PDA

View Full Version : коса и нокти



apple_pie
10-15-2012, 17:25
Хей, съфорумници (по-скоро съфорумнички :Д ) :) абе искам да ви питам за мнението ви за витамините за коса и нокти, щото ноктите ми се делят, а косата за няма и месец след подстригване пак е нацъфтяла и мисля да си взема някви витамини ама те на са 1 и 2 марки. та да ми кажете ако някоя е пробвала определена марка и дали е доволна. Мерси предварително :)

mirorforse
10-16-2012, 19:36
За коса мога да ти кажа. От няколко месеца използвам шампоан,балсам и маска за коса от серията на българска роза (всичко излиза около 15лв.). Косата расте по-бързо,става по-здрава и цъфти много по-малко. :)

strawberry88
10-18-2012, 13:48
Пробвай да пиеш бирена мая или Геритамин Нео.На мен не ми помогнаха, но много хора са доволни от тях.Не знам на мен нещо ли ми има ... :D Също така пий много вода, яж повече плодове и зеленчуци.Използвай преса възможно най - рядко и съм сигурна, че ще забележиш промяна в косата си.За цъфтежа може да слагаш и масло от пшеница, арганово масло или кристали. :)

marilyn
10-18-2012, 18:53
Аз съм ползвала Фитовал. Той помага много за косопад и като цяло за подсилване на косата. Има капсули и шампоан. Шампоана не е кой знае какво, но капсулите мен лично ме спасиха да имам коса на главата си в момента.

besso
10-19-2012, 12:16
Момче съм и съм пил няколко пъти Цинк-Калций-Магнезий защото спортувам и забелязах, че от това ноктите ми ставаха много твърди. За косата нямам наблюдения.

titinkaa
10-31-2012, 10:47
Геритамин нео.