PDA

View Full Version : Курсове по журналистика



magitu1
10-11-2012, 22:07
Здравейте! :)
Искам да ви попитам дали някой от вас е ходил на курсове тук http://passshep.com/index.html
Инересувам се по-специално за курсовете по журналистика. Ако някой има информация, моля да сподели!
Благодаря предварително!

alikeunusual
03-24-2013, 21:05
здрасти, Маги. аз уча в момента книгоиздаване, втори курс, във факулетата по журналистика и масова комуникация. сигурно си запозната, влиза се с същия изпит като за другите две специалности- журналистика и ПР.
ходих на уроци в the passionate shepherd като бях 12ти клас. нямах никаква идея какво точно ще се случва на изпита, освен че трябва да пиша есе. преподаваше ми Ани Тодорова, която ще ти преподава и на теб. изключително приятен и внимателен преподавател. уроците са направени винаги интерактивно, с мултимедия, с филми, пречупвате различни журналистически теми през призмата на култура, кино, история.. по никакъв начин не се натоварваш с тежка и излишна информация, напроитив, курсът е приятен и минава без да го усетиш. ще пишеш много и ще си използваш въображението. групите не са големи, така че винаги ще ти се обръща лично внимание. за мен това е най-важното, иначе нищо ползвотворно не се получава.
ако имаш някакви въпроси, пиши. ;) и успех!

pifiella
03-25-2013, 12:37
Пълни глупостИ,но ако имаш бол пари,давай ги.Твоя си работа.