PDA

View Full Version : Моля за съвет!



kocaki1996
10-17-2012, 11:55
Здравейте от мен! :)
В момента съм изпаднал в една ситуация ,която и аз дори не мога да си обясня. Надявам се някой да ми помогне. Става въпрос за едно момиче ,с което се запознах преди 2 месеца и половина. Всичко си вървеше обикновено ,както при всеки. Пишехме си ,излизахме на вън редовно и тнт. По-цял ден не ми излиза от главата. Имам чувства към нея. Тя е на 17 аз съм на 16. Веднъж си говорихме за връзка дали има намерения да сме повече от приятели ,а тя ми отговори ,че е още рано за това. Казах си всичко ,което чувствам! Преди седмица се запозна с един познат ,който е 13 или 14 години. Един ден 2-ма от приятелите ми се обаждат по-телефона и разбирам ,че момичето ,което харесвам и моя познат се прегръщали и целували. Първо помислих ,че ми се шегуват,но ,когато отидох ситуацията беше такава ,каквато ми я описаха. Направо бях побеснял ,никога не се бях ядосвал толкова. Бях го дори предупредил да не се занимава с нея! Продължих да си излизам с нея и да си поддържам връзка. Мислех ,че той вече я е оставил намира. На последък започнаха да говорят разни неща за тях двамата. Беше ми писнало да слушам от разни хора ,че той е бил изпращал,целувал,прегръщал и тнт. Направо ми писна от всичко. И вчера разбирам от един негов приятел ,че той ходи с нея. Е по-дяволите какво??? Не мога да разбера напук ли ми го направи това? С цел да ревнувам и да се ядосвам предполагам. Споделете мнение!

shmatarok
10-17-2012, 12:02
Защо не говориш и с двамата, за да разбереш какво става?
Иначе кофти тръпка, определено, но ако и двамата се харесват достатъчно, не знам какво можеш да направиш по въпроса. Можеш да се пробваш да се намесиш между тях, но рискуваш да си прецакаш отношенията с момичето напълно.

xXxPETYAxXx
10-17-2012, 12:40
Е не мога да разбера, как момиче на 17 има връзка с момче на 13-14, но това е друг въпрос...

Та вие нямате връзка, а това, че било рано за такава е просто оправдание. Явно те държи във френд-зоната и толкова. Колко по-ясно искаш да ти покаже, че не те харесва и не иска да сте повече от приятели?!

kocaki1996
10-17-2012, 13:47
Е не мога да разбера, как момиче на 17 има връзка с момче на 13-14, но това е друг въпрос...

Та вие нямате връзка, а това, че било рано за такава е просто оправдание. Явно те държи във френд-зоната и толкова. Колко по-ясно искаш да ти покаже, че не те харесва и не иска да сте повече от приятели?!

Мисля си ,че я познавам добре и съм сигурен ,че ако не ме харесваше и тнт, щеше да си ми го каже направо в очите. Защото тя е такъв човек ,който не крие нищо и си казва истината в очите. И въпреки ,че нямаме връзка съм се прегръщал,целувал с нея. Това едва ли го правят приятелите. Нямам си на представа какво става.

kocaki1996
10-17-2012, 13:48
Защо не говориш и с двамата, за да разбереш какво става?
Иначе кофти тръпка, определено, но ако и двамата се харесват достатъчно, не знам какво можеш да направиш по въпроса. Можеш да се пробваш да се намесиш между тях, но рискуваш да си прецакаш отношенията с момичето напълно.

Аз не мисля ,че се харесват толкова много. По-точно си мисля ,че тя си прави шеги с момчето. Може би и с мен.

SHPAIdURmeN
10-17-2012, 16:16
Няма какво да се занимаваш с нея повече. Щом ги прави тези номера, значи е ясна, що за човек. Да кажем че тръгнеш с нея ти откъде ще си сигурен, че не би ти извъртила такъв номер, а ?

kocaki1996
10-17-2012, 16:36
Няма какво да се занимаваш с нея повече. Щом ги прави тези номера, значи е ясна, що за човек. Да кажем че тръгнеш с нея ти откъде ще си сигурен, че не би ти извъртила такъв номер, а ?

Много си прав! И колкото повече го мисля толквоа повече се ядосвам. Да си живее живота мен ми писна от разни глупости! :\

Azoria
10-17-2012, 16:40
Е не мога да разбера, как момиче на 17 има връзка с момче на 13-14, но това е друг въпрос...

И аз се чудя...


Според мен , тя просто не те харесва по този начин и не й било удобно да ти го каже директно ,затова е минала с "има време...".

kocaki1996
10-17-2012, 16:47
И аз се чудя...


Според мен , тя просто не те харесва по този начин и не й било удобно да ти го каже директно ,затова е минала с "има време...".
По-добре да ми го беше казала направо от колкото да се надявам напразно! Както казах вече ми е все едно. Не е последното момиче на света. Ще си се поядосвам няколко дни и ще ми мине. :)

Amore-Mio*
10-17-2012, 17:41
Боже Господи!
17-годишно момиче с 14-годишно момче? Ужас.

Не се занимавай и с двамата.
Ако имаше желание да е с теб, щеше. Тя няма това желание.

kocaki1996
10-17-2012, 17:57
Мерси ,че се отзовахте на проблема ми. Имах нужда да споделя проблема си с някого. :)

EverywhereWithYou
10-17-2012, 18:14
Не се занимавай с глупости, остави ги и двамата :)

sashko705
10-17-2012, 18:19
Мухахах предпочела е някакъв 13-14 годишен пред теб. Кофти. Явно е някаква куха лейка..

kocaki1996
10-17-2012, 19:20
Мухахах предпочела е някакъв 13-14 годишен пред теб. Кофти. Явно е някаква куха лейка..

Чувствам се ,като разбит самолет! :D

mirorforse
10-17-2012, 20:46
Мухахах предпочела е някакъв 13-14 годишен пред теб. Кофти. Явно е някаква куха лейка..
Не бе просто момичето харесва по-малките от нея (доста рядко явление). Той е на 16 и горе/долу го е харесала, но като е видяла 14 годишния не е издържала. :D

Azoria
10-17-2012, 20:49
Не бе просто момичето харесва по-малките от нея (доста рядко явление). Той е на 16 и горе/долу го е харесала, но като е видяла 14 годишния не е издържала. :D

:lol:

dimitar_ak
10-18-2012, 11:21
Какво има да разбираш. Тя ти е намекнала, че не иска да има повече от приятелски отношения с теб.