PDA

View Full Version : Първи сутиен !



teengirl24
10-16-2012, 14:33
Имам нужда от съвет !! Всички мои съученички носят сутиен мен страшно много ме е срам , защото имам най-малки гърди от момичетата в целия клас ( аз съм 7-ми клас) .Писнало ми е от тези бюстиета ! супер много ме е срам от това и наистина много искам да си купя сутиен , но ме е срам от майка ми, а ако отида сама да си купувам ( аз дори не знам магазини за сутиени) та ако отида сама ще ме е срам да питам за размер сутиен защото ще видят че са ми малки гърдите ... :( направо вече ми е станала болна тази тема и много ще се радвам на съвети :)благодаря ви предварително :)

SunnY-girL
10-16-2012, 18:51
Няма нищо срамно в това да са ти малки гърдите! Моите не са , а искам и плача да нося 1 размер сутиен по-малък. А относно това , което си писала.. Мила поговори с майка си. Тя ти е най-добрия приятел и също е жена. Преминала е през този път и знае какво трябва да направи. :)

nor4eto99
10-16-2012, 18:53
и твоите гърди ще пораснат...спокойно! За всичко си има време

Infinity.
10-16-2012, 19:00
Ами няма нищо срамно да отидеш в магазина и да попиташ.Ако толкова те е срам има магазини,където са изложени размерите и сам си избираш.Поговори с майка ти,няма да те изяде ;д :)

teengirl24
10-17-2012, 11:12
:) благодаря ви много за съветите ще видя какво ще направя по въпроса :)

marilyn
10-17-2012, 14:45
Не си слагай сутиен ако нямаш нужда, щото е много грозно. Ако си купуваш иди с майка ти, а и принципно няма нищо срамно да питаш продавачката какво би ти препоръчала докато си намериш подходящ размер. Не разбирам от какво те е срам...в 7ми клас не е кой знае какво да нямаш бюст.

pisancety
10-20-2012, 22:15
Честно казано завиждам ти. В 6-ти клас аз наддадох бая и след това като отново станах както преди даже и по-добре гърдите ми си останаха огромни.
П.Т. Кажи на майка ти. Сигурна съм, че тя сама ще те заведе в някой магазин.

teengirl24
10-26-2012, 12:56
Притеснявам се от това , че ще ми каже , че нямам какво да сложа в този сутиен :( не знам какво да правя ..... ще видим :(

marilyn
10-26-2012, 13:05
Ми ако наистина няма какво да сложиш, тогава за какво ти е сутиен?

miminka992
10-26-2012, 13:36
За какво ти е този сутиен като нямаш гърди? Незнам, просто според мен е смешно, само за да ти изглеждат по-големи. Друг е въпросът, че сутиенът действа до някаква степен на растежа в тази възраст. Пък ако чаак толкова искаш да носиш просто отиваш и питаш за по-малки номера. Не виждам нищо срамно. :)

teengirl24
10-28-2012, 06:54
Говорих с майка ми :) в началото ме беше срам , но накрая се оказа , че и нея я било срам в началото да говорим на тази тема , за да не се притесня :) което направих утре ще ходим да мерим :D благодаря ви за съветите :)

Amore-Mio*
10-28-2012, 09:04
Отиваш и си купуваш - нищо срамно.
Принципно си купувам сутиени от магазини за дрехи, има си отделение и за бельо. Поне в повечето магазини - излез и си купи, нищо срамно.

Rony999
10-28-2012, 09:30
Щом искаш иди и си купи! :) и аз съм 7клас и на мен са ми малки :D Но според мен не е нужно да си взимаш!Една от нашия клас си взе ( и тя е с малки)и много грозно и стоеше!!!! Тъй че, ако толкова много искаш отиди а и те са длъжни да ти помогнат нали за тва им се плащаа :D

ShtrudeL
10-28-2012, 09:47
Отиваш в някой магазин и гледаш на око. Харесваш си някой и казваш на продавачката: "Извинете, може ли да пробвам този?" и съответно ако е голям искаш най-малкия размер. ^^ Или те те виждат обикновено и ти предлагат нещо. ^^

~The Smile~
10-28-2012, 19:05
Според мен не е много добра идея да си слагаш сутиен щом като нямаш гърди. То нали за това е сутиена-да прибира и оформя бюста. Но щом толкова искаш, вземи си сутиен с подплънки. Аз съм също в седми клас и имам малки гърди,но ако съм с по-лепната блуза,доста ми личат. :D И нито бюстие нося,нито нищо.