PDA

View Full Version : Срам ме е от мама!!



tetriss
10-16-2012, 13:39
Здравейте, аз съм момиче на 14 години. Пред година започнаха да ми растат косми под мишниците. Не се забелязваха, но с времето станаха по-черни. Беше ме срам да кажа на мама. Аз обескосмявам краката и ръцете си с лентички. Опитах и подмишниците, но не става, затова взех самобръсначката на тате и си ги махнах, така няколко пъти. Знам, че е ужасно вредно, но ме е срам да й кажа. Аз я помолих да ми купи епилатор, но тя каза, че космите стават по-малко с лентичките. Ще ме посъветвате ли как да я помоля или какво да направя? :)

DisappointedDreamer
10-16-2012, 13:50
Не използвай самобръсначката на бащата ти, не е хигиенично.

Купи си сама.

tetriss
10-16-2012, 13:52
А космите ми няма ли да станат много груби със самобръсначка?

DisappointedDreamer
10-16-2012, 13:58
Ще станат, да. Но можеш да си купиш лентички. Или може просто да говориш с майка си да си купите епилатор.

heartshapedbox
10-16-2012, 14:24
Няма нищо срамно, и майка ти има косми под мишниците :д
Ако не можеш да си ги махнеш сама с лентичките и те е срам от майка ти, отиди на кола маска- не е скъпо и дълго време няма да ти растат. :)

ChubbyBunny
10-16-2012, 14:58
Нещо не разбрах какъв е проблемът?

marilyn
10-16-2012, 17:18
Няма какво да те е срам. И не ползвай самобръсначката на баща ти, купи си твоя. Много боли там с лентички или епилатор.

mirorforse
10-16-2012, 20:22
От какво по-точно те е срам? Ако те боли с лентички там-кажи и да ти вземе самобръсначка! И тя е жена като теб- не е по-различна с нищо. За това не трябва да се срамуваш за НИЩО! Говори открито и това е .

Богиня
10-16-2012, 20:35
Кво се смеете, бре?! :D И мен ме беше срам от мама, ама за съвсем други неща. :D

heartshapedbox
10-16-2012, 21:28
Няма какво да те е срам. И не ползвай самобръсначката на баща ти, купи си твоя. Много боли там с лентички или епилатор.
Не боли толкова.

SHPAIdURmeN
10-17-2012, 17:36
Не използвай самобръсначката на бащата ти, не е хигиенично.

Купи си сама.

^ :X

Hayashi
10-17-2012, 17:54
Една самобръсначка е стотинки. Отиди и си купи сама.

scrooper
10-17-2012, 18:26
А майка ти няма ли епилатор?

HollyGolightly
10-18-2012, 05:33
Еми като те е срам ходи космата, тука няма кой да дойде да каже на майка ти какво да ти купи, сама трябва да го направиш. Или си спести пари от закуски и си купи сама.

~The Smile~
10-19-2012, 06:21
Ммм...не разбирам кво трябва да те е срам! Или както ти каза Holly " ходи си космата" или си купи сама! Стига бе,на 14 си,а не можеш да си купиш една самобръсначка ли ??!! Че то аз вчера си купих нова бръсначка,щот старата се изтъпи. И да,с епилатор страшно боли! Веднъж пробвах краката и едвам не умрях!

Amore-Mio*
10-19-2012, 08:25
Аз и до ден днешен не съм си говорила с нея по този въпрос.
Купувам си сама и действам.
Не виждам защо майка ми трябва да знае, че се обезкосмявам еди-къде си.

Starless
10-19-2012, 16:42
Отиди тайно на козметик тогава, щом не искаш да разбира.. 2-3-4лв. някъде струва процедурата и е трайно, не като със самобръсначката.

П.П Мисля, че повечето не сте схванали проблема на момичето.. не е, че не може да си вземе самобръсначка, а че не иска космите и да станат твърди.

~The Smile~
10-20-2012, 18:45
Аз и до ден днешен не съм си говорила с нея по този въпрос.
Купувам си сама и действам.
Не виждам защо майка ми трябва да знае, че се обезкосмявам еди-къде си.

AmoreMio,и аз съм така! Купувам си самобръсначка и туй-то!
По темата: Иди в магазина и си избери най-обикновена самобръсначка.Очевидно не е правилно да използваш самобръсначката на баща ти! Това е лично-все едно да си миеш зъбите с неговата четка. :D И да-космите ще растат по-груби ,но ще се бръснеш редовно и това е. Можеш да пробваш и с кола маска. Но като за начало-с самобръсначката. Айде,успех с купуването на бръсначката. :) :D

titinkaa
10-23-2012, 11:49
Майка ти явно не е запозната с епилаторите,щом ти е казала,че от епилатора няма да ти станат по-малко космите.И от какво те е срам,все пак и майка ти се обезкосмява,всеки има първи път.Купи си хубав епилатор и махай навсякъде с него.С тея лентички ти излиза много скъпо,а епилатора ще го ползваш с години.

Chacho
10-23-2012, 14:39
Самобръсначката на баща ти, разбираш ли. Другия път и гъза си обръсни с нея, пък човекът да се чуди що му мирише на лайна. Бати хигиената.

mlf
10-24-2012, 18:10
Значи не обиждайте момичето, просто е направила грешка от незнание.
Първо, миличка, няма от какво да те е срам пред майка ти ... тя винаги знае какво е най- добре за теб и ще го направи и Второ ... отиди до магазина и сама си вземи самобръсначка ... :)

~The Smile~
10-26-2012, 19:30
Кво стана??? Взе ли си самобръсначка??

EternalDream
10-29-2012, 06:31
На 14 години си и те е срам. Не бива. Майка ти също е минала през този период, знае какво е. Просто отиваш и й казваш, ако искаш съвет. Иначе, под мишниците най-лесно е със самобръсначка. Вземи си твоя.

venito_1999
10-29-2012, 09:29
Ti se pritesnqvash che shte ti stanat grubi kosmite ako izpolzvash samobrasnachka. Ami togava izpolzvai epilatora na nqkoq priqtelka i ako ne te boli, pogovori s maikati da ti vzeme ili si saberi pari. Ne sa skapi. Moqt e 58 lv. S lenti ne sam probvala, no nqma i da probvam, zashtoto s epilator mi e mnogo udobno. Ako mislish che mnogo te boli s lenti ili epilator , trqbva da si kupish samobrasnachka namash drug izbor. uspeh