PDA

View Full Version : Обица под езика



bibulinka
10-16-2012, 19:37
Много искам да си сложа обица под езика, но незнам какво ми трябва, защото ще ми я сложи един приятел и искам да знам какво точно ми трябва да си купя.. :)
Искам да знам и дали боли много?
Каква обица е най-хубаво да си взема?

Зайче..
10-16-2012, 19:51
купуваш си абокат 16ка, обеца, сандрин и ако не носиш на болка-малка ампула лидокаин
стелиризираш обецата, жабуркаш с лидокаина, дупчиш, готово.
....

bibulinka
10-16-2012, 19:54
а трябва ли да си взема Сандрин(май така се казваше) и мога ли да се пробия сама?
А много ли боли?

Зайче..
10-16-2012, 19:59
в цитата, който постнах пише, че трябва и сандрин :)

heartshapedbox
10-16-2012, 20:05
Трябва една седмица да промиваш със сандрин, болката е минимална.
Съмнявам се, че ще успееш да завиеш топчето на такава:
http://www.piercedandmodified.co.uk/resize_topcat.asp?path=belly%20bars%201319.jpg
обица, пробвай с такъв тип:
http://ak.buy.com/PI/0/45/228619773.jpg

bibulinka
10-16-2012, 20:21
каква е по-хубаво да си сложа

heartshapedbox
10-16-2012, 20:33
Няма значение, стига да е извита.
Правите обици оказват напрежение и може да ти се скъса ципата.

Зайче..
10-16-2012, 20:34
абе наскоро ми бяха казали, че от това може да се парализира езика. та, искам да попитам вярно ли е? ..

bibulinka
10-16-2012, 20:35
добре.. мерси много и последен въпрос ако се пробивам сама какво може да стане или е по-добре да отида в студио

heartshapedbox
10-16-2012, 20:59
Да се пробиеш накриво и да е грозно.
Да се пробиеш прекалено напред и ципата да се скъса.
Да ти треперят ръцете и да си забучиш абоката по езика/венците/не където трябва.
Да се паникьосаш и да спреш по средата.

cookie78
10-17-2012, 12:12
Аз не успях да си прекарам пластмаската на абоката, ама се продучих два пъти, само с иглата :?
Голям яд!

heartshapedbox
10-17-2012, 17:14
И сложи ли обица в крайна сметка?

bibulinka
10-18-2012, 20:13
Да ви се похваля вече имам обица много и се радвам.. :P :)

heartshapedbox
10-18-2012, 20:33
Честито, може да постнеш снимка :)

gabriela.tomlinson.9
06-18-2013, 14:04
da vi pitam az sum nova i mn iskam da si sloja obeca no me e strah moga li da q skasam dokato se probivam??

tori
06-18-2013, 22:22
Не, те ципите под езика никога не се късат. Айде помисли малко можеш ли, не можеш ли. Те пиърсърите понякога късат, кво остава за самичък в къщи. И не, не казвам, че е задължително, просто е напълно възможно.

gabriela.tomlinson.9
06-19-2013, 21:24
....

kolko procenta lidokain polzvate

Bilyana20
08-01-2013, 21:10
Такам.. аз вече имам обичка под езика и едно момиче ми я проби по следният начин:
Проби ми една дупка с игла за шиене, и тъй като тя беше твърде тънка след това разширихме дупката със клечка за зъби .. За да не ме боли се жабурках с Листерин мисля че се казваше, вода за уста, от която ти изтръпва устата..
Жабуркам се с този листерин, защото ми казаха че убива микробите и може да се дензифекцира с него.. В момента ми е първа вечер с обицата и ме боли и още не съм свикнала и се чудя дали да я махна за през ноща.. много ми е неудобно като ям и имам чувството че ще ми се скъса ципата.. Възможно ли е? И имате ли представа за колко време зараства ?

Vɪᴄᴛᴏʀɪᴀ
08-01-2013, 22:50
Зависи и от ципата на някои са им малки и са трудни за пробиване.. Имах 3 години с права обица, дупчиха ме приятели. Не боли освен ако не се пробие капиляр. Първите 2-3 дни храненето е по-сложно иначе ядове няма.. :3

tori
08-02-2013, 13:38
Такам.. аз вече имам обичка под езика и едно момиче ми я проби по следният начин:
Проби ми една дупка с игла за шиене, и тъй като тя беше твърде тънка след това разширихме дупката със клечка за зъби .. За да не ме боли се жабурках с Листерин мисля че се казваше, вода за уста, от която ти изтръпва устата..
Жабуркам се с този листерин, защото ми казаха че убива микробите и може да се дензифекцира с него.. В момента ми е първа вечер с обицата и ме боли и още не съм свикнала и се чудя дали да я махна за през ноща.. много ми е неудобно като ям и имам чувството че ще ми се скъса ципата.. Възможно ли е? И имате ли представа за колко време зараства ?
Ще те боли като си ръгаш разни мизерии из устата. Тези езици на пътя ли ги намерихте?! Клечка за зъби, игли за шиене... Бог знае колко чорапи е зашила тая игла. Има абокати ако толкова не ви се дават 40тина лева за студио. Как искаш да не те боли, като си разширила дупката с клечка? Отделно дето мястото е слабо и нежно и може да се скъса дори рпи пиърсъри, кво остава след игла и клечка.

heartshapedbox
08-03-2013, 19:52
Такам.. аз вече имам обичка под езика и едно момиче ми я проби по следният начин:
Проби ми една дупка с игла за шиене, и тъй като тя беше твърде тънка след това разширихме дупката със клечка за зъби ..

Абе вие БОЛНИ ли сте бе?!
Клечка за зъби, втф.

С каква обица си? Няма да се учудя ако кажеш безопасна изла или нещо от сорта...

Mary_Jane_69
08-04-2013, 13:42
вие не сте добре.
отиди при специалист
в студио




ретарди

baby_baby
08-04-2013, 15:41
Такам.. аз вече имам обичка под езика и едно момиче ми я проби по следният начин:
Проби ми една дупка с игла за шиене, и тъй като тя беше твърде тънка след това разширихме дупката със клечка за зъби .. За да не ме боли се жабурках с Листерин мисля че се казваше, вода за уста, от която ти изтръпва устата..
Жабуркам се с този листерин, защото ми казаха че убива микробите и може да се дензифекцира с него.. В момента ми е първа вечер с обицата и ме боли и още не съм свикнала и се чудя дали да я махна за през ноща.. много ми е неудобно като ям и имам чувството че ще ми се скъса ципата.. Възможно ли е? И имате ли представа за колко време зараства ?

Боже ще припадна направо вие нормални ли сте ?