PDA

View Full Version : Да говоря ли с него или да оставя нещата така?



breathandlove
10-19-2012, 11:18
Така. Ами здравейте!
Реших да се съветвам с вас тук, защото се двоумя какво да направя и не мога да реша кой вариант ще е най-добър.
Значи.. с едно момче сме заедно от месец+. С него в началото много се разбирахме, бяхме неразделни и т.н.
Обаче преди 1-2 седмици аз се разболях и не излизах почти с него, а през това време той се сдобри със само приятелката си в момента, която е харесвал 2 години. Мене ми стана много тъпо, защото изобщо не харесвам това момиче, но айде.. Обаче след известно време така стана, че докато аз си бях болна вкъщи през едни 2 дена подред той нито ми се обади, нито дойде да ме види нищо.. и е излязъл с нея. Такаа... после разбрах, че са се били прегърнали т.н. ОК.. тва се преживява. Обаче тъпото е, че след като аз се оправих и започнах да излизам той се държеше много студено. Всъщност един ден е все едно не съм до него, а на другия ден е все едно аз съм единствената за него. Мене тва ме дразни .. шибаното му променливо настроение. Ядосвам се на себе си, че се оставям той да прави каквото си иска, а после да дойде и пак да е същото отношението ми към него. Искам да говоря с него, но не знам най-вече какво да му кажа, как да започна тази тема на разговор и ме е страх от развитието на нещата. Страх ме е да не го загубя. Ужасно много се привързах към него..

Да това беше. Надявам се да няма някакви тъпи коментари, който може да помогне със съвет - ще съм благодарна, който само ще говори глупости.. по-добре да си запази мнението.
Приятен ден!!

Wednesday666
10-19-2012, 11:21
Недей да се страхуваш да говориш с него. Комуникацията в една връзка е един от най-важните компоненти въобще за съществуването й.

Говори с него очи в очи, обясни му притесненията си, разкажи му кое в него те кара да се чувстваш несигурна и объркана. Ако той държи на теб - ще направи нещо по въпроса, ще се опита да направи компромис. А ако не държи на теб - не се отчайвай, може би никога не е било писано да сте двамата.

sexa_na_kompleksa
10-19-2012, 12:58
Задължително поговори с него. Кажи му това, което ни написа, как тази ситуация те кара да се чувстваш... Според мен обаче още има чувства към другото момиче, все пак две години трудно се забравят.

mirorforse
10-19-2012, 13:13
Мда ще е добре да поговориш с него за това как се чувстваш. Мисля, че или те лъже за нещо или е объркан и не знае какво да прави.Може да изпитва нещо към въпросната му приятелка и това да го обърква допълнително. От там идва това държание - един ден си единствената,другия ден се държи студено с теб.
Просто говори с него за тези неща. :)

breathandlove
10-21-2012, 05:46
Еми аз малко преди да говоря с него той ме заряза. Ясно защо се е държал така през тези дни. И все пак си поговорих с него отгоре отгоре за нещата, които не разбирах.
Да... кофти ми е доста, но живота продължава.

juj4elinka
10-21-2012, 08:57
Не ги признавам такива хора.. :/ Имат връзка с някого за година и повече, карат се за нещо в следствие от което се разделят и единия, който се чувства ощетен, си намира друг, който един вид да му върне самочувствието и да го накара да се чувства обичан отново. Свиква с този човек и му е приятно, и по едно време му свирне бившата и хоп! Всичко, което е създал след този човек го разрушава и се връща към миналото наранявайки някого, който не заслужава нищо от това...
Авторке, пожелавам ти да не попадаш отново в такава ситуация и да си намериш някой, който не би ти причинил нещо подобно... Късмет! :)

carrieee
10-25-2012, 16:26
Свали картите на масата,в крайна сметка става въпрос за твоите чувства.Може да те заболи от истината,но поне ще си наясно със нещата.Стискам палци да се оправите.Успех :)

golden boy
10-25-2012, 16:33
Сега просто си продължи напред и това е :)

Amore-Mio*
10-25-2012, 17:26
Да, сядаш и говориш с него.
Не може да излиза с няколко и да върти няколко, поне на мен на такова ми мирише. Да вземе да осъзнае какво иска, а не да променя настроението както му скимне.