PDA

View Full Version : Как трябва да постъпя?!



prosto_azzzzzz
10-19-2012, 00:00
Здравейте :)
Предполагам, за някои, написаното от мен няма да е нищо ново, но на мен ми се случва за първи път и наистина не знам как да постъпя. Запознах се с едно момче, с което се познавахме "задочно" от преди и сме си писали доста пъти.....излязохме преди 1 седмица за първи път и много приятно премина срещата ни.....подари ми цветя, говорихме си мнооого и открихме доста общи неща.Много се забавлявахме и се държа изключително добре с мен. От преди знаех, че преди месец е скъсал с приятелката си ......и на срещата ни ми спомена за това, че тя го е оставила и т.н Днес беше втората ни среща........много е мил, много приятен събеседник. Много го харесвам! :) Като си говорихме ми спомена, че по принцип имал нужда от време, да си подреди нещата в съзнанието.Малко време, но все пак му е необходимо...това ми го каза по някакъв повод, но не беше конкретно в разговор за нашите взаимоотношения.
Много го харесвам и наистина бих била с него, ако някой ден съдбата ми даде този шанс, но започнах след тези думи да имам силни съмнения, дали наистина ме харесва ..........и какво конкретно вижда той зад тези часове, прекарани в разговори и т.н. Показва ми с различни малки неща, че не е безразличен.......но колко трябва да чакам?
Защото ми се струва, че не бих била в състояние да си похабявам чувствата, чакайки месеци, а отсреща положението да е едно и също ......да няма смелост да ми покаже, това, което чувства. Не искам да съм аз, тази, която да си показва емоциите, не за друго, а за това, да не си помисли че "бързам" за някъде и т.н ........... Дали е разумно да си поставя нещо, като срок, за това, колко време ще се надявам на нещата.........Много съм емоционална и наистина дълъг период от време, в който, някой да обърква съзнанието ми и да съм в невидение....няма да ми се отрази добре - в никакъв случай! :(

sexa_na_kompleksa
10-19-2012, 03:59
Момчето ти го е казал в прав текст - наскоро е приключил връзка и му трябва малко време. Това е съвсем разбираемо. Мисля, че наистина те харесва, и иска да ти даде шанс, просто не иска да избързва. Не си поставяй срокове, това си е божа работа. Излизайте, не бързайте, но и ти не залагай големи надежди, докато нещата не се изяснят. В никакъв случай не го притискай!

Amore-Mio*
10-19-2012, 06:20
Ти , ако наистина го харесваш, ще изчакаш. Нормално е това, което прави в момента и го подкрепям с две ръце. Наскоро е приключил връзка, не може изведнъж да тръгне с друга, докато самия той не си изясни чувствата и попремине предишния период. Разбери го и не го притискай. Най - малка нужда в момента, той има от това, нали знаеш. Бъди търпелива. Щом ти е казал, че му е нужно време - ще ти каже, когато се разясни и със себе си.

xXxPETYAxXx
10-19-2012, 09:48
Официално сте се запознали преди седмица, а сега ви е била втората среща - за къде бързаш?! И хубаво, че не искаш да си показваш чувствата, но гледай поне да не си помисли, че не го харесваш.

mirorforse
10-19-2012, 13:19
Момчето иска МАЛКО време да се осъзнае. Нима не можеш да изчакаш месец, в който да бъдете само приятели? Няма за къде да бързате :) Живота е пред вас. Не си поставяй срок, в който той трябва да реши какво чувства :) Когато е готов сам ще ти покаже чувствата си.

А Л И С А
10-19-2012, 18:25
Приеми, че за това време, в което ще сте приятели, ще го опознаеш по-добре. Не е ли важно да познаваш добре човека, с който имаш връзка? Изчакай търпеливо, поопознайте се повече. Може в последствие да решиш, че не е това, което търсиш.