PDA

View Full Version : Фитнес и напълняване ???



bib
10-18-2012, 15:32
Здравейте искам да ви попитам един въпрос. Та ходя на фитнес от кажи-речи 2 седмици (4 пъти седмично по час-час и половина тренировката).
Като почнах да тренирам бях 50кг,днес се меря 53 :О :х... (последния уикенд попрекалих малко със нутелата и ядох чипс .. ама 3 килограма от това ?не ми се вярва ) Та програмата ми е за стягане на тялото ( повече клони към аеробика) ,а не за качване на маса..
Та на какво може да се дължи това и кога ще има ефект от тренировките? :(((

TheBeliever
10-18-2012, 15:36
Какво значение има цифрата на кантара? Или като се запознаваш с някого си казваш и килограмите?

Гледай си тялото, следи за напредък със сантиметъра, а не с кантара, бъди постоянна и резултати ще има. Е, ако се тъпчеш с шоколад, чипсове и подобни боклуци, може и да няма.

vanity23
10-18-2012, 18:16
От тренировката самите мускули тежат повече ! Спокойно :) .... не мисля, че си качила !

mimsssssss
10-18-2012, 20:15
М, да. Точно тва и аз щях да кажа. Мускула тежи повече от мазнините. Ти може да сваляш мазнини, но помпаш мускулатурата. Ако я храниш и правилно с протеини, логично е да се качи.
Продължавай в същият дух, но не яж на един де и нутела и чипс и дюнер и сладоледи...

FuckingFreak
10-19-2012, 11:01
Да, абсолютно на място се изказвате. Момичето тренира от 2 седмици и вече се е "напомпала" и е качила 3 кила мускулна маса, с аеробика, забележете. Абе, вие чувате ли се, то така става... Най-вероятно е задържана вода, още повече ако скоро трябва да ти дойде.

mimsssssss
10-19-2012, 16:33
За две седмици и 5кг може да се качи и 5кг може да се свали. Всеки организъм е различен. Няма как да гадаем за състоянието и, просто изказваме възможности.

Evie
10-19-2012, 16:41
Да, абсолютно на място се изказвате. Момичето тренира от 2 седмици и вече се е "напомпала" и е качила 3 кила мускулна маса, с аеробика, забележете. Абе, вие чувате ли се, то така става... Най-вероятно е задържана вода, още повече ако скоро трябва да ти дойде.

По-скоро е това, мда. Ако искаш да отслабнеш и най-вече да си здрава - чипса няма да е лошо напълно да го спреш. Шоколад може да хапваш от време на време, но чипса не стига, че е мазен ами и солен.

За колко време ще видиш резултат от тренировките - не знам. Аз така и не успях да постигна резултат с фитнес, тази година се записах на кик бокс и плуване и нещата просто не може да се сравняват според мен.. е и с фитнеса се постигат резултати, просто аз не успях :D