PDA

View Full Version : Една любовна история! :)



EvilLove
10-17-2012, 18:50
Здравейте! Ще разкажа една много интересна любовна история! Казвам се Люба ( Любов ) и имам една приятелка на име Моника и точно сега ще ви разкажа за нея и за нейната история! ( всичко е истина - Дано Да Ви хареса ! :)

....

Кой и какво? :D

Имало Едно Момиче Казвало Се Моника, тя имала две много добри приятелки - Люба и Александра ( Алекс ). Александра е била нова ученичка в класа, затова ние с Моника не сме я познавали добре.. Но Един Ден Започнахме да говорим с нея, за да я опознаем по-добре... След няколко дена, тъй като тя нямаше много приятелки започна да ходи с нас! Така станахме ние трите - аз, Мони и Алекс! Бяхме МНОГО добри приятелки...

1 част - започва се Историята
Един Ден.. Тя ни каза, че харесва едно момче от нашия клас - Емил.. Да може да ви звучи малко странно, ама той също е нов ученик.. Ние се обърнахме и се загледахме в него - за нас той ни се стори малко грозничък, ама не и казахме това.. все пак всеки си има своето мнение.. и после започна ужасната част и да ви призная - АЗ провалих всичко..


Е това е засега! Не Се Притеснявайте това е само началото има още много ама ви го оставям за следващият път! Ще Видите какво аз сторих... И да малко ги предадох.. Ама до тогава! пишете в коментарите, ако искате продължение!!

Благодаря ви :)

heartshapedbox
10-17-2012, 20:13
Това лично творчество ли е, или просто си споделяш ежедневието?

m0nstaa
10-18-2012, 17:12
Честно ли, стигнах до втория ред и някак си ми се уби интереса да допрочета това... Няма чувства, няма случка, все едно да ти кажа "Имало една Пенка, приятелки сме. Играхме на куцанка, ама заваля дъжд". Трябва да има някакъв похват, нещо, с което да привлечеш читателя :)). И бтв, няма нужда от толкова много герои, а относно имената им, можеш и да не ги споменаваш :Р. Успех иначе, не го приемай като обида, просто като съвет.

mirorforse
10-18-2012, 18:33
Чакаме "интересното" продължение.

EvilLove
10-19-2012, 18:45
добре разбрах щом не искате да правя просто кажете , само исках да пробвам ( МД На 12 съм само )

~The Smile~
11-11-2012, 12:07
добре разбрах щом не искате да правя просто кажете , само исках да пробвам ( МД На 12 съм само )

Личи си,че си 11-12 годишна. Само 12-годишни момиченца биха написали "любовна история" като твоята.