PDA

View Full Version : Кученцето ми умря :/



Overkill_Teen
10-15-2012, 14:13
Ужас, преди няколко дни беше добре и го разкарвах. Днес сутринта отивам да го храня и...гледам че лежи в ъгъла мъртво, беше ужасна гледка. Горкичкото, 5 години с него, ще ми липсва много. :cry:
Знам, че си в кучешкият рай, бебче.
Почивай в мир. :( :cry:

102
10-15-2012, 14:19
Всички кучета отиват в Рая (1989)

ShtrudeL
10-15-2012, 14:24
Съжалявам... е малко.

Elli *
10-15-2012, 14:25
:сс Авв недей да тъжиш много .. там ще му е по - добре

yakuza_
10-15-2012, 15:06
в контейрна ли го метнахте после ? съмнявам се да сте извикали съответната служба

machoka
10-15-2012, 15:07
аз мойто го зарових преди години..

ShtrudeL
10-15-2012, 15:10
в контейрна ли го метнахте после ? съмнявам се да сте извикали съответната служба

Много си зле. Не знам за кой път го казвам, но никога не е излишно още веднъж.

Имах хамстер, който погребах в кутия от вилици, увит в пликче и заровен в земята.
Имах и кученце, което зарових в градината, когато бях малка, увито в парче плат.

Дано нямаш животно, защото не заслужава такова отношение.

machoka
10-15-2012, 15:11
^^ гледай малко по-'отгоре' на нещата, няма смисъл от задълбаване ))

yakuza_
10-15-2012, 15:12
Много си зле. Не знам за кой път го казвам, но никога не е излишно още веднъж.

Имах хамстер, който погребах в кутия от вилици, увит в пликче и заровен в земята.
Имах и кученце, което зарових в градината, когато бях малка, увито в парче плат.

Дано нямаш животно, защото не заслужава такова отношение.

винаги сме имали куче, в момента също имаме, както и 2 котки, както и около 11 заека
труповете винаги тежат повече отколото изглежда

ShtrudeL
10-15-2012, 15:18
Ами... не мога да не задълбавам. Дразнят ме подобни изказвания.
Ако аз бях изгубила моето кученце и някой ми каже нещо подобно, няма да ми стане особено приятно.

От известно време водя спор с човек, който се държи с кучето си по нечовешки начин и му казах и на него лично, че не е добре и че не заслужава да има домашен любимец. ЗНам, че не съм аз човека, който решава кой какво заслужава, но не обичам грубостта и нечовешките отношения.

Якуза ако иска може да си поговорим на ЛС, или в скайп и да му кажа колко много не го харесвам и защо.

ShtrudeL
10-15-2012, 15:19
винаги сме имали куче, в момента също имаме, както и 2 котки, както и около 11 заека
труповете винаги тежат повече отколото изглежда

И какво? Кучето си в контейнера ли ще изхвърлиш един ден като умре?

102
10-15-2012, 15:22
ShtrudeL, май нямаш дрехи в цвят ирония ...? Ако не знаеш, иронията е помогнала на много хора да превъзмогнат мъката си.

yakuza_
10-15-2012, 15:23
И какво? Кучето си в контейнера ли ще изхвърлиш един ден като умре?

нямам идея, баща ми ги изнася, но съм хвърлял умрял заек в контейнер

machoka
10-15-2012, 15:23
щруделчето не разбира от черен хумор/тънка ирония)) защото приказните герои винаги са буквалистчета в искреността си {}

ShtrudeL
10-15-2012, 15:27
Така е.
И много добре си разбирам.
Просто не ми харесва.


102, нужно ли е да се иронизират такива неща? Не казвам, че трябва да седнеш и да плачеш, но не мисля, че е уместно обратното държание.

102
10-15-2012, 15:35
В случая ти казваш "Съжалявам.. е малко".. с какво това помага...? В такива моменти тия думи минават покрай ухото/окото... Докато иронията, скъпата ирония <3.. спомага за приемането на нещата откъм по-философската страна.. (да не помислиш, че се заяждам, да си се застраховам)

nqmaznacheniee
10-15-2012, 15:36
и сега вместо да прибереш и спасиш някое бездомно ти ще пръснеш пари за ново, докато другото умира от глад на пътя

ShtrudeL
10-15-2012, 15:37
А с какво помага 'в контейнера ли го изхвърлихте?' ?

102
10-15-2012, 15:46
Сигурен съм, че темата е с цел изливане на мъката в текст, а не с цел да се разраства.. още по-малко да се следи от автора. Сложи си ръка на сърцето и ми кажи когато го прочете не се ли усмихна...? (за контейнера)

ShtrudeL
10-15-2012, 15:47
Сложи си ръка на сърцето и ми кажи когато го прочете не се ли усмихна...? (за контейнера)

Не. С ръка на сърцето.

102
10-15-2012, 15:58
"В случая ти казваш "Съжалявам.. е малко".. с какво това помага...? В такива моменти тия думи минават покрай ухото/окото... Докато иронията, скъпата ирония <3.. спомага за приемането на нещата откъм по-философската страна.. (да не помислиш, че се заяждам, да си се застраховам)" * "А с какво помага 'в контейнера ли го изхвърлихте?' ?" *
Ама ти май наистина приемаш всичко буквално ? Основното в поста ми беше "..иронията спомага за приемането на нещата откъм по-философската страна..", не е задължително да е за случая. Гледай малко по-отгоре отгоре. Относно случая.. Както може да напише излияние във форум, така и друг може да отговори както сметне за добре, в същия форум.

Overkill_Teen
10-15-2012, 16:07
и сега вместо да прибереш и спасиш някое бездомно ти ще пръснеш пари за ново, докато другото умира от глад на пътя

Мислиш ли...
Това куче ни го дадоха едни познати, намерили го пред входа.
Макар че нямали идея какво ще го правят им станало мъчно да го оставят ей така и го прибрали на терасата и го нахранили.
Аз никога не бях имал куче, но винаги съм искал, и като го видях не можех да не го взема. Беше много сладко, дойде до мен и почна да върти опашка. Взех го, с татко му направихме една прекрасна къщичка, помня като беше избягало веднъж колко плаках за него, и все намираше начин да се оплете в синджира...
Може пак да си взема, ако някой познат подарява.

FunkyPie
10-15-2012, 16:34
:(

xPafx
10-15-2012, 16:44
Гадно е ама такива неща се случват. Не изпадай в депресия ,щи мини.