PDA

View Full Version : Даскала по физическо.



Game_Fan98
10-17-2012, 20:59
Имам голям проблем с този даскал.
Първата ми оценка при него беше тройка а сега ми написа една двойчица.
Не ми е приятно.Обясни ми,че е защото не играя футбол с другите а се упражнявам
на волейбол.WTF????Участвам в отбора по волейбол бе човек.Доста добре съм сложен като физика-висок,но и
тренирам(имам плочки,но не съм някой изверг или някой фитнес манияк).Да наистина не харесвам
футбола,но трябва ли всичко да се свежда до него?Обясни ми,че футбола те прави мъж и,че само хомосексуалните и жените не го харесват.Отново-WTF?Имам си сериозна приятелка от 6 клас.
И нали една оценка.Да ама всяка оценка за тази година е била 6.Най-много си ценя тези по ИТ и Английски.
И плюс,че ще ми сложи някоя кофти оценка на дипломата.Просто нз какво да правя.Как да му обясня на този човек,че не играя футбол????

ccdesigns
10-17-2012, 22:26
За пребиване е... Говори с вашите, с класния ръководител, ако трябва и с директора. Бих ти казал да говориш с него нормално, но не вярвам да те послуша. Пък, че е пълен олигофрен, пълен олигофрен е, ама кво да направиш по тоя въпрос... Говори с ваште първо да видиш те какво ще направят, ако направят нещо, ако не може и лично да отидеш при директора и да му обясниш от до.

mal4oty
10-18-2012, 06:00
Направо отивай при директора, той е единствения, който може да му направи забелешка.

heartshapedbox
10-18-2012, 08:52
Първо говори с класния според мен.

Game_Fan98
10-18-2012, 11:32
Току-що буквално ми причерня пред очите.
Само от мисълта,че утре имам физическо.
То с мама не мога да говоря щото в момента е в Мадрид.Ама за това имам
баща.Абе най-лесното е да избягам от час и после да ида да си поговоря с него
по моя начин.Ако не го убедя,директора на 100% ще го убедя да махне тая двойка.
Той е от тази година.Бях при една друга учителка,но ни размениха класовете и
сега съм с тоя тъпанар.На края на годината като оценка имах 6,00.
Сумира ми ги от-волейбол,баскетбол и отделно силовите тестове.Тоя ако не стане с
добро ще му набия канчето.

То да ви кажа ли мога просто да се примиря обаче той оставял деца от другия клас на
"изпит".Не ми се стои цяло лято в салона по физкултура.А ако съм хомо за него
ще му покажа приятелката та да си затвори плювалника.А ако се мисли за нещо повече
от мен.Мога да се изправя и да го натупам.Поне с глава и половина съм по-висок от него.

someonerandom
10-18-2012, 13:01
Дишай,че ще получиш инфаркт на 14.
Пича е типичен случай за малоумен даскал по физическо.Някога преди много,много години е бил в някакво подобие на отбор по еди-кой-си спорт,после му се е прецакал животецът и сега е твърдо убеден,че този спорт върти света.Говори с класния си,ако не стане-при баща ти и ЧАК тогава С НЕГО при директор,защото не знаеш какъв е директорът,в какви отношения са с този учител и дали няма да вземат да извъртят нещата така,че да се почудиш откъде ти е дошло.Наблегни на това,че си активен в часовете,покриваш си нормативите,предложи ако трябва да те пуснат на извънреден изпит,просто футболът не е твоят спорт,което си личи и от факта,че си в отбор по нещо коренно различно,което и играеш в часа.

mlakniwe
10-18-2012, 13:55
Моят случай-по ФВС бях много зле-слабичък съм, не тренирам нищо и не мога да играя нито футбол, нито волейбол, само тенис на маса горе-долу-даскала постоянно ме гледаше на криво и не само мен, повечето седяхме на пейката и ни мързеше да си мръднем задниците и кво се оказа 9,10 и 11 клас имах 4-ка за годината ,щото според него било срамота да пише тройки по ФВС а и идвах с облекло и тнт, само дето нищо не правех единствено на бягане бях за 6 и като станах 12 клас съм влизал само 1-вият срок към 10 пъти и това беше за цяла година и за края на годината учудващо имах 5, при положение, че ми каза имаш 6 само на бягане и на всичко друго 2-ки, при положение че не съм се мяркал, тоест да не ти пука ако идваш с анцуг и влизаш в час пи тряяло да ти пише поне 4-ка пък 12 кл със сигурност ще ти надуе оценката заради дипломата, но зависи от даскала-има вариант да се освободиш от ФВС, но тряя да има причина

Elli *
10-18-2012, 14:18
Кажи, че те боли крака ... глезена отиди при някоя яка лична докторка и да ти напише бележка ... и тъмно като е крака няма да играеш само футбол

dude99
10-18-2012, 15:31
Де да имахме ние такъв даскал , ще му се кланям ..... :D Аз имам същия проблем , щото ние пък имаме госпожа по ФВС и тя харесва волейбола и на това ни изпитва , и ми написа 4ка миналата година щото не съм играл дяеВа :D намразих ФВС-то от нея

avgo01
10-18-2012, 15:52
Не че нещо обаче за тези си приказки, че си бил ''хомо'' можеш наи-спокойно да му уредиш пътния лист към бюрото по труда. Ако съм на теб на секундата отивам и го пилотирам при директора да се обяснява!

FuCKkK13
10-18-2012, 16:28
това с приятелката не виждам какво общо имаше.. иначе - говори с директора или с вашите и ги накарай да говорят с учителя ти или директора..

Game_Fan98
10-18-2012, 19:34
Прави намек,не е казвал дирекно,че съм хомо.
Както и да е.Ще скалъпи някакво извинение пред директора.
Дано оправи оценката още утре.И миналата година при старата
даскалка бях с отлични оценки.Имам физика,която ми помага
да играя спортове за по-високи както и силови спортове.
Говорих с мама по скайп и ми каза да не се занимавам с него.
Ако продължава с кофти оценките ще отида при директора

sugarcube
10-20-2012, 17:27
Ако всички други играят футбол, а само ти се занимаваш в часа с волейбол предполагам просто много му се набиваш на очи. Аз на твое място щях да симулирам дейнст така да се каже. Уж нещо играеш там футбол, ама не си даваш зор много. Според мене е по-добре така, че да се занимаваш с директор и т.н. малко рисковано.

TheBobqk
10-21-2012, 05:02
^Да, но учителя го дискриминира, защото играе волейбол, а разбираш ли, футбола върти света. Тоя не е в час. Отивай да говориш с директорката и с класната.
Нашия по физическо до 7 клас редовно миришеше на алкохол. Грозна гледка..

Nikolcheto24
10-21-2012, 12:42
И аз преди години имах проблеми с подобен комплексар.Всъщност почти цялото дасколо имаше проблем с него.Но да ти кажа от такива няма отърваване.Родител ако иде - все ще намери някаква причина да се оправдае.Подписка сме събирали срещу него и пак не го изгониха, при условие, че дори си позволяваше да посяга на ученици.

sugarcube
10-21-2012, 13:54
Дискриминира го, така е. Виждам, че в ника му има 98, та предполагам е 8 клас в ново училище. Ако родителите говорят с директора и все пак не го махнат тоя господин по ФВС, момчето го чакат 5 мъчителни години. От тази гледна точка мисля, че е рисковано.