PDA

View Full Version : Брекети



Kondewa
10-18-2012, 11:10
Здравейте , аз съм момиче и бих искала един съвет.Имам проблем със зъбите (изкривени са) и искам да ми сложат брекети , но зъболекарката ми каза , че трябва да ми извади 2 здрави зъба за да може да сложи брекетите и да ми се наместят зъбите.Но аз не искам да ми бъдат извадени 2 здрави зъба , но тъй като челюста ми е малка и няма начин.Какво бихте ме посъветвали ? :)

Leticcia
10-20-2012, 09:59
Ами без да ти извадят зъби, няма как да се наместят останалите :(

IvetoIvanova
10-22-2012, 15:08
Здравейте , аз съм момиче и бих искала един съвет.Имам проблем със зъбите (изкривени са) и искам да ми сложат брекети , но зъболекарката ми каза , че трябва да ми извади 2 здрави зъба за да може да сложи брекетите и да ми се наместят зъбите.Но аз не искам да ми бъдат извадени 2 здрави зъба , но тъй като челюста ми е малка и няма начин.Какво бихте ме посъветвали ? :)

Ами аз съм с брекети преди да ми ги сложат ми вадиха зъб не е кой знае кво .. но щом няма друг начин по-добре да ти ги извадят и след време да имаш прекрасна усмивка :)

mlf
10-24-2012, 17:22
амиии правих си тестовете за упойката .. слагат ти упойката, вадят ти зъба после и 2ят и си си номер едно и да знаеш и на мен ми вадиха и изобщо не боли :) успех

titinkaa
10-31-2012, 10:45
А няма ли начин да ти сложат скоби вместо брекети,за да не ти вадят зъби?Но,ако наистина ти е малка челюста,тогава няма начин.