PDA

View Full Version : vip brother



embraceme
10-15-2012, 19:26
Много ме е жал за Къци , а Златка е тъпа уфцЪ : (
Мерси за вниманието.

EinGutesKind
10-15-2012, 19:30
На мен пък не. При положение, че го гледа цяла България, можеше малко да влезе в роля и да си зареже обичайните капризи.

Chrizz
10-15-2012, 19:32
преди 2-3 дни се опитах да го гледам тва...
спрях го на 3тата минута
не знам как ги издържате тия кукери

thegreenzombie
10-15-2012, 19:35
как по дяволите може толкова много хора да гледат такава простотия -__-

Богиня
10-15-2012, 19:35
Много ми е мъчно, че изгониха Бони. Беше ми фаворит.
За Къци ми е жал, но на моменти е такъв инфантил, че си заслужава подигравките. :-|
Златка напоследък започнах да я харесвам. Не съм вярвала, че ще го кажа, но факт.
Първоначално симпатизирах на Юлиан и Николай, но и двамата ме разочароваха, особено Юлиан. Мислих го за по-интелигентен мъж, а той се оказа пухльо. Камелия ми е отвратителна, Кристина също. Никол е пуделчето на Кристина. Люси е готина, истинска, Фънки също е готин.

Overkill_Teen
10-15-2012, 19:40
КЪЦИ ПОБЕДИТЕЛ!

Бонка и Златка ми бяха еднакво противни.
Дано скоро змията Патрашкова си тръгне!

embraceme
10-15-2012, 19:41
Никол е просто уникална ,много красива жена.. а пък Бони е супер лисица,,,не ме кефи

yakuza_
10-15-2012, 19:43
ще гниете в гей ада, слуги на евреиското зло !

Богиня
10-15-2012, 19:45
Никол наистина излезе по-умна отколкото очаквах, но е подлезурка и изпълнява всичко що Кристина и каже. Млада е, така е, но човек на нейната възраст трябва да взима решенията сам, без консултанти и суфльори.

П.С. За да избегна нападки, отсега казвам-не и завиждам, досега по-хубава от себе си не съм срещала. ;-)

embraceme
10-15-2012, 19:48
ще гниете в гей ада, слуги на евреиското зло !

no sense guy strikes again

yakuza_
10-15-2012, 19:50
ахаххаххахахаххахахаааааа ааааааааааааааааааааааааа ахахахаххаахахаххаххахаха ххахахааааааааааааааааааа ааааааааааааахахахаххааха хаххаххахахаххахахааааааа ааааааааааааааааааааааааа хахахаххаахахаххаххахахах хахахаааааааааааааааааааа аааааааааааахахахаххаахах аххаххахахаххахахаааааааа аааааааааааааааааааааааах ахахаххаахахаххаххахахахх ахахааааааааааааааааааааа ааааааааааахахахаххаахаха ххаххахахаххахахааааааааа аааааааааааааааааааааааха хахаххаахахаххаххахахахха хахаааааааааааааааааааааа аааааааааахахахаххаахахах хаххахахаххахахаааааааааа аааааааааааааааааааааахах ахаххаахахаххаххахахаххах ахааааааааааааааааааааааа ааааааааахахахаххаахахахх аххахахаххахахааааааааааа ааааааааааааааааааааахаха хаххаахахаххаххахахаххаха хаааааааааааааааааааааааа аааааааахахахаххаахахахха ххахахаххахахаааааааааааа аааааааааааааааааааахахах аххаахахаххаххахахаххахах ааааааааааааааааааааааааа ааааааахахахаххаахахаххах хахахаххахахааааааааааааа ааааааааааааааааааахахаха ххаахахаххаххахахаххахаха ааааааааааааааааааааааааа аааааахахахаххаахахаххахх ахахаххахахаааааааааааааа аааааааааааааааааахахахах хаахахаххаххахахаххахахаа ааааааааааааааааааааааааа ааааахахахаххаахахаххахха хахаххахахааааааааааааааа ааааааааааааааааахахахахх аахахаххаххахахаххахахааа ааааааааааааааааааааааааа аааахахахаххаахахаххаххах ахаххахахаааааааааааааааа аааааааааааааааахахахахха ахахаххаххахахаххахахаааа ааааааааааааааааааааааааа ааахахахаххаах

yakuza_
10-15-2012, 19:51
явно не излизаш често

Богиня
10-15-2012, 19:51
Господ... :-D
Аз ли не излизам често, че не разбрах?

embraceme
10-15-2012, 19:52
Орлин,Никол,Къци,Николай ,който от тeя да спечели ще съм щастлив :D

yakuza_
10-15-2012, 19:52
явно не си и от най - схватливите :(

Богиня
10-15-2012, 19:53
Е, без Никол и Николай, въпреки че са с близки до моето имена.
Не излизам, да. Живея в замък и чакам принца на белия кон.
Само се надявам да не стане някакво объркване...
http://status4e.com/wp-content/uploads/2012/04/sadba.jpg

Pedigree
10-15-2012, 19:58
Не гледам телевизия от много години. Тайно се надявах, че такива предавания вече не излъчват, и хората не ги гледат, ако ги излъчват. Като цяло се надявах хората да не гледат вече толкова телевизия.

EinGutesKind
10-15-2012, 20:00
Не гледам телевизия от много години. Тайно се надявах, че такива предавания вече не излъчват, и хората не ги гледат, ако ги излъчват. Като цяло се надявах хората да не гледат вече толкова телевизия.

А какво да правят? :shock:

yakuza_
10-15-2012, 20:01
аз примерно гледах телевизия само когато бях на работа, защото там интернет няма, а трябва да правя нещо

EinGutesKind
10-15-2012, 20:03
Да не гледат тв, да не ползват компютри (че видиш ли вредно било), да не слушат чалга ... ми то дай направо да се върнем в Античността :lol:

Pedigree
10-15-2012, 20:03
да взимат наркотици и да не се прибират с дни ecт?! :shock:

Да, по цял ден да не издържат всички да са в РИКО________________

yakuza_
10-15-2012, 20:05
именно, като има интернет, кой нормален ще забие пред телевизора, да не говорим, че аз докато гледам филм превъртам скучните/гейските моменти, а по ТВ това няма как да стане