PDA

View Full Version : Как казахте на бъдещия татко?



Marcella
10-17-2012, 21:19
Здравейте... днес разбрах прекрасната новина и се чудя как точно да кажа на приятелят ми че ще става тати... Споделете ако искате и вие :)

TheBeliever
10-17-2012, 21:30
Планувано ли е? Говорили ли сте по темата? Ако не ще е голям шок за него.

Marcella
10-17-2012, 21:34
Ами заедно сме вече 4 години и много пъти сме си говорили какво ли ще е да си имаме бебче. Винаги му светват очите при мисълта и изпада в мечти... :)

TheBeliever
10-17-2012, 21:44
Бе и с моя сме почти 4 години заедно, но изтупам ли му "бременна съм" ще трябва да му викам линейка.

Тези неговите мечти с конкретни планове ли са свързани или с далечното евентуално бъдеще?

Аз бих те посъветвала внимателно да подхванеш темата. Попитай го как би реагирал ако разбере, че след 9 месеца ще става татко.

Ох, не знам и аз. Трудно ми е да се поставя в твоята ситуация, а и нямам желание. Дано не ми се налага да сервирам подобни новини в близко бъдеще.

heartshapedbox
10-17-2012, 22:11
Честито :)
А на колко сте,ако не е тайна?

bilqnavod
10-17-2012, 22:33
Честито :)
А на колко сте,ако не е тайна?

Разбира се ще му съобщя направо! Не виждам чак пък какво толкова.

Marcella
10-17-2012, 23:31
Благодаря!!! Ами аз съм на 21 а таткото на 26 :)

DisappointedDreamer
10-18-2012, 14:42
Кажи как е реагирал, когато му го заяви :)

Violenza
10-18-2012, 19:40
Честито!!! Не знам как си издържала да не му го кажеш веднага, аз не бих издържала и секунда. :D Щом сте го обсъждали и знаеш, че ще се зарадва, му кажи директно и възможно най-бързо.
Разкажи ни после. ;)

Elli *
10-19-2012, 11:33
Честито :)
Разкажи ни после

Zyra
10-20-2012, 18:23
Аз в продължение на 2 дена му казвах, че мисля че съм бременна и той не ми повярва, понеже по наследство имам 1 болест, заради която много трудно мога да забременея. Изобщо без менструация без нищо в продължение на години, ама тамън съм отделила яйцеклетка и моя се е въсползвал в точния момент. Правя аз теста и седим вече на дивана и се смеем той вика няма как да си бременна, пък аз му викам, че съм сигурна. Той много искаше дете и редовно ми говореше за това, но не си е и помислял, че ще стане в скоро време с моя проблем, но винаги е казвал, че иска да е млад родител,а не детето на 10, а той на 50. Та минават 10 минути, отварям теста с мисълта, че наистина няма как да съм бременна и гледам 2 чертички. Той се смее и вика "Видя ли, че не си бременна", а аз треперейки обръщам теста към него и беше голяма изненада за него. Не можа да го проумее 2/3 минути и после адски много се зарадва и започна да ме гушка. Мина малко време и каза, че отива за цигари и се пошегува " Спокойно ще се върна,...дали?" :D След полувин час се върна с един огромен букет с цветя и кутия бонбони. :) Беше много мило.
Честито и на теб. :) Да ви е живо и здраво и дано да нямате проблеми. :)

SWT
10-21-2012, 00:23
Аз в продължение на 2 дена му казвах, че мисля че съм бременна и той не ми повярва, понеже по наследство имам 1 болест, заради която много трудно мога да забременея. Изобщо без менструация без нищо в продължение на години, ама тамън съм отделила яйцеклетка и моя се е въсползвал в точния момент. Правя аз теста и седим вече на дивана и се смеем той вика няма как да си бременна, пък аз му викам, че съм сигурна. Той много искаше дете и редовно ми говореше за това, но не си е и помислял, че ще стане в скоро време с моя проблем, но винаги е казвал, че иска да е млад родител,а не детето на 10, а той на 50. Та минават 10 минути, отварям теста с мисълта, че наистина няма как да съм бременна и гледам 2 чертички. Той се смее и вика "Видя ли, че не си бременна", а аз треперейки обръщам теста към него и беше голяма изненада за него. Не можа да го проумее 2/3 минути и после адски много се зарадва и започна да ме гушка. Мина малко време и каза, че отива за цигари и се пошегува " Спокойно ще се върна,...дали?" :D След полувин час се върна с един огромен букет с цветя и кутия бонбони. :) Беше много мило.
Честито и на теб. :) Да ви е живо и здраво и дано да нямате проблеми. :)

ооооо,колко мило <3

heartshapedbox
11-01-2012, 10:12
Каза ли му вече?

ross
11-01-2012, 10:18
Marcella, съобщи ли на таткото радостната новина?

Тита
11-01-2012, 10:21
Честито! Пожелавам леко бременеене! Не съм казвала, дано и в близките 15г. да не ми се налага, но сподели как е минало.)

П.П. Регистрирай се в BG-mamma-та, там ще са ти от полза повече от нас.

mrankoniiii
11-11-2012, 13:23
Честито и лека бременност !
Като му кажеш кажи как е минало

Amore-Mio*
11-11-2012, 14:47
О, уникално.

Надявах се да има повече коментари на бъдещи мами и татковци, че самата тема ми е много интересна.
Иначе малка съм още за бременност и да чукна на дърво в близките години да не ми се случи.

Но иначе моята любов ще се зарадва изключително много - все пак то ще е частичка от нас, двамата и любовта ни. И ще направи всичко възможно, за да сме добре.