PDA

View Full Version : Комплименти :P



FoolofRemorse
10-11-2012, 12:17
Знам, че има и други теми, четох ги всичките, но моля кажете ми какво комплименти да правя на приятелката ми... Ясно е, че трябва да ми идва отвътре, и са ми ясни тея, прекрасна си, ослепителна си и т.н...

Искам нещо по въздействащо както и да звучи това...

Последното което и казах, беше нещо от сорта:

-Знаеш ли защо хората са измислили огледалото? За да може и ти да видиш нещо красиво :)

Някакви подобни такива, които да я накарат наистина да разбере колко е красива :)
Благодаря, поздрави ;)

valdesbg
10-11-2012, 12:57
Дела трябват, а не думи.

В Левски

jghgh
10-11-2012, 13:03
^Странно звучи съотнесено с казуса на автора :Д


По темата ... мазен си и се оливаш. Комплименти се правят на място и с мярка. Да изкажеш нещо хубаво в неподходящ случай за мен поне е дразнещо. Някак random.
Не се оливай. И без друго ще й писнеш и някак ще започне да те разиграва или да гледа по-ниско на теб.

Още нещо - не си ги измисляй комплиментите, а казвай какво ти идва наум и от сърце. Иначе всичко останало звучи неестествено и преиграно.

Разбира се, т'ва съм аз. Твоята приятелка може и да се радва на всичко това, но като че ли всички оценяваме повече силния, ударен комплимент, казан в правилния момент. А не просто random комплимент в random ситуация, който някак виси във въздуха неадекватно. Малко не се разбира к'во искам да кажа, но да... :3

msdattt
10-11-2012, 13:15
Разбира се jdhgh ... Не се мазни, не прекалявай, по някое време това твое поведение ще й втръснe и нито ще те взима на сериозно вече, нито ще те иска до такава степен, както в началото. Ще станеш скучен, досаден, ще започне да увърта само и само да не се видите .. Повече ще оцени един искрен комплимент, който да си е съвсем на мястото и да идва от сърцето ти, отколкото някакви си фейсбоклук статусчета изръсени ей-така ;)

FoolofRemorse
10-11-2012, 13:18
Разбрах :) Благодаря ви... Наистина май прекалих, вече ще съм по сдържан разбрах си грешката ;)

Azoria
10-11-2012, 13:20
не си ги измисляй комплиментите, а казвай какво ти идва наум и от сърце. Иначе всичко останало звучи неестествено и преиграно.


+ :)

jghgh
10-11-2012, 13:21
Не, скъпи, не е грешка.. Просто много хора не оценяват миличкото отношение иииии наистина почват да се чувстват прекалено комфортно, да си позволяват повече.
Идеята е никого да не величаеш. Хората си хора. Малко са хората, които има смисъл да бъдат величани и обикновено те са си скромни по презумпция :>

FuCKkK13
10-11-2012, 13:21
^ съгласна с горните мнения ... не може да стоите и да си говорите нещо общо или да гледате филм и да се шегувате и ти да изтърсиш нещо такова ( примера,който ти даде) неестествено е и не знам как не ти става неудобно.. а и тия наизустени реплики изглеждат по банално и от един прост комплимент

FuCKkK13
10-11-2012, 13:25
Разбрах :) Благодаря ви... Наистина май прекалих, вече ще съм по сдържан разбрах си грешката ;)

не е грешка.. просто като мислиш, че е хубава просто я гушни примерно и и' го кажи ... а такива неща се казват в ситуации, когато сте двамата и си говорите мило и си говорите за моменти, когато сте заедно и т.н. - а тези моменти са рядко... не може докато се разхождате да и го кажеш .. т.е. ако искаш да и казваш такива неща ги казвай изключително рядко,а като просто искаш да и напомниш, че е красива и го кажи по директния начин без излишни поеми

valdesbg
10-11-2012, 13:44
Момковеца от първия пост. Комплиментите трябва да са есенцията на чувствата, които изпитваш към дадена девойка. Респективно и на действията. Ей така да пуснеш някаква фразичка от нищото е глупаво. В моя първи пост искам да кажа че комплиментите ще вършат работа ако вече си показал на девойката че я обичаш/харесваш/там квото изпитваш. Ако не си.. колкото и да си искрен и да си кусаш душата.. няма да се получи и винаги ще имат едно на ум за тебе.

Това е по скоро като допълнение към коментара на jghgh

FuckedUp
10-11-2012, 16:32
-Знаеш ли защо хората са измислили огледалото? За да може и ти да видиш нещо красиво :)

Боже мили.
Такова нещо никога не бих изтърсил.
Да, никога. Ни-ко-га.

PullMeCloser
10-11-2012, 16:40
не е грешка.. просто като мислиш, че е хубава просто я гушни примерно и и' го кажи ... а такива неща се казват в ситуации, когато сте двамата и си говорите мило и си говорите за моменти, когато сте заедно и т.н. - а тези моменти са рядко... не може докато се разхождате да и го кажеш .. т.е. ако искаш да и казваш такива неща ги казвай изключително рядко,а като просто искаш да и напомниш, че е красива и го кажи по директния начин без излишни поеми

Не съм съгласна, защо пък да е 'изключително рядко' и в подбрани моменти? Кой определя кога са моментите и дали по време на разходка е неподходящо да се направи комплимент :Д

Авторе, това с огледалото е покъртително.

fenastz
10-11-2012, 16:51
Такива като теб ме карат да повръщам. Или ходите от 3 дни или гаджето ти е същата лигла като теб, друго обяснение не намирам да сте още заедно

FuCKkK13
10-11-2012, 16:54
Не съм съгласна, защо пък да е 'изключително рядко' и в подбрани моменти? Кой определя кога са моментите и дали по време на разходка е неподходящо да се направи комплимент :Д

Авторе, това с огледалото е покъртително.

говорех за неговия ''тип комплименти ''

Amore-Mio*
10-11-2012, 16:54
Не й повтаряй във всяка една секунда колко е красива, прекрасна, перфектна - досадно става през едно време. В подходящ момент, наистина ще се трогне и без да си измислил нещата.

HollyGolightly
10-11-2012, 17:20
Аз лични не познавам момиче , което да си пада по заучени фрази. Това да го кажеш на майтап, да я накараш да се засмее, да, но просто ей така не върви. Ако искаш да и правиш комплименти използвай по-простички неща, казвай и колко добре изглежда, казвай и , че е красива, че харесваш усмивката и, дрехи , очи и т.н.

anonymous708973
10-11-2012, 17:55
-Знаеш ли защо хората са измислили огледалото? За да може и ти да видиш нещо красиво :)

Ще се гръмна.
Толкова е мазно, сваляческо и изтъркано, че ми се повръща.

Най-хубавите комплименти, които съм получавала, са били предвидени лично за мен и по повод дребни нещица.
Бившият ми беше казал, че съм си сложила очната линия хубаво. Беше в началото, когато ми отнемаше доста време и нерви и затова го оцених много.
Приятелят ми ми е казвал, че косата ми е мека, че парфюмът ми е хубав, че съм била сладка, когато съм правела нещо си... Това са хубави комплименти.

Chacho
10-12-2012, 08:49
Така и така вече са ти отговорили, ще ти задам аз един въпрос. Защо реши да пуснеш темата и кво точно искаш да постигнеш с тия комплименти? Не ми отговаряй от раз и бъди честен със себе си.

bilqnavod
10-12-2012, 09:30
е, човекът е влюбен идва му отвътре да изказва любовта си...

Кажи й: "Ти си много нежно създание! Обичам те!" и поднасяш роза след думите :)

Chacho
10-12-2012, 09:32
^билянче, мила, искаш ли да си поиграеш на кукли барби и да пропишеш след още някоя година тук? След като измислят мозъчните трансплантации например.

bilqnavod
10-12-2012, 09:42
^билянче, мила, искаш ли да си поиграеш на кукли барби и да пропишеш след още някоя година тук? След като измислят мозъчните трансплантации например.

Благодаря за съвета, ще го имам в предвид.

Chacho
10-12-2012, 09:44
^И аз ти благодаря, ти си много нежно създание, обичам те.

TheBeliever
10-12-2012, 09:48
е, човекът е влюбен идва му отвътре да изказва любовта си...

Кажи й: "Ти си много нежно създание! Обичам те!" и поднасяш роза след думите :)

Да ти идва отвътре и да повтаряш заучени и до болка клиширани фрази са две напълно противоположни неща.

jghgh
10-12-2012, 09:55
нека всички днес сипваме хейт :D its fuckin funny my forummates!!!!!!!!!!


-Боля ли те?
-От какво?
-Като падна от Рая?

:Dв период

ShtrudeL
10-12-2012, 12:35
-Знаеш ли защо хората са измислили огледалото? За да може и ти да видиш нещо красиво :)

апфУ

*Прочетох 'одеалото' и се сетих, че когато ме гушкат, приемам човека, който ме гушка за одеало. Това е мило.

LadyDi
10-12-2012, 13:01
най-големият комплимент за мен беше като изяде без да гъкне безсолната каша, която гордо наричах "свинско с грах" и заяви, че е вкусно !

:lol:

marilyn
10-12-2012, 13:59
Авторе, това с огледалото е ужасно.
Комплиментите, които й правиш нека бъдат искрени. помисли си какво харесваш в нея и й го казвай. Примерно коса, устни, смеха й.. някви такива неща... които са си нейни и са хубави и на теб ти харесват.

AnarchyBoy
10-12-2012, 14:02
най-големият комплимент за мен беше като изяде без да гъкне безсолната каша, която гордо наричах "свинско с грах" и заяви, че е вкусно !

:lol:

:lol:

LadyDi
10-12-2012, 14:03
:lol:
наистина го оцених! все пак и аз ядях от същия бълвоч...

Azoria
10-12-2012, 14:03
най-големият комплимент за мен беше като изяде без да гъкне безсолната каша, която гордо наричах "свинско с грах" и заяви, че е вкусно !

:lol:



++

:lol: