PDA

View Full Version : Татуировка



miminka992
10-15-2012, 16:07
Хора знаете ли някое хубаво студио в Пловдив за татуировки. Мисля да си направя от вътрешната страна на устната, но искам също така да ми дадете съвет какво да пише или каква да бъде. Никаква идея си нямам. :D Ии ако можете да ми кажете колко горе-долу струва и дали боли. И последно - ще се махне след години, нали? :D

nikoLowa_
10-15-2012, 17:06
Отиди при Божо :)

miminka992
10-15-2012, 17:20
Къде се намира този Божо? И искам да ви попитам и какво да пише? Нещо от сорта на тези думи - Love, Peace, Believe, Hope. Абе разбирате ме. :D

heartshapedbox
10-15-2012, 17:29
"КУР".
Как може да искаш татуировка само за да я има там някъде, забутана на джуката ти? Няма смисъл.
А при Божо е супер мръсно, бях да питам за татус при него и той пиеше бира в студиото и имаше паяжини, не е айляк.

anonymous708973
10-15-2012, 18:47
Искаш татуировка, но искаш да ти се каже каква? Ти добре ли си?

Студио "Диви и красиви" на ул. Райко Даскалов 46 (Малката главна срещу БНБ).
Или студио Gwendi в Капана. Николета Лозанова си ги била правила там.
Минималната цена и за двете е 40 лв.

Богиня
10-15-2012, 18:53
Помисли отново дали я искаш, щото аз не мисля така.
Не знам дали ще се махне обаче... баща ми е имал името ми под лакатя си, но няма и помен от нея.

miminka992
10-15-2012, 19:05
Започнахте да ме разубеждавате. Незнам. Много искам, но ако наистина има шанс да ми стои завинаги - не, благодаря. Няма ли някой, който има такава да ми обясни малко по-подробно как стоят нещата.

anonymous708973
10-15-2012, 20:35
Омг.

heartshapedbox
10-15-2012, 20:57
На устната специално се размазва и избледнява, една приятелка има от около 5 години и сега прилича на синьо петно.

Богиня
10-15-2012, 21:01
На устната?! :shock:
Не разбирам хора, които си шарят и лицето. Тцъ. Бива, бива безвкусица, ама това е...

heartshapedbox
10-15-2012, 21:17
^От вътрешната страна, тип това:
http://4.bp.blogspot.com/_Ri7rAdJrhzE/TJCSOY0UktI/AAAAAAAAAGA/QupSin8uP3s/s1600/respect.lip.collin.kasyan.tattoo.JPG

ccdesigns
10-15-2012, 23:18
Tва па е толко грозно. А авторката е много зле. Иска просто да седи там нещо да пише. Пък ти кво, ако не се махне след години какво толкова ще стане? Тя нито се вижда, нито нищо, па и нали пак ше седи поне няколко години. Тва е глупаво.

TheBobqk
10-16-2012, 06:35
Ама това стои отвратително, а и със сигурност няма да е в топ 10 на най-безболезнените места за татус. Още като прочетох, че питаш нас, хора от форум, които не познаваш и пр, да ти кажем какво да си татуираш.. е не. Нещо ми се губи смисъла в татусите вече. Ако искаш да си модерна си направи баркод на врата. А нали татуса трябва да е нещо, което да описва теб, наистина да го желаеш, а не просто да ти скимне да си направиш татус еди си къде и да ходиш да питаш по форумите какво да си татуираш. Ми послушай heartshapedbox и си татуирай КУР. Ужас.

tori
10-16-2012, 06:50
Започнахте да ме разубеждавате. Незнам. Много искам, но ако наистина има шанс да ми стои завинаги - не, благодаря. Няма ли някой, който има такава да ми обясни малко по-подробно как стоят нещата.
Чакай, какъв шанс?! Те татуировките се правят ТОЧНО за да останат ЗАВИНАГИ. Айде, на устната се разлива примерно след определена цифра време, но по тялото някак си е глупаво да си мислиш, че след няколко години ще падне защото шанса е минимален. Хората с лазери, бои и всякакви такива не успяват да ги закрият. Ако искаш татус, за да не се цепиш от колектива, ползвай хена тату или туш, все ще се намери някой да те изрисува за няква нищожна цена. Ама виждам ясно, че ти НЕ искаш, така че не се "кепази" както казват хората, с някаква простотия, която след 1 година ще я мразиш.
Аз съм от старомодните - мисля, че татуировките и пиърсинга се правят, за да се чувстваш добре ти, а не да си гъзар.

JoLLiE92
10-16-2012, 06:55
Моля те, кажи ми, че ташак си правиш, за да не се разочаровам завинаги от младото поколение.
Аз съм потресена. Няма да изразя мнението си по въпроса, че да не изям някой бан.

heartshapedbox
10-16-2012, 11:42
.. а и със сигурност няма да е в топ 10 на най-безболезнените места за татус.

Всъщност е може би най-безболезненото, може да ти сложат и Лидокаин.


..защото шанса е минимален.
Даже нулев да изчезне от само себе си..

Странни хора има, ей! :Д

Oldschool
10-16-2012, 13:12
по-добре не си прави.

ChubbyBunny
10-17-2012, 12:52
Повечето хора не си правят татуировки просто за кеф или защото така е модерно. Зад всяка една татуировка на човек се крие история, някаква мисъл или лично преживяване. Обикновено хората, зад чиито татуировки не се крие нищо (така да речем) след време съжаляват и ходят да търсят разни начини да ги махат ...

Neftochimic
10-17-2012, 18:34
Повечето хора не си правят татуировки просто за кеф или защото така е модерно. Зад всяка една татуировка на човек се крие история, някаква мисъл или лично преживяване. Обикновено хората, зад чиито татуировки не се крие нищо (така да речем) след време съжаляват и ходят да търсят разни начини да ги махат ...

амиииии, не си прав/а... (;

защо подяволите ти е нужен татус там? то дори не се вижда, само ти ще си го знаеш или ще си обръщаш джуката насред улицата да показваш на приятелките ти, какъв як татус имаш на такова изумително яко място...

ChubbyBunny
10-17-2012, 19:04
^Я тогава ми изясни как стоят нещата :)

TheBobqk
10-18-2012, 06:38
Повечето хора не си правят татуировки просто за кеф или защото така е модерно. Зад всяка една татуировка на човек се крие история, някаква мисъл или лично преживяване. Обикновено хората, зад чиито татуировки не се крие нищо (така да речем) след време съжаляват и ходят да търсят разни начини да ги махат ...

Аз пък съм съгласна. Дори един съученик вчера ни обясняваше как иска да маха еди си какво от татусите му, защото не му харесвало или не било завършено. Други пък съжаляват, защото са попаднали на лош татуист.

heartshapedbox
10-18-2012, 08:49
^и аз съм съгласна.

tori
10-18-2012, 09:58
амиииии, не си прав/а... (;

защо подяволите ти е нужен татус там? то дори не се вижда, само ти ще си го знаеш или ще си обръщаш джуката насред улицата да показваш на приятелките ти, какъв як татус имаш на такова изумително яко място...
И кво като не се вижда? Трябва ли въобще да се вижда?! Нали ТИ знаеш, че е ТОЧНО ТАМ, нали има някакъв СМИСЪЛ въобще?! Вярно - ако е за гъзария, по-добре не си прави въобще, ама ако има някакъв смисъл, ква е разликата дали е на ръката, на гърба или на устната? Все няма да съжаляваш дори когато се размаже, разлее, етс. Татуировка се прави, защото ИСКАШ нещо ТОЧНО там и защото ИМА някакъв смисъл за теб, не да се вижда.

Oldschool
10-18-2012, 11:24
момчето с тъпия ник,

всичките ми татуси са на места, които да не се виждат лесно, защото татуировките все още се приемат странно и не биха те наели на някоя по-престижна работа. Пиърсите си ги махнах, а татусите си седят скрити, защото не съм ги направил, за да ги навирам в лицата на хората, а за мен...

heartshapedbox
10-18-2012, 16:22
Все няма да съжаляваш дори когато се размаже, разлее, етс.
Тук не съм съгласна. Правиш си въпросното нещо и искаш да остане такова, а не да се превърне в петно.

mirorforse
10-18-2012, 17:28
Тази идея изглежда отвратително. Но всеки сам си решава.
Само да попитам на всеки ли ще правиш така -->
http://4.bp.blogspot.com/_Ri7rAdJrhzE/TJCSOY0UktI/AAAAAAAAAGA/QupSin8uP3s/s1600/respect.lip.collin.kasyan.tattoo.JPG
за да забележат възхитителния татус :D

tori
10-18-2012, 17:48
Тук не съм съгласна. Правиш си въпросното нещо и искаш да остане такова, а не да се превърне в петно.
Да ама ако е смислено, аз поне няма да съжалявам дори да се превърне в петно.


Тази идея изглежда отвратително. Но всеки сам си решава.
Само да попитам на всеки ли ще правиш така
за да забележат възхитителния татус :D
А трябва ли някой да го забележи?! Защо сте толкова глупави - татус се прави за теб, не за хората.

heartshapedbox
10-18-2012, 20:21
Да ама ако е смислено, аз поне няма да съжалявам дори да се превърне в петно.

По тази логика искаш да си татуираш един лъв примерно и за теб няма значение кое от тези е,така ли?:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4870vjMIU1rrq6oqo1_500.jpg,

tori
10-19-2012, 07:41
Еми не че няма значение, но ако се повреди по някакъв начин, няма да съжалявам, че се е разляла или пък въобще че е била там. Вярно - не е красиво, но аз лично няма да се вайкам.

heartshapedbox
10-19-2012, 20:50
Аз бих искала да имам нещо красиво, а не драсканица. :)

tori
10-20-2012, 06:19
Никъде не съм казала, че ще си направя драсканица, а че дори и да се разлее, няма да съжалявам толкова много ако има смисъл за мен. Естествено, това ако бях фенка на татуираните устни...

heartshapedbox
10-20-2012, 16:39
Разбрах ти идеята.
Просто бих държала като си правя нещо, да е качествено, а не само смислено.
И аз не съм фенка на татуираните устни иначе :Д