PDA

View Full Version : Днес



Pedigree
10-12-2012, 11:43
Видях, че Каниса си е направил тема за утре, така че реших и аз да си направя за днес.
Искам да се похваля, че съм много доволна от целия си ден. Сутринта се събудих до мъжа, ходих на училище, сега се прибрах в нас, готвя... и се чудя как вече съм изписала 4-5 мнения за днес, което значи, че не е безкрайно скучно тук в момента.
По магазините продават какви ли не простотии бе, хора. Мина доста време, докато намеря подходящата за мен лютеница, но не, няма нищо по-хубаво от на баба домашнала лютеница, която има днес в нас.
А, забравих да спомена. Значи... на нищо не прилича. Всеки ден се сблъскам с все повече жени, които са все по-недоебани и недоволни, безкрайно злобни и все по-дразнещи от всякога. Не мога да разбера дали те сами са си виновни, или да започна да се карам и на мъжете...

Oldschool
10-12-2012, 11:48
едит: кой чел-чел

Pedigree
10-12-2012, 11:50
И аз се надявам да се наспя, цяла седмица спя по 2-4 часа, много е неприятно.

Canis_Dirus
10-12-2012, 12:01
Аз стнах с по-малка, но доста по-болезнена цицина от очакваното. И нищо не съм ял, щото съм на диета. Но поне от недоспиване не мога да се оплача. Само да помириша възглавница и съм труп.

ohluv
10-12-2012, 13:14
Мило Дневниче!Изпитът беше липсващата путка от торбата с хуйове...май ще продавам цял живот пържени картофки и КФЦ :lol:

ПП:Ае дано наще неска бият и да е някво шоу!

FuCKkK13
10-12-2012, 14:00
и на мен днес ми беше хубав дена като да не повярваш ( по принцип дните в училище не са особено хубави - кофти клас,кофти хора,кофти атмосфера) но днес беше добре.. и като знам че идват 2 почивни дни още от сега съм си починала 8-) :)