PDA

View Full Version : Вечният въпрос ?



Г.Х.В
10-11-2012, 18:02
Е искам да чуя вашите мнения... Защо повечето момичета си падат по "лошите" момчета?

Sh@d0w
10-11-2012, 18:38
Дефинирай лоши.

valdesbg
10-11-2012, 18:52
Щото имат стил. Неподвластен на времето и пространството. Останалото е Дарвиновата версия на "Най-бързия печели"

Mentolka91
10-11-2012, 19:36
Аз пък си падам по добри!! Ама са на изчезване :D :D

Mentolka91
10-11-2012, 19:43
с оглед на годините ти си забавен,а що се отнася не съм педофил,а педофилка така като гледам!:D

Anonyss
10-11-2012, 20:28
Точно.. Стил. Това му е майката. При 'лошите', въпросите Как?, Кога?, По какъв начин? не съществуват :)

psychopath
10-11-2012, 20:42
Аксиома, какво ми пука, нали ме харесват. :Д

Azoria
10-11-2012, 21:41
Някои жени биват привлечени от грубостта. Не харесват всеки 'лош тип', а тези,които им обърнат малко внимание. Цялата работа е това - липса на внимание. Някой те нагрубява (кара те да се чувстваш нежелана), после ти прави комплимент (кара те да се чувстваш желана), грабва ти интереса.. При липса на по-добър вид мъж в живота на една жена, психиката й е лесно поддатлива на подобни манипулации. Не знам изразих ли се разбираемо..

bilqnavod
10-11-2012, 22:00
не съм си падала по хулигани никога....

Богиня
10-11-2012, 22:05
В една връзка мъжът трябва да доминира. А аз си падам доста властна персона. Следователно, за да ме привлече, то той трябва да е... ?лош?.

DarkTemplar
10-11-2012, 22:10
Щото имат самочувствие и са достатъчно нахакани, за да вземат това, което искат, без да питат "може ли". Друг е въпросът, че обичайният нашенски вариант на "лошо момче" е нагъл квартален прошляк с максимум двуцифрена сума в джоба и акъл, колкото калинка.

Nam3less3
10-11-2012, 22:23
Не е ли по-правилният въпрос що хубавите ябълки прасетата ги ядат

goGu
10-11-2012, 22:25
Защото момичетата харесват да ги унижаваме ,да ги лъжем,да им казваме това което искат да чуят ,после да ги нараним и да реват и да ги ебеш когато поискаш !

paradosou
10-11-2012, 22:47
Не е ли по-правилният въпрос що хубавите ябълки прасетата ги ядат

Дълбоко се съмнявам. Едно истински качествено момиче не би се хванало с рандъм идиот, който повече опъва нерви, отколкото доставя някакви положителни емоции.
Иначе си харесах отговорите на валдес и ДаркТемплар, в тях е истината! 8-)

Cellmate
10-12-2012, 02:37
Ще перифразирам леко отговора на Валдес, но същината е една: всичко се дължи на естествения подбор! Защото ако представители на двете групи влязат в пререкание най-вероятно "лошият мастър" здраво ще подпука "добродушното канарче". Е, изхождайки от това, естествено е всяко момиче да се чувства по-сигурно с един от "лошите" - по-голяма сигурност. Да не забравям и самочувствието. Нали знаете - повярвай си и ще ти повярват.

bilqnavod
10-12-2012, 07:18
Защото момичетата харесват да ги унижаваме ,да ги лъжем,да им казваме това което искат да чуят ,после да ги нараним и да реват и да ги ебеш когато поискаш !

:D :D :D налиии

fenastz
10-12-2012, 08:51
Защото жената обича ДА Я БОЛИ, ДА ПЛАЧИ И ДА ТЪРСИ МАЙКА СИ

goGu
10-12-2012, 08:57
bilqnavod .. абсолютно !! Момичетата до към 25 още не са се осъзнали и не говоря за тези малки шаврантии ,а за по сериозните момичета,които казват,че никога не биха си паднали по такова момче,примерно за което всички говорят ,коя е прецакал или т.н. Вече дори не се налага да лъжеш,казваш истината,ама зависи за кои "лоши момчета" говорим.Има такива които лъжат за да си легнат само с теб или такива които лъжат за да ги обикнеш. Мисля,че повечето вече са като вторите,даже повечето момчета не го правят умишлено отначало,просто им харесва да са искани,обичани и почват да лъжат ! Лично аз мисля,че е много грешно да се говори лошо за тези които правим така,да било е лъжи в началото до някаква степен,после почваш да чувстваш нещо,приятно ти е,докато не ти омръзне ! После скачаш към следващо момиче ,това не мисля ,че ни прави лоши ,ние просто сме чувствали нещо в даден момент,без значение какво сме им казали и т.н :))

AliceSw
10-12-2012, 09:33
Защото не са пробвали...я питайте момиче, което е било с такъв, дали ще се пробва пак...А защо се пробват - мислят, че ще ги пази и защитава от всички, че взема веднага нещо, което силно желае т.е. тях, а след това ще станат приказни принцеси...истината е, че масовата им практика е - дай набързо и тая...пък после тя да му мисли....

LadyDi
10-12-2012, 12:35
Интересни отговори от мъжката част на форума.
За съжаление, дълбоко неверни.

Лошите момчета се харесват от неориентирани все още млади момичета. Няма зряла разумна жена, която да си избере такъв за постоянен спътник.
А защо се харесват? Защото са различни, защото носят тръпка и защото никога не знаеш какво да очакваш с тях.
Това, че обичаме да са груби с нас и да ни правят на парцал е мит, който мачовците са си измислили. Я набийте едно момиче веднъж да видим ще се върне ли при вас. Ще се върне - таратанци.

babity
10-12-2012, 13:03
А болната женска фантазия, че женицата ще се хване със сульо, ще го поизтупа и ще стане принц? Някой каза ли, че карах диагонално? През по - безгрижните ми периоди е яко. Не притежавам, не ме притежават, не мисля и не питам. Всичко става сега. Но с времето спонтанността и безгрижието не са толкова важни, колкото сигурността.

marilyn
10-12-2012, 14:21
Зависи какво се разбира под "лоши", но ако това е татуиран селски бек, надупчен с обици, безделник свикнал само да се оплаква и да се прави на много лош... ми не, мерси. Предпочитам умно момче с визия за бъдещето, с мечти и способности.

Anonyss
10-12-2012, 19:49
LadyDi, не мисля, че грубото държание се отнасяше за боя. Поне за мен !? Бих казал повече в секса, или някоя малка шегичка, която кара малките женски сърчица да потупват по-бързо :)

klimatronik
10-12-2012, 19:59
Интересни отговори от мъжката част на форума.
За съжаление, дълбоко неверни.

Лошите момчета се харесват от неориентирани все още млади момичета. Няма зряла разумна жена, която да си избере такъв за постоянен спътник.
А защо се харесват? Защото са различни, защото носят тръпка и защото никога не знаеш какво да очакваш с тях.
Това, че обичаме да са груби с нас и да ни правят на парцал е мит, който мачовците са си измислили. Я набийте едно момиче веднъж да видим ще се върне ли при вас. Ще се върне - таратанци.

правилно и тук отново се потвърждава, че момичетата винаги се влюбват в неподходящия ;d

klimatronik
10-12-2012, 20:03
И като се замислите- добрите момчета не се ли влюбват в лошите момичета по същата логика?

klimatronik
10-12-2012, 20:05
Под лош разбирам дадения човек да е по-отракан\а или нещо подобно

OutlawGirl
10-12-2012, 20:20
''Лоши момчета''-Това е просто етикет, който аз смятам, че не е от най - подходящите. В днешно време има много и различни видове лоши момчета. Малцина са мъжете, които имат вградена, подобна скъпа екстра. Повечето са си натурални позьори, колкото и да не им се иска.
Харесвам такива мъже, които си тежат на мястото, имат характер, знаят какво искат, знаят как да го постигнат, излъчват наподправена мъжественост и сексапил, следвани от голяма доза самоувереност и остър език, не да са твърде лигави и романтични, а донякъде арогантни и доминиращи. Един мъж трябва да си знае мястото, да е физически и психически силен, а не някой п*тьо с розова прилепнала блузка, който тича при мама за акъл. Всяка жена иска да бъде закриляна и да се чувства сигурна в ръцете на мъжа до себе си. Темата е дълга и широка, много може да се пише, но предимно смятам, че е поради тръпката и бунтарското излъчване, което кара жената да се чувства защитена с подобно ''лошо момче''.

Mentolka91
10-12-2012, 20:24
и какво разбирате под лоши момчета,да кара голф двойка да слуша чалга да има 2 лева в джоба,но все пак да се мисли за безсмъртен,що'т се си е е направил преди т'ва партия с още 2 като него и са се напушили до неузнаваемост в някоя градинка.Е това е представата на всяка кифла която си търси лош батко!!!

LadyDi
10-15-2012, 07:21
LadyDi, не мисля, че грубото държание се отнасяше за боя. Поне за мен !? Бих казал повече в секса, или някоя малка шегичка, която кара малките женски сърчица да потупват по-бързо :)

Грубото държание в секса? Или някоя малка шегичка?
Това не е грубо държание. Тва е лиготия, която може да направи всеки нормален мъж без да е "лошо момче".

fenastz
10-15-2012, 13:37
и какво разбирате под лоши момчета,да кара голф двойка да слуша чалга да има 2 лева в джоба,но все пак да се мисли за безсмъртен,що'т се си е е направил преди т'ва партия с още 2 като него и са се напушили до неузнаваемост в някоя градинка.Е това е представата на всяка кифла която си търси лош батко!!!

Bad boys, bad boys whatcha gonna do when they come for you