PDA

View Full Version : : (



ShtrudeL
10-15-2012, 14:07
Какво мислите за тази статия?
http://www.teenproblem.net/a/1-lubov_and_sex/38451-celuvate-li-polovinkata-si-predi-da-zaspite/

В коя групичка от изброените спадате?

Аз съм толкова гушливо, омг. : ( <3

Най-популярната поза сред влюбените е „ембрионалната“ - двамата са легнали на една страна, задният е гушнал предният, като краката са свити в коленете. Тази поза показва невинност и доверие. По-малко от 5% от двойките спят като „лъжички“. Едва 1% от участниците в анкетата спят романтично, като мъжът е по гръб, а жената е положила глава на гърдите му. Тази поза се ползва от малко двойки, защото не е от най-удобните.

<3

jghgh
10-15-2012, 14:13
От опит мога да кажа, че щом искам да спя отделена от момчето, значи просто не го искам толкова. Така че има нещо вярно.
По принцип не мога да спя удобно, като ме гушкат. Но ако се опитвам, въпреки неудобството, да го правя, значи съм Inlove <3

SisiStrange
10-15-2012, 14:19
По принцип съм много гушкава и обожавам да ме докосва, но не докато спя. :д Тогава имам нужда от пространство. Случва се да го гушна, докато спи, но като цяло обичам да имам накъде да мърдам. А и аз ритам насън понякога. :d

Богиня
10-15-2012, 14:20
''...че единият пречи на другия да заспи.''

Това съм аз. :D Обичам пространството.

Luidgie
10-15-2012, 16:19
http://farm3.static.flickr.com/2788/4127992813_91c0640808.jpg

shmatarok
10-15-2012, 16:59
На мен в момента би ми харесало да ме гушкат, докато заспя, ама после не се знае кой кого ще контузи. 8-) Пък и той всъщност не може да спи така, мърда мега много и от една страна ме е страх да не изям някой шамар. :D Май предпочитам известно разстояние.

LeprikonA
10-15-2012, 17:02
Лятото, въпреки горещината, го усещах как се будеше и ме примъкваше към себе си, ако усети, че не се допирам до него. Аз умирам от горещина, но той посяга полузаспал-полубуден и ме придърпва даже със завивката и ме прегръща така , че да не мърдам. :Д
Зимата е много приятен (не че лятото не е де), по принцип самото му тяло е много по-топло от моето и много обичам да заспя на топличко. (:

anonymous708973
10-15-2012, 21:05
Зимата е много приятен (не че лятото не е де), по принцип самото му тяло е много по-топло от моето и много обичам да заспя на топличко. (:

Ооох... Получавам душевен оргазъм всяка сутрин, когато се будя до него. Наричам го "греховно топличък".
Гушкаме се много преди да заспим и след като се събудим - по-точно, когато аз се събудя, мине час-два-три и решавам, че му стига толкова сън и трябва да става :д Заспиваме гушнати, но несъзнателно се местим. Или единият прегръща другия изотзад или спинкаме с гръб един към друг. Не мисля, че това е показателно за отношенията ни.
Но никак не бих била фенка на идеята да спим на отделни легла, гадно ми е. На него също.

Psyko Nuts
10-15-2012, 21:15
Елате да ви гушна :D

ShtrudeL
10-15-2012, 21:31
ooomg точно в тоя момент (както всяка вечер) си умииирам за една дълбока гушка, в която да заспя.

xoxi
10-15-2012, 21:59
Лятото сама себе си не мога да понасям в леглото, какво остава да вкарам още някой при мен. Заспивали сме заедно, но сме гледали през нощта да има колко е възможно по-малко докосвания.
Зимата обичаме да спим заедно на моето старо легло, което е единично. Гушкаме се през цялото време, заобиколени и притиснати от дебелия юрган. Няма по-прекрасно усещане!
Не мисля, че това определя до колко са силни чувствата между нас.
И за двама ни е важно да се наспим добре и да не сме като парцали на следващия ден. В началото на връзката ни може би правехме компромиси със себе си, само за да бъдем заедно, но бързо видяхме, че така се измъчваме и двамата.
В най-големите жеги миналата година ни се е случвало единия да става и да си оправя второто легло. Попринцип предпочитаме да сме заедно, но ако здравият ни сън зависи от това да сме на различни легла, тогава това не е никакъв проблем за нас.

TheBeliever
10-16-2012, 18:45
Май в никоя от групичките не попадаме.

Много сме гушкави и двамата докато заспиваме. После идва момент, в който искаш пространство да си се кривиш както ти душа иска (аз поне спя в нереално странни пози). След това посред нощ усещам как ме гушва и лекичко ме притиска към себе си (най-якото усещане ever!).

А сезоните май не ни влияят в това отношение. И зиме и лете си се "лъжичкваме" :lol: Естествено зимата е по-готино, особено когато се притискам в греещото му тяло и той взима ледените ми стъпала между своите, за да ги стопли. Парното ми то! :D

Kapi90
10-16-2012, 18:52
Лично на мен сезоните ми влиаятт доста ,лятото просто не мога от горещината ,аз себе си не мога да търпя ,но заради момичето няма как ,иска да спи в/у теб и няма как :( не се наспиваш ама тя е доволна !! Иначе ми е доста по удобно да спя с гръб към нея ,да си лежа по корем ама ще го преживея ! :D

Aeternal
10-16-2012, 18:57
Аз ще съм единствения, дето ще си признае, че не може да спи ако има друг човек до него. В стаята ако има ме дразни, какво остава в леглото. Случвало ми се е вечер тактично да се изнеса на друго легло.

ShtrudeL
10-16-2012, 19:07
аввв гушливата ми тема
Аз обичм да спя сгушена.
Баба и дядо не спят сгушени.
Аз обичм да спя сгушена. <3

anonymous708973
10-16-2012, 19:11
Май в никоя от групичките не попадаме.

Много сме гушкави и двамата докато заспиваме. После идва момент, в който искаш пространство да си се кривиш както ти душа иска (аз поне спя в нереално странни пози). След това посред нощ усещам как ме гушва и лекичко ме притиска към себе си (най-якото усещане ever!).

А сезоните май не ни влияят в това отношение. И зиме и лете си се "лъжичкваме" :lol: Естествено зимата е по-готино, особено когато се притискам в греещото му тяло и той взима ледените ми стъпала между своите, за да ги стопли. Парното ми то! :D

Мислех си, че аз съм единственото студенокръвно женско. Баба ми вика: "С тия студени ръце и крака как ще топлиш мъж?". В нашия случай той ме топли и на мен си ми е мнооого добре :D

TheBeliever
10-16-2012, 19:27
В нашия случай той ме топли и на мен си ми е мнооого добре :D

Същите сме и ние. Той винаги е тоооолкова топличък. Тази му топлина ни събра едно време... хах...

tuzaro
10-16-2012, 19:40
На мен ми е най-добре като си спя с кучето, с момиче ако легна трябва да е на много голямо легло иначе ми пречи всичко...