PDA

View Full Version : рандъм ))



paradosou
10-19-2012, 13:30
Колко често ви се случва да се заговорите с някого и да усетите някакво спокойствие, да сте си взаимно интересни, да ви се струва, че ви свързва много, въпреки че не знаете кой знае какво един за друг? При мен напоследък това отсъства, някак я няма комуникацията. Занимавам се с неща, които са ми приятни, старая се постоянно да се развивам, да не ми се получават дупки във времето и да не бездействам, обаче наистина ми липсва качествен контакт. Просто сякаш минавам през различни среди и хора и не намирам нищо, което да ме привлече и да ме накара да се задържа. Малко като граф Монте Кристо, който е 'приятел' с всички и с никого едновременно. Навсякъде край мен е пълно с хора, които на пръв поглед изглеждат о'к като характери и всъщност се оказва че наистина са, но все изниква нещо малко, което уж може да се пренебрегне и да не се приема като някакъв заслужаващ внимание дефект, обаче мен ме дразни и не мога да си затворя очите. Не търся перфектност, ама, под ягодите, винаги като реша да разширя ситото се убеждавам, че е грешка това. Голяма част от хората ми се струват като излезли от филм 'Да живееш мъртъв' или друг със сходен сюжет. 'Винаги съм искал да стана архитект, ама математиката не ми върви, би ме спънала на изпитите и ще ми е адски трудно, дори да вляза', 'Много искам да привлека вниманието на *някакво име*, ама не знам как би реагирал, ако направя крачка' - доста често слушам подобни мрънканици и някак имам усещането, че тия хора вечно търсят мекото на хляба и са тотално неспособни да поискат истински нещо и съответно да се втурнат да си преследват целта.
С момчетата, както скоро писах в една тема, са в пълен застой нещата, а ми се иска да не е така. Имаше наскоро някакъв флирт, обаче бързо ни се изпари тръпката и приключи всичко. Искам истинско привличане, искам сходни схващания, искам динамичност..., ама май ще си остана с искането засега, пък не мисля, че съм супер претенциозна, напротив, достатъчно широки са ми представите, че да могат живи хора да се вписват в тях. 8-)
В мен ли нещо има, не ми е дошло времето ли, подробности ли пропускам...? Вие сте на ход. :)

ShtrudeL
10-19-2012, 13:43
Колко често ви се случва да се заговорите с някого и да усетите някакво спокойствие, да сте си взаимно интересни, да ви се струва, че ви свързва много, въпреки че не знаете кой знае какво един за друг?

През целия ми съзнателен живот точно един път се е случвало това, но не е свързано с никаква любов, или като цяло отношения минали границата на приятелството.

Chacho
10-19-2012, 13:58
Ако търсиш хора, които не мрънкат, дълго време ще удряш на камък. Но инициативността може да те събере с такива личности. Ако ежедневието ти е наситено с достатъчно динамика, ще те отведе там, където и на другите ще им е била нужна толкова, за да са стигнали.

ПС: Нещо тези дни все ме води към спомените за клуба по журналистика.

w0rmbg
10-19-2012, 16:51
@paradosou, ако искаш добри приятели, ето ти форума :D

paradosou
10-19-2012, 16:52
Какво за тоя клуб по журналистика? :)

Chacho
10-19-2012, 17:35
Ми там намерих типа хора, за които говориш. Жалко, че се разпадна.

Ако си в софийско, що не хвърлиш едно око на школи Таймс? Там е няква готина среда, можеш да срещнеш интересни хора и да си намериш някво интересно занимание.

w0rmbg
10-19-2012, 17:45
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/342/671/187.jpg