сложили етикета на Др. Дре и са им надули цената със 100-200$ отгоре, за да могат уръфляците да си мислят, че са нещо специално и да дават луди пари. Абе свирят, добри са, но за тези пари очаквах нещо повече. Подарък са от сестра ми в САЩ, иначе аз с тези пари сигурно щях да си купя някакви други.
Мерси за отговора Неймлес.

dangerlol
10-11-2012, 17:08
http://www.redditpics.com/genuine-vs-very-convincing-fake-beats-by-dre-solo,39197/
Може да са фалшиви.