PDA

View Full Version : Кое е отвратителното в тази снимка?



calx
10-19-2012, 14:00
http://ambrouse.snimka.bg/daily/andjelina-djoli.707416.28778762.big

Пуснах аз наскоро една тема, ама от нея разбрах, че или съм много миличък, или съм смешен, или съм извратен и болен, или съм трол и накрая съвсем се омотах. То е ясно, че всеки си има мнение, ама истината каква е не знам. А се чудя как би реагирало някое момиче, ако му кажа какви фантазии имам. Вече ме е малко яд, че стана онзи случай с гипсираното момиче, дето писах. Оттам започна всичко. Опасявам се, че като свали гипса няма да е същото. Не че се срамувам, не съм само аз единствен на света такъв, из нета има много такива снимки, а и някои от тях са снимани в България. Така че по лесно е да покажеш снимка, отколкото да обясняваш кое ти се вижда секси. Та кое е отвратителното? Толкова ли е плашещо и странно наистина?

machoka
10-19-2012, 14:08
За кво стаа въпрос, сега и аз се омотах!

BloodyMeri
10-19-2012, 14:11
Отвратителното е,че пие Астика.Голям колаж извади!

newdivide
10-19-2012, 17:29
няа нищо отвратително тука :Д

TheBeliever
10-19-2012, 17:36
Автора беше пуснал една тема, в която обясняваше, , че гипса на гаджето му го възбужда едва ли не повече от самото гадже. И, не, не е отвратителна мацката, просто наклонностите ти са странни.

SoMuchWin
10-19-2012, 17:38
Момче, структурирай това което искаш да кажеш, мисълта ти е накъсана!

pifiella
10-19-2012, 20:23
Я дай отначало...

TrollWare
10-19-2012, 20:49
Отвратителното е,че пие Астика.Голям колаж извади!

HAHAHAH +1 пич.

heartshapedbox
10-20-2012, 10:59
КО РЕЧИ?

calx
10-20-2012, 11:07
КО РЕЧИ?

МИ ТО СИ ПИШИ. НИ МОЖА ЛИ ДА РАЗБИРЙЕШ?

jghgh
10-20-2012, 11:12
Не е отвратително, но е странно.
И донякъде го разбирам. За приемам .. не съм сигурна все още.
Хора всяк'ви.
Твоето е перверзия.


А "перверзия" си е просто дума, точно както "травестит". Хората избираме какъв нюанс да слагаме на тези думи.

caspen
10-26-2012, 17:10
КО РЕЧИ?

..

stambelan
10-26-2012, 17:26
http://ambrouse.snimka.bg/daily/andjelina-djoli.707416.28778762.big

Пуснах аз наскоро една тема, ама от нея разбрах, че или съм много миличък, или съм смешен, или съм извратен и болен, или съм трол и накрая съвсем се омотах. То е ясно, че всеки си има мнение, ама истината каква е не знам. А се чудя как би реагирало някое момиче, ако му кажа какви фантазии имам. Вече ме е малко яд, че стана онзи случай с гипсираното момиче, дето писах. Оттам започна всичко. Опасявам се, че като свали гипса няма да е същото. Не че се срамувам, не съм само аз единствен на света такъв, из нета има много такива снимки, а и някои от тях са снимани в България. Така че по лесно е да покажеш снимка, отколкото да обясняваш кое ти се вижда секси. Та кое е отвратителното? Толкова ли е плашещо и странно наистина?
Как си е лакирала крака ?

xPafx
10-26-2012, 18:05
той я е лакирал.

Amore-Mio*
10-28-2012, 08:44
Нищо отвратително, но да се възбуждаш от самия гипс, а не от гаджето си е някак странно.

burpp
10-28-2012, 17:09
Споко братле, не си единствен...
И аз искам да чукам приятелката ми във флеша.

fenkaaa
10-28-2012, 20:49
Автора беше пуснал една тема, в която обясняваше, , че гипса на гаджето му го възбужда едва ли не повече от самото гадже. И, не, не е отвратителна мацката, просто наклонностите ти са странни.

....

Azoria
10-28-2012, 22:19
Отвратително е дължината на полата на тази девойка.. Не всички имаме интерес да видим какво има отдолу..

Ако наитсина не си трол и нещо в това, че някой носи гипс те възбужда... :smt021

onlygiirl
11-04-2012, 15:16
Странно си е.Лично аз като видя някой с гипс и всичко ми се обръща.Фактът,че аз съм имала два пъти го прави още по-ужасно !

ValLoveYa
11-04-2012, 15:48
wtf

Да разбираме че харесваш гипсирани момичета?
Ако е така...хм наистина е много странно, но ти си знаеш.

bitchwolf
11-04-2012, 19:45
може пък чисто несъзнателно да харесва слаби, крехки и уязвими момичета (в което няма нищо странно), а гледката на гипса или там к'вато и да е травма да засилва тези "бащински" чувства у момчето и.. :д...психиката е необятно нещо :)))

Mia ^.^
11-05-2012, 10:37
За някои може това да е странно, но има далеч по-странни неща. Разправяли са ми за някакъв, чийто фетиш са бременни непълнолетни чернокоси и с пиърсинг... това ми звучи далеч по-извратено, но това не значи, че този преследва някакви бременни непълнолетни, нито, че е спал с такива - може и да е, може и да не е, може и да е виждал само на снимки, а може и извън това си качество да е съвсем нормален човек, а може и хиляди други неща. Човешкото съзнание може да измисли какво ли не. Хубавото на твоето влечение е, че не е незаконно.

Аз не разбирам защо обаче търсиш мнението за такова нещо на разни непознати. Естествено, че по форумите ще те бъзикат и ще ти казват разни простотии, просто защото ти го представяш като проблем, а всъщност не е. Има какви ли не влечения - към кожи, латекс, хора, облечени като животни (което мен лично ме ужасява, ама както казах - всеки е различен) и т.н. Не виждам гипсиран крак да е далеч над останалите неща, приети за фетиши. Мен не ме привлича, но съм убедена, че ме привличат неща, които не се харесват на други и биха ги сметнали за глупост. :)
Така, че изводът е - спокойно, нормален си. А иначе не се обиждай, аз се допитвам до форуми за проблеми разни и просто не смятам това за проблем, затова така се изказвам. Надявам се да съм помогнала. :)

A State of Trance
11-06-2012, 08:24
Разни хора, разни интереси! Но все още смятам, че пича просто се шегува. :D
По темата : Нормално е, всеки си има някакви фетиши.

Kaena Smith
11-06-2012, 08:46
Cast fetish

bilqnavod
11-07-2012, 13:55
Имал ли си гадже някога?