PDA

View Full Version : поблем с намиране на определен подарък за годишнина ??



ankata
10-17-2012, 15:17
Искам да подаря на приятеля си един ключодържател, които не знам и аз точно от какъв материал се води,значи той представлява стъклен или от ПВЦ не знам (и заради това не мога да открия)и в него може да има снимка по желание, но не знам кое фото точно ги предлага, но знам че във фото ги правят тъй като преди съм поръчвала.Не е от пластмасовите само да поясня.Прилича на ето този http://www.reklami.bg/portfolio.php?Category=3&Type=23&id=129&PhotoId=232 , ако някой знае как се водят и в кое фото мога да го поръчам да сподели,Благодаря :)

3oPuTy
10-17-2012, 15:35
Това е гравиран кристал.Във всяко по-голямо фото,в което правят и други неща освен снимки (чаши,пъзели и т.н.) се предлагат и такива кристали.Има и по-големи,които са с поставки и могат да се сложат на полица/бюро ... Гравира се с лазер и може да е текст или снимка.Виждала съм и цветни снимки,но честно казано ми идват грозни.

Едит:Ааа сега се сетих,че има подобни ключодържатели и с други форми на кристала - куб,сърце и т.н. и в повечето случаи (включително и тоя от снимката) имат диодче и свети,но да знаеш,че адски лесно се разлепят :?

ankata
10-17-2012, 15:45
на мен не ми трябва гравиран показах този, за да се доизясня за материала, не искам гравиран, а вътре със снимка аз лично преди съм поръчвала под формата на сърце,и според мен е красиво,но е въпрос на вкус все пак.

3oPuTy
10-17-2012, 16:03
И аз го намирам за красиво :)
А в подобен кристал снимка се "вкарва" само с гравиране - било то дву- или триизмерен образ,както и бяло или цветно :)

Azoria
10-17-2012, 16:50
В някое фото ще ти направят със снимка. :)

Amore-Mio*
10-18-2012, 05:39
Отиди в някое фото и питай.
Има един близо до у нас, малък е, но предлагат доста варианти на ключодържатели със снимки. Пъзелчета, чашки, тениски и така нататък. Отиваш в някое и питаш. Принципно повечето предлагат.