PDA

View Full Version : Да се откажа ли ?



Kapi90
10-15-2012, 22:17
Много съм объркан и не знам какво решение да взема,от 4 месеца съм с едно момиче,прекарахме прекрасно лято,влюбих се много в нея,както и тя в мен или поне така казваше ,всичко беше чудесно,докато малко преди тя да почне училище разбрах,че не всичко е било толкова прекрасно.Оказа се ,че тя ми е изневерявала,спала е с едно момче през времето в което аз не бях на морето и се връщах в София.Когато разбрах веднага сложих край,но тя ме убеждаваше ,колко много съжалява,че това е грешка,и аз й простих ,казах си майната му влюбен съм,искам да бъда с нея.След няколко дни разбрах,че не е било само веднъж изневярата й,а повече пъти със даденото момче,тя няма нищо към него,както и той към нея.Отношенията им са били чисто сексуални ,но това ме нарани много,опитвах се да забравя но не можех и сложих край.Но просто не спирах да мисля за нея,тя ми показваше постоянно,колко държи на мен и колко съжалява,дадох й отново шанс.Тя каза без лъжи повече ,всичко ще е наред,разбрах,че през времето в което аз се отказах става въпрос за 1-2 седмици,не съм сигурен,тя е била през това време с един мой приятел постоянно,нямам представа дали са спали заедно,казват че не са ,аз го знам,че той е такъв той просто се забавлява с момичетата,най-вече уязвимите и той ми каза,че той е виновен,че просто са се забавлявали ,не е било нищо сериозно ,не са спали заедно просто са си прекарвали времето заедно.Аз казах добре от 2 седмици сме заедно отново всичко е супер,до тази събота в която бяхме заедно,всичко беше прекрасно,бяхме много искрени един с друг,защото аз имам доста семейни проблеми и попринцип не споделям ,но просто й споделих говорехме с часове.През това време една нейна приятелка постоянно й пишеше смс-и да ходи в един клуб,но тя й отказваше и й казваше,че е с мен,телефона и звънна и тя вдигна и говореше,че никъде няма да ходи ,че утре ще се чуят ,аз лежах до нея и я попитах "Кой беше ?" ,тя каза "Виктория,ме занимава и ме кара да ходя ама няма при теб искам",а аз чух ,че тя говореше с момче .. попитах я няколко пъти с кого говори ,тя ме убеждаваше ,че е говори с нейната приятелка,при което аз избухнах започнахме да се караме и аз не се сдържах започнах да говоря за изневерите й ,за лъжите й ,започнахме да се караме ,тя започна да плаче ,крещяхме си и уж се разбрахме,но аз просто не мога не спирам да мисля ,за грешките й и не знам дали да си тръгна или не,преди малко бях при нея изпокарахме се отново,аз й казвах, че просто не знам какво става вече .. и не знам какво да правя и се побърквам..

TROLLDADLOLCAKE
10-15-2012, 22:25
Пич минавал съм през подобно нещо и при мен не свърши добре , курвалъците на тази с която бях продължиха ..
Та по темата .. Какво те кара да мислиш че следващия път , когато идеш било то на море / балкан или екскурзия тя няма да ти изневери отново ?
Щом толкова много държи на теб защо ти е изневерила , че и дори е била с твой приятел ?
Защо те лъже , с кого говори щом няма какво да крие ? Задай си тези няколко въпроса , задай и ги и на нея и сам прецени дали си стува да си блъскаш главата за оня дет духа или е по - добре да започнеш на чисто !

Kapi90
10-15-2012, 22:41
Брат аз я питах ,защо ми е изневерила,защото съм се държал хладно през това време,имала когато ми е звъняла да ме чуе аз съм бързал да й затворя,всеки път когато е спала с даденото момче по нейните думи това е било само 4-5 пъти .. е било след дискотека,когато е била пила и била самотна .. !! За това с моя приятел,горе долу е същото ,защото е била много тъжна и наранена,когато съм я оставил ,а той е бил до нея, защото и той страдал за бившата му което не е така ,а той просто я е излъгал .. За това защо ме лъже с кого говори ,било защото съм щял да се нацупя защо в 2 сутринта й звъни някое момче ,а не е искала да се караме .. знам ,че не си струва ама все едно искам да я променя ,тя никога не е имала връзка,когато хората разберат ,че съм с нея всички са учудени ,защото се говори доста лошо за нея,кое истина ,кое не .. и не знам опознах я ,и не е такава ,но прави доста грешки ,ама аз съм на 22 и не знам не съм сигурен,дали си заслужава да й покажа,че има много по хубави неща от дискотеките и необвързващия секс ..

heartshapedbox
10-15-2012, 22:42
само 4-5 пъти ..

Само?

Kapi90
10-15-2012, 22:47
то първо беше 1 път,после ги докара до 3,после ги докара до 5,ама сигурно ако я питам пак ще ги изкара повече.. и даже ми каза, той секса не беше хубав :| ..

shmatarok
10-15-2012, 22:47
Според мен няма смисъл да се занимаваш с нея. Старите навици умират трудно, остави я да си блъска главата после. Тези системни изневери и лъжи няма да доведат до кой знае каква промяна, поне според мен.

heartshapedbox
10-15-2012, 22:49
Е очакваш да ти каже " беше супер" ли?
Един път, айде 2 да простиш, ама още..Оставяй я.

TROLLDADLOLCAKE
10-15-2012, 22:50
Брат аз я питах ,защо ми е изневерила,защото съм се държал хладно през това време,имала когато ми е звъняла да ме чуе аз съм бързал да й затворя,всеки път когато е спала с даденото момче по нейните думи това е било само 4-5 пъти .. е било след дискотека,когато е била пила и била самотна .. !! За това с моя приятел,горе долу е същото ,защото е била много тъжна и наранена,когато съм я оставил ,а той е бил до нея, защото и той страдал за бившата му което не е така ,а той просто я е излъгал .. За това защо ме лъже с кого говори ,било защото съм щял да се нацупя защо в 2 сутринта й звъни някое момче ,а не е искала да се караме .. знам ,че не си струва ама все едно искам да я променя ,тя никога не е имала връзка,когато хората разберат ,че съм с нея всички са учудени ,защото се говори доста лошо за нея,кое истина ,кое не .. и не знам опознах я ,и не е такава ,но прави доста грешки ,ама аз съм на 22 и не знам не съм сигурен,дали си заслужава да й покажа,че има много по хубави неща от дискотеките и необвързващия секс ..


Ми брат по тази логика , всеки път когато е тъжна или ти си изморен и не и обръщаш внимание тя ще спи с друг ?
Това че е пила не я оправдава , всеки пие и да има пъти в които изневеряваш и после съжеляваш случва се , но при нея са 4 - 5 само докато си бил на море , което е ТВЪРДЕ МНОГО , ако толкова много държи на теб няма да се зарибява с други момчета , които да и звънят в 2 - 3 през ноща с цел да им задоволи каквито и да е нужди .. не знам не я познавам не мога да ти кажа , ама щом чак хората са почнали да я говорят , няма да е цвете за мирисане ! Остани още малко с нея и ако не видиш прогрес към по - добро , бий и шута и толкова , не те заслужава ;)

djipsito
10-15-2012, 22:55
Няма да можеш да я промениш. Откажи се.
Психо-тестване можеш да им правиш на следващите си мацки. Преди нещата да се задълбочат трябва да си й задал задължително два въпроса!

1. Какво мисли за изневерите..
2. Изневерявала ли е някога (като тук се очаква веднага да се даде отговор, а не да го мисли, да го овърта и т.н...)

Ако е имало кръшкане преди, ще има и с теб. Тва е грешка и при момчета и при момичета да мислят, че те ще са единствените, които... ще укротят кръшкачите.

Замисли се, тва, което е тя... тва ли заслужаваш ? Колкото и да си влюбен, едва ли искаш такова нещо за себе си. Та... помисли за себе си.

Kapi90
10-15-2012, 23:02
djipsito питах я естествено :) Тя каза ,че не се е замисляла ,не е имала връзка за да изневерява на някого :) Само каза,че би простила изневяра

Azoria
10-15-2012, 23:52
До средата на темата стигнах и... ДА, ОТКАЖИ СЕ! Това момиче си е чист парцал (с извинение или без, все тая). Ако е държала на теб е щяла да си държи и краката затворени.
Да не говорим,че колкото повече й прощаваш, толкова повече ще ти се качва на главата. Това никога няма да спре, повярвай..

Kapi90
10-16-2012, 00:05
Ако си тръгна ,тя ще направи глупости ,ще продължи да бъде момичето ,което спи с момчета без да влага нищо .. а тя е много повече от това,просто не може да го разбере.

FuckedUp
10-16-2012, 01:01
Ако си тръгна ,тя ще направи глупости ,ще продължи да бъде момичето ,което спи с момчета без да влага нищо .. а тя е много повече от това,просто не може да го разбере.

Ебаси наивния идиот..
Ти сериозен ли си?
За к'во търсиш чуждо мнение, след като не искаш да слушаш хората?
Fuck logic, yo.

HollyGolightly
10-16-2012, 03:29
Ако си тръгна ,тя ще направи глупости ,ще продължи да бъде момичето ,което спи с момчета без да влага нищо .. а тя е много повече от това,просто не може да го разбере.
А ти да не си и бодигард все да си там , за да я спираш от това да не направи някоя глупост. Вярно , имаш чувства , пука ти за нея, но е повече от очевидно че на нея не и пука. Много буквално е приела израза "Очи които не се виждат се забравят", само чака да ти види гърба и се мята на някой друг на врата. Ти сам се замисли, заслужава ли си да се ядосваш за някоя като нея. Да ти изневери 1 път и ти да простиш е едно, но да го направи 4-5 пъти това вече е прекалено много.

anonymous708973
10-16-2012, 06:22
защото съм се държал хладно през това време,имала когато ми е звъняла да ме чуе аз съм бързал да й затворя

и била самотна .. !!

била много тъжна и наранена,когато съм я оставил ,а той е бил до нея

Мда. Нищо ново под слънцето. Нормално.
Колкото и да отрича, имала е нещо към другото момче. Някакво емоционално привързване. Той е бил там, когато ти не си. На момичетата това ни е слабо място - малко да се почувстваме изолирани/неподкрепяни/необичани, търсим на чие друго рамо да се опрем в момент на необходимост. Понякога има и секс, понякога не. Но винаги я има емоцоналната нотка.

fenkaaa
10-16-2012, 06:25
Много си заслепен мой човек,много.Хубавото е,че дори и заслепен малко по малко взимаш да се осъзнаваш.

Masha_Naydenova
10-16-2012, 09:21
Мило момче, не си струва да обичаш някой, да се отдадеш на някой, на който просто не му пука за теб. Думите са лесни за изричане, но делата казват много повече. Животът е пред теб!
Простиш ли веднъж, тя ще е сигурна, че ще простиш втори, трети, четвърти, пети път.... Ако се чувстваш като парцал, бъди с нея...Но струва ли си??????

bilqnavod
10-16-2012, 09:47
Ако си тръгна ,тя ще направи глупости ,ще продължи да бъде момичето ,което спи с момчета без да влага нищо .. а тя е много повече от това,просто не може да го разбере.

Лелелееееее, още ли смяташ, че това момиче има ценности? Само едно ще ти кажа. Не познавам момче, което да простило изневяра. Просто се съмнявам, че друг на твое място би мислил така.

jghgh
10-16-2012, 10:15
bilqnavod, всякакви момчета има ... всякакви ХОРА има : )

А що се отнася до автора.. Мили мой, прекрасно звучат думите ти, че искаш да я научиш на по-стойностни отношения и т.н., но аз не вярвам, че това е възможно. Не можеш да промениш някого, който не е готов за това, който сам не иска се промени. Тя не е с такава настройка за живота, с каквато си ти. Мисля си, че колкото и да й показваш хубавите страни на това да е обвързана и сериозна, просто няма да вдене, защото не й е стигнал дотам етапът на развитие. Не знам как да го обясня с най-простите думи, но ще опитам: ако тя няма нагласа за по-задълбочени отношения, каквото и да правиш, няма да постигнеш резултата, който искаш. Тя трябва да се осъзнае САМА, за да почне да приема .. и предава.

А това че е патологична лъжкиня да не го коментираме... Изобщо как не си загубил доверие в нея ... то бива, бива изневери, но тя го прави постоянно и по всякакъв повод. Това, че си бил хладен, не ми се вижда много резонно обяснение. Просто тя няма същите сериозни намерения, каквито ти имаш към нея.

Kapi90
10-16-2012, 11:26
Да,да аз го разбирам това ,знам че не трябва да бъда с нея ,че не е момичето за мен.Не съм някакво дете разбирам ги тези неща,но просто не искам да я нараня,а знам,че ако и кажа,че това е всичко ще я нараня доста,когато стане дума за нещо такова ,тя ми казва веднага хубаво айде махай се като всички ,така е по лесно,знам ,че не съм лесна,но стой до мен и ще се променя,и почват едни скандали ... искам просто да остана в живота й :) Грижа ме е !

Teenhelp1
10-16-2012, 11:38
Тя все едно не те е наранявала с изневерите нали... ? Изгубена кауза е няма смисъл няма да се промени пък и вечно ще си на тръни ще мислиш,че може да ти изневери във всеки един момент.Постоянно ще ревнуваш пък и не си заслужава явно послушай ни сложи край може да стане и по-зле. :)

Kapi90
10-16-2012, 12:12
Добре,тогава как да си тръгна ,без да я нараня и да си останем приятели ?

Azoria
10-16-2012, 12:20
Добре,тогава как да си тръгна ,без да я нараня и да си останем приятели ?

wtf, защо?! Тя те е предала, наранила те е , направо се е подиграла с тебе :? И ти искаш да си й приятел? Боже... :?

djipsito
10-16-2012, 12:21
Манипулира те !!!!!!!! Знае, че ти е под кожата и много умело те манипулира с тези приказки. Тва "ще се променя" и аз съм го чувала... ама хората не се променят от днес за утре !!

Сигурна съм, че разбираш и че знаеш как са нещата, знаеш кое е правилното решение, ама може би още не си готов да направиш правилната крачка. Бъди с нея щом те е грижа, докато накрая не започне да ти пука повече за теб самия. Само дано тогава да е останало нещо от твоята сериозност и добри намерения (като цяло към момичетата) и дано не се превърнеш в поредния наранен "гъз" (извинявай за израза).

Kapi90
10-16-2012, 12:44
Просто не искам да я нараня,аз съм доста резервиран към нея ,но ми е мъчно ,да я оставя ,защото пък се промени донякъде,спря да пие алкохол,да взима наркотици,промени си компанията.. Ако си тръгна ще стане същата ,а в момента е 12 клас има да учи и т.н ,даже се старае доста постоянно учи,ходи на уроци ,старае се казва ми,че иска да е достойно момиче за мен .. но аз не се чувствам като преди ,не мисля ,че съм влюбен .. :( А до това да стана както го каза ти "поредния наранен "гъз" " .. не ми се вярва ,това ми се е случвало и преди имах връзка 3 години :) Нещо подобно ми се случи и не мисля,че трябва да страда някой,заради грешките на някой друг. Аз си имам свой принципи и разбирания,които доста наруших откакто съм с това момиче.. Искам просто да бъде добре ,а не знам как да го направя.

GLaDOS
10-16-2012, 14:05
... а аз чух ,че тя говореше с момче .. попитах я няколко пъти с кого говори ,тя ме убеждаваше ,че е говори с нейната приятелка,при което аз избухнах започнахме да се караме и аз не се сдържах започнах да говоря за изневерите й ,за лъжите й ,започнахме да се караме ,тя започна да плаче...

Момче,как си могъл да направиш такава глупост?Защо си се скарал за нищо с нея ... а мина ли ти през ума че наистина говори с приятелка , но момичето е просто по-мъжествено с дебел глас ? Think about that ! =D>

bilqnavod
10-16-2012, 14:19
Добре,тогава как да си тръгна ,без да я нараня и да си останем приятели ?

НЕ СИ И ДЛЪЖЕН! Явно си много благороден човек. Мислиш за нея да не тръгне по лош път. Ако бях на нея въобще нямаше да имам очи да идвам при теб да се моля. Сгрешила е и трябва да си поеме последствията. Ако останеш с нея съм сигурна, че ще продължи да си върти същите номера зад гърба ти. Казваш, че е пиела, вземала наркотици... Такъв човек не може да бъде култивиран. Ако си свястно момче, ако държиш на себе си и имаш достойнство ще я разкараш. Не си и нито баща, нито майка да се грижиш за нея. Не бъди такъв благодетел. Ако не може да влезе в правия път, причината няма да си ти, а много други неща, в които не е възпитана от малка!

Teenhelp1
10-16-2012, 14:37
НЕ СИ И ДЛЪЖЕН! Явно си много благороден човек. Мислиш за нея да не тръгне по лош път. Ако бях на нея въобще нямаше да имам очи да идвам при теб да се моля. Сгрешила е и трябва да си поеме последствията. Ако останеш с нея съм сигурна, че ще продължи да си върти същите номера зад гърба ти. Казваш, че е пиела, вземала наркотици... Такъв човек не може да бъде култивиран. Ако си свястно момче, ако държиш на себе си и имаш достойнство ще я разкараш. Не си и нито баща, нито майка да се грижиш за нея. Не бъди такъв благодетел. Ако не може да влезе в правия път, причината няма да си ти, а много други неща, в които не е възпитана от малка!

Съгласен!

jghgh
10-16-2012, 15:01
А и окей, всички са я изоставяли. Кажи й, че ако не иска да си поредния, който я изоставя, тя трябва малко да си оправи поведението. Постави условия, бъди непоколебим. За да е с теб, за да си до нея - спира наркотиците, развратното поведение и т.н.
Не може само да взема.. Трябва и да дава.

ChubbyBunny
10-16-2012, 15:04
Братле, стегни се. Опитай се да се погледнеш през чужди очи и ще видиш колко жалък изглеждаш. Буквално падаш в краката на момиче, което се е подиграло така с тебе...

jghgh
10-16-2012, 15:08
^well, that's love...

Enchanting
10-16-2012, 15:19
wow......такива като тебе са рядкост.
Не искаш да я оставяш,за да не бъде наранена.....

Kapi90
10-16-2012, 15:19
Еми казах й ,че не мисля,че ще се промени и ще спре да ме лъже и тя ми каза,добре тогава няма смисъл.И аз й казах така е ,тя си тръгна и ми каза .. "Сега като пак стана необвързана в фейсбук ,всички ще ме питат какво стана,постоянно си сменям статуса с теб ,това е всичко не ме търси повече " ..xaxa потресен съм ,ама мерси на всички де и не е любов ,беше любов просто ми пука и съм загрижен.

jghgh
10-16-2012, 15:21
ох, горката жертва :д
сакън да не поеме отговорност за действията си :д
лололол
не губиш много от нейната липса.

bilqnavod
10-16-2012, 15:24
Никой не я бие по главата да си обявява статуса във фейсбук. Излагацията си е само за нея. Да е мислила на време.

Kapi90
10-16-2012, 15:34
xaxaxa мани ужас :D :D аз съм потресен ,вече ме избива на смях ,извинявам се ,че ви занимавах с глупостите си :P

Amore-Mio*
10-16-2012, 17:02
Нещата вече не са същите, не го ли забелязваш? От ясно по - ясно е, че й нямаш доверие и то с право. Аз не бих могла да погледна в тия очи, които са твърдели, че ме обичат, а след това да разбера, че е легнал с друга. Някак, не държи на теб, иначе нямаше да се стигне до изневяра. По - добре я зарежи и продължи напред. Няма смисъл да се тормозиш.

notlike
10-16-2012, 17:15
Братле, иди при първа възможност и я черпи една бира - хвърля цялата вина върху теб, ти си негодникът, ти си гадният и прочие. Е, по-добра раздяла няма. Сега ще ти е по-лесно да я отхвърлиш от мозъка си. Ти си добър човек, но запомни едно - прекалено добрият и Богу не е драг. Не бъди мекушав, понякога е по-добре да вземеш тежко, но твърдо решение, отколкото да се мотаеш и да губиш ценни мигове от живота си. Не си й баща, за да я учиш как да живее. А и има една теория, която аз изрично спазвам - учи себе си как да живееш, ако другите видят, че успяваш, и те ще почнат. Не можеш да я накараш да се промени, ако тя отвътре не иска промяната. Успех занапред! :)

FuckedUp
10-16-2012, 17:20
xaxaxa мани ужас :D :D аз съм потресен ,вече ме избива на смях ,извинявам се ,че ви занимавах с глупостите си :P

Дано да го мислиш.

djipsito
10-16-2012, 23:11
Смятай! Седнала да се притеснява за статуса във фейсбук... :lol:

Kapi90
10-16-2012, 23:17
Да ,ама всъщност още седи обвързани ! xaxa и май не е разбрала какво й казах,защото ми звънна и каза "много ми се спи утре ще се чуем ,мило обичам те " :D :D :D

mirorforse
10-17-2012, 06:41
Значи по тая логика следващия път когато нямаш време да говориш с нея ,примерно щото си в командировка някъде в някой забутан град и се бъхтиш за нея и 2те ви нещастни деца тя ще преспи с някой "само 4-5 пъти .." и после ще ти каже : Ти постоянно бързаше да ми затвориш телефона и бях самотна ^^ .
Според мен това е само оправдание. И аз съм била лишавана от внимание за седмица или повече, когато приятеля ми е заминавал някъде, но не съм си и помисляла да си легна с някой друг за утеха, защото уж съм самотна. Т'ва са BULLSHIT и колкото по-рано го разбереш и я оставиш тая разпоретина (с извинение) , толкова по-добре за теб. :)
А и не знам как още можеш да я прегръщаш,целуваш или да спиш с нея като знаеш, че е била с друг.

П.П И добре ,че си се осъзнал на време да я оставиш

Kapi90
10-17-2012, 15:29
Хаха да,да определено ,аз съм повече от потресен,когато се разделят 2ма души просто излизат много неща наяве и съм в шок ,от това човека с който съм бил какъв е,и най-вече аз какъв съм станал ,щом съм бил с този човек,но .. всеки си понася последствията от изборите си :)

NqkfaNikakva21
10-17-2012, 20:32
Лол, малко егоизъм няма да ти дойде в повече, пич.
Чакай, бе, то дори не е егоизъм.
Я спри да гледаш чуждия гъз .. тва твоето е като стокхолмския синдром.
Бягай надалеч, а тя да се спасява.