PDA

View Full Version : 8 декември?



JoLLiE92
10-17-2012, 18:46
Имате ли вече планове, студенти и съпричастни :D Каква е вашата представа за перфектния 8ми декември? Трябва ли да се ходи на хотели с жакузита макузита и куверти от по над 100 лв или можеш да си направиш кефа с много по-малко в някоя виличка/хижа , или пък нещо друго ви идва на ум?

anonymous708973
10-17-2012, 20:21
Приятелят ми е студент, ще празнуваме заедно с негови и мои приятели.
Миналата година бяхме с колегите му, но няма да повторим.

heartshapedbox
10-17-2012, 20:22
Мислим да ходим на вилата на едно момиче от курса. :)

TheBeliever
10-17-2012, 20:27
До сега съм празнувала само с приятели, но не от моята група. Тези глупости с хотели, кръчмета и прочие не са ми по вкуса. Но пък аз и не си харесвам колегите.
Каквото си го направите - такова ще е. Празник като празник. Важното е на вас да ви е весело, ако ще и на пейките в парка да сте.

JoLLiE92
10-17-2012, 21:31
Опитвам да убедя нашите да сме на вила с барбекю и т.н., ама не, трябва да сме в Банско .. Нищо че на нас банско ни е на 12 часа път с камили ;д една колежка пък от моята групичка иска нашата групичка (6 сме) да празнуваме с групата на приятеля и .. тея хора не ги познавам и не са ми никакви и отказвам.

marilyn
10-18-2012, 11:08
Не ми се дават много пари за едното напиване. Тия от моя курс са почнали да търсят оферти, ма нещо ми се струва, че може и да не се разберем с тях и да ида да празнувам с други. Най-добрата ми фрка е задочно, ама те нещо май по-скромно от към финанси ще правят, може и да съм с тях, те са някви мн печени. Ще видим... няма да дам сума му пари за някъв измислен повод за напиване...

Violenza
10-18-2012, 18:31
При нас е национален празник, но не студентски. :D С българска групичка може би ще го отбележим, не знам още.

DieselBlood
10-18-2012, 21:15
Още не е сигурно, но засега сме си избрали една хижичка в Отманли. На кръчма винаги можем да идем, но да се съберем всички - рядко.

jghgh
10-18-2012, 21:38
май ще сме в няк'ва хижа. дотогава има време да ги преценявам още колегите.
ако ми се стори, че ще е спек с тях бих се натрапила на нечий чужд празник - на по-приятни хора.
но, както казах, засега нямам някакви впечатления - лоши или добри - от колегите

draid
10-19-2012, 11:06
Важна е компанията, не мястото ;)