PDA

View Full Version : Момичета, МНОГО СПЕШНО!!!



liz14
10-15-2012, 17:47
Днес за първи път ми дойде и трябва да се изкъпя, но не знам дали има нещо специфично или по- различно! Моля ви помогнете! :)

tqjenata
10-15-2012, 17:49
Мисля,че няма нищо по-специално.На мен като ми дойде преди 2 месеца се мих два пъти на ден ,ако е много зле даже три пъти просто може да си вземеш интимен сапун за тези дни !Дано съм помогнала

mkio
10-15-2012, 18:52
Ако не разполагаш си интимен сапун или гел, по-добре се измий само с хладка вода, отколкото с обикновен сапун. Няма нищо по-различно в къпането.

miss_cherry
10-15-2012, 19:11
Не се мий с гореща вода,защото може да предизвика по-силно кървене,поне при мен така става..

phoeniX_boy_BG
10-16-2012, 18:19
Днес за първи път ми дойде
Еййй, най-после ти дойде. Една година мрънкаш тука, че не ти е дошло. Честито!!!

liz14
10-16-2012, 18:19
Благодаря ви за помощта :)

mirorforse
10-16-2012, 19:17
Чувала съм, че не е полезно да киснеш във ваната (не знам до колко е вярно). Една моя приятелка беше получила силен кръвоизлив след като седя час и нещо във вана със супер гореща вода. Едвам я спасиха с преливане на кръв. НО както вече казах не знам до колко е вярно. Може да е единичен случай. Взимаш си интимен сапун и това е . :) Няма нищо по-различно от другите дни. И честито! :)

Titirito
10-16-2012, 20:14
Чувала съм, че не е полезно да киснеш във ваната (не знам до колко е вярно). Една моя приятелка беше получила силен кръвоизлив след като седя час и нещо във вана със супер гореща вода. Едвам я спасиха с преливане на кръв. НО както вече казах не знам до колко е вярно. Може да е единичен случай. Взимаш си интимен сапун и това е . :) Няма нищо по-различно от другите дни. И честито! :)

Вярно е и едва ли е единичен случай. Просто от топлината кръвоносните съдове се разширяват и кръвотечението се засилва. Наистина горещите душове и вани не са добра идея. Интимен сапун трябва да се ползва не само по време на менструацията, а и през останалата част от месеца.

liz14
10-17-2012, 10:54
Благодаря на всички, които ми помогнаха :)

ross
10-17-2012, 11:26
Лиз14, вече са ти казали, но пак ще повторя можеш да се къпеш и дори личната хигиена трябва да бъде на изключително високо ниво, през тори период. Действително е добре да използваш интимен сапун и топла вода. Внимавай хладката вода да не клони към студена.

Amore-Mio*
10-19-2012, 07:33
^ Не само през този период, а и през останалото време трябва да си има високо ниво на хигиена.
Иначе нищо по-специфично, различно и така нататък. Можеш да си купиш един интимен сапун за тия дни, а за през останалото време друг, или гел, и така.