PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



PeDoBeR
10-19-2012, 12:27
Момичета когато правите секс за 1 път зависи ли това колко е дълъг и дебел члена?(питам защото 1 момиче ме заряза заради това че ми е голям и дебел тцццц тя е девствена )

DragonLady
10-19-2012, 12:29
За някои има за други не.
Явно въпросната се е изплашила, че ще я разпориш много и се е отказала.

DarkTemplar
10-19-2012, 12:29
Тежко е да си надарен!

Foxa^
10-19-2012, 12:33
http://4.bp.blogspot.com/-RfpqJfOlnRg/Ts8qWJ6kqDI/AAAAAAAAC_k/OLwey8csRbs/s400/how+to+live+with+a+huge+penis+dr+heckle+funny+phot o+blog.jpg

It's a hardknock life ...

Ivaaaaa
10-19-2012, 12:44
Някои се коплексират от малкия размер, ти да не се комплексираш от големия? :D :D За мен това са пълни глупости и размерът не е бил от значение.

BloodyMeri
10-19-2012, 12:45
Момичета когато правите секс за 1 път зависи ли това колко е дълъг и дебел члена?(питам защото 1 момиче ме заряза заради това че ми е голям и дебел тцццц тя е девствена )

Това трябва да значи секс за веднъж или секс за първи път - говоря за единицата?
DragonLady голям злетак си - ще я разпориш много! :D

dimitar_ak
10-19-2012, 12:46
За да не те зареже и следващата

http://www.hitman2.webz.cz/img/z-skalpel.jpg

PeDoBeR
10-19-2012, 12:47
За някои има за други не.
Явно въпросната се е изплашила, че ще я разпориш много и се е отказала.

Точно така каза че ще я разпоря :D иваааа нямам комплекси за големината, все ще намеря момиче които ги обичат големи и дебели :D :D :D :D

granger
10-19-2012, 12:55
Тролололо.
А като се събуди плесна ли те по челото?

PeDoBeR
10-19-2012, 13:16
Тролололо.
А като се събуди плесна ли те по челото?

Искаш ли теб да те плесна по челото а момиченце? (по малка си с 1 година от мен ама пак не си ми на акъла)

ShtrudeL
10-19-2012, 13:19
Разбира се. Когато бях девственО си мислех, че пениса е нещо ужасно огромно, което ти причинява болка.

granger
10-19-2012, 13:36
Чакам,момченце. Един 19 годишен не би се изразил толкова просташко , в който и да е от постовете си.
Като искаш да се хвалиш колко ти е голям и как мацките чак бЕгат от него направи темата с такова заглавие :lol:

DragonLady
10-19-2012, 13:46
Точно така каза че ще я разпоря :D иваааа нямам комплекси за големината, все ще намеря момиче които ги обичат големи и дебели :D :D :D :D

Абе права е штрудела, че на девствените всеки пенис им се вижда огромен.
И споко все някоя ще ти върже. Има момичета, които са по широки отдолу ( къде ген, къде редовен секс с някой с много голям пенис ) и си търсят точно такива с много голями пениси, за да усещат триене и да им е кеф.
BloodyMeri скрии се простакесо, във всяка тема нещо се изцепваш и с някой се заяждаш.

machoka
10-19-2012, 13:50
Пишката ти сигурено е 10 санта, споко не е от тебе - просто девствените момичета ги наболява от всичко ;)

ShtrudeL
10-19-2012, 13:57
Абе права е штрудела, че на девствените всеки пенис им се вижда огромен.
И споко все някоя ще ти върже. Има момичета, които са по широки отдолу ( къде ген, къде редовен секс с някой с много голям пенис ) и си търсят точно такива с много голями пениси, за да усещат триене и да им е кеф.
BloodyMeri скрии се простакесо, във всяка тема нещо се изцепваш и с някой се заяждаш.

Ти пък щото не се.. :3
ИнаК как разбираш дали си тясна или широка нИ ми е ясно?
То и мен ме боли и до ден днешен понякога в началото, ма тва не значи непременно, че съм 'тясна'. (ил, даже звучи тъпо)
I mean.. няма как да сравниш с други вагини, за да знаеш.

PeDoBeR
10-19-2012, 13:57
Пишката ти сигурено е 10 санта, споко не е от тебе - просто девствените момичета ги наболява от всичко ;)

21 см е следващия админ с много акъл (като дечицата си )

BloodyMeri
10-19-2012, 13:58
Абе права е штрудела, че на девствените всеки пенис им се вижда огромен.
И споко все някоя ще ти върже. Има момичета, които са по широки отдолу ( къде ген, къде редовен секс с някой с много голям пенис ) и си търсят точно такива с много голями пениси, за да усещат триене и да им е кеф.
BloodyMeri скрии се простакесо, във всяка тема нещо се изцепваш и с някой се заяждаш.

Семейство Адамс я да се завираш в къртичината!
А вие пък тук винаги трололо мрололо - ми що да не го е казала някоя тва?Ми ако наистина си е надарено момчето?Едва ли повечето тук са виждали надарени и обичат да преувиличават защото едва ли всяка си носи линийка да мери колко му е пък и няма смисъл ,тъй като на повечето са 15 см .Има го и момента в които всички сме били с некви адски надарени по 20-25 см ама честно ви казвам нямате си и на идея наистина колко е кур 20см ,а камо ли 25...Ма тва е супер рядко ,но не и невъзможно,така че може да са му го казвали.А в интерес на истината и 17см изглежда супер голям,а е само с 2см по-голям от средния размер...

ShtrudeL
10-19-2012, 13:59
Има го и момента в които всички сме били с некви адски надарени по 20-25 см ама честно ви казвам нямате си и на идея наистина колко е кур 20см ,а камо ли 25

Добрее... 8-)
хахаха

machoka
10-19-2012, 14:06
щруделино, има тесни и широки - а как разбираш - един мъж разбира, като сравнява с опита - и ти казва. :D

DragonLady
10-19-2012, 14:06
Семейство Адамс я да се завираш в къртичината!


Обиди ли се ма :D Да не те засегнах, че почна да храниш :D


щруделино, има тесни и широки - а как разбираш - един мъж разбира, като сравнява с опита - и ти казва. :D

Е това е!
Сама няма как да разбереш, но мъжа до теб винаги може да те сравни с другите, с които го е правил и ако го попиташ да ти каже как те усеща тясна, или широка.

ShtrudeL
10-19-2012, 14:08
щруделино, има тесни и широки - а как разбираш - един мъж разбира, като сравнява с опита - и ти казва. :D

оУ
я разкажи повече тогава
Какво е съотношението тесни : широки при мачони?

BloodyMeri
10-19-2012, 14:09
Добрее... 8-)
хахаха

Това ако не разбра беше цитат/съжалявам за кавичките/ и насочен с лека ирония към онея дето се фалят ,че приятеля им е бил супер надарен - затова казах и за линийката.Жалко!

PeDoBeR
10-19-2012, 14:11
Това ако не разбра беше цитат/съжалявам за кавичките/ и насочен с лека ирония към онея дето се фалят ,че приятеля им е бил супер надарен - затова казах и за линийката.Жалко!

Момиче на 16 години ми говори за размери, и как аз си мисля че ми е голям. (много ще ми е интересно като станеш на 19 къде ще работиш по точно на коя магистрала)

Incadeptus
10-19-2012, 14:14
Pedober ти си пълен идиот хората ти казват истината а ти като един трол много тъп трол се хващаш да им отвръщаш глупак с глупаците а да и никой да не закача Щрудел!!!

Incadeptus
10-19-2012, 14:15
А ти който си на петнадесет години лягай да спиш

BloodyMeri
10-19-2012, 14:16
Момиче на 16 години ми говори за размери, и как аз си мисля че ми е голям. (много ще ми е интересно като станеш на 19 къде ще работиш по точно на коя магистрала)

Ми те в България не са много така ,че все ще е някоя от известните на всички!
DragonLady ако исках да те нахраня ,щях да го направя ,просто казвам истината.

PeDoBeR
10-19-2012, 14:20
Incadeptus момченце я бягай от тука не виждаш ли пише само за момичета. (аз ги питам )А ти момиче ли си? (И споко на 14 си няма да ти пусне ShtrudeL)

DragonLady
10-19-2012, 14:26
Ми те в България не са много така ,че все ще е някоя от известните на всички!
DragonLady ако исках да те нахраня ,щях да го направя ,просто казвам истината.

Че хората живеят в къртичини, и че анимационните герой са живи ли :D
Бива си го вица

ShtrudeL
10-19-2012, 14:29
(И споко на 14 си няма да ти пусне ShtrudeL)

http://data.whicdn.com/images/10651000/67222-26888_large.gif

PeDoBeR
10-19-2012, 14:38
ShtrudeL Защо ми се сърдиш? (да не си като мен ? аз съм ходил и с по малки от мен)

SoMuchWin
10-19-2012, 18:06
Щрудел, тази картинка със зайчето как да я разбираме? Аз например я разбирам (с цитата) "Сигурен ли си?"...