PDA

View Full Version : Влюбен съм в нея !



chikito90
10-19-2012, 18:19
Имам проблем и вече не мога побърквам се, влюбен съм в приятелката на най-добрия ми приятел.Те са заедно 6 месеца вече.Аз я познавах преди това ,излизали сме щеше да стане нещо преди,но аз просто понякога съм доста несериозен и имаше и други момичета не исках да се обвързвам.Те се познават от мен и им се получи добра връзка.Няколко месеца не ми пукаше ,момичето е много щуро и като излизахме 4та аз си имам /имах приятелка беше много весело,но просто се разделих с моята приятелка,по точно тя замина да учи в друга държава и нямаше как.Те си останаха заедно ,веднъж той си беше в София аз бях на парти в Слънчев Бряг,както и тя просто се засякохме там и цяла вечер бяхме заедно,после на афтъра и целия ден,после вечерта отидохме в Созопол,на дискотека,бяхме на плажа заедно на изгрева и аз я целунах и беше супер,но аз бях отишъл при други момичета и тя знаеше ,тя знае ,че аз скачам от момиче на момиче и нищо не ми каза.Прибрахме се в София те продължиха да си бъдат заедно и на мен не ми пукаше.Но се оказа,че тя му е изневерявала и това тя ми го каза,едната вечер в която той беше на вечеря със майка му,която не живее в България и беше с нея няколко дни да се видят,момичето оставаше във вкъщи и говорехме по цяла нощ.Аз й казвах да му каже,че му е изневерила,че е по-добре той да знае дори да го нарани по-добре е без лъжи,тя се разплака вика ,не не не мога да му кажа и аз я убедих да му каже и тя каза НЕ... Обаче плачеше и точно тогава той и звънна почна да я пита защо плаче къде е и тя каза,че е в една нейна приятелка която живее до нас и той каза,че ще дойде след 10 минути и тя слезе долу и го изчака и му казала истината ,че му е изневерила и той дойде в нас и му беше много гадно и я остави ! И аз осъзнах ,че нарочно съм я убедил да му каже да я остави и ми стана много кофти.. Обаче нищо момчето е доста сериозно и почнахме лекции и нямаше време за нея ,а аз съм доста по несериозен тя е още ученичка 12 клас ,, на 18 аз съм на 21 ,той е на 22 и започна тя постоянно да идва в нас говорехме с часове ,започнахме да спим заедно,беше супер 2 седмици бяхме постоянно заедно,смисъл само в нас и в тях той не знаеше никой не знаеше .. Докато в един момент те са се видяли някъде и са си поговорили ,той й простил уж,казал й че му липсва ,че ще се опитат да оправят нещата и тя ми го каза това спа пак с мен и това беше.Сега са заедно ,но доста се карат ,тя постоянно плаче и не знам гадно ми е и за 2та .. ама не знам искам я за мен .. не ми пука ,че изневерява и аз не съм сериозен .. снощи бях на дискотека и като се прибирах видях ,че е време тя да тръгва на училище и я изчаках пред тях ,да я закарам на училище и си поговорихме ,казах й че мисля за нея ,тя каза,че и тя за мен ,казах й че ми липсва .. и тя само каза ,Много мило,но трябва да тръгвам,почвам .. и това беше и не знам какво да правя ?

Chacho
10-19-2012, 18:32
Е, добре, бе, пич, къв най-добър приятел, кви 5 лева? Ебеш му приятелката и се правиш на състрадателен. Най-добре ше е да ги оставиш и двамата, ма все едно ще ме послушаш. Като искаш кради я, влачи я няколко месеца с тебе, зарежи я, свеждай поглед пред авера ти и те така. Освен да ти кажа "прави каквото знаеш", друго не ми идва на акъл. Явно е хлътнала по тебе, сигурно ще е малко по-сериозна от предните изневери, ма не знам дали ше те изтърпи дълго. Може и с рев да е, но сигурно ще си тръгне. А проблемът е мноооого надълбоко.

Пожелавам ти някой ден наистина да ти се изчисти съвестта!

xXxPETYAxXx
10-19-2012, 18:47
Ами, то такъв като теб заслужава такава като нея всъщност, така че - най-добре другото момче някой да му отвори очите и да не се занимава с вас.

А Л И С А
10-19-2012, 18:51
"Малко" гадно си постъпил спрямо най-добрия си приятел. Като искаш да си с нея - бъди,но забрави за приятеля си тогава. Иначе си личи, че и тя има интерес към теб, но спомена, че тя изневерява, а ти се несериозен. Колко ли ще изтраете така? Ако тя е влюбена в теб, няма ли да й пречи твоята несериозност? Ако тя не е чак толкова влюбена, а ти си хлътнал до уши, няма ли да ти е гадно на теб, че тя ти изневерява? Замисли се малко. Помисли малко с главата, която имаш на раменете си, а не с тази в гащите ти.
Дано наистина някой ден да ти се изчисти съвестта.

FuCKkK13
10-19-2012, 19:02
айде само да не се изкарваш чиста водичка в тая ситуация а ? извинявай.. ама на 22/21 с такова мислене.. 1во си изясни значението на израза ''най- добър приятел'' и после ми обяснявай как ти е гадно щото си изчукал гаджето на уж добрия ти приятел.... ми като знаеш че ще ти е гадно за нещо не го правиш.. в цялата ситуация само гаджето на момичето ще излезе свестен... нито тя,нито ти сте свестни и изобщо не се опитвай да излезеш чистичък... като знаеш че не се сериозен не разваляй сериозни взаимоотношения.. моя съвет е да прекратиш всичко с момичето и с момчето евентуално... а ако ти е толкова добър приятел спираш всякакви контакти с момичето,обясняваш му ситуацията и го оставяш сам да прецени дали да ти е приятел... като цяло адски кухи постъпки за почти големи хора

chikito90
10-19-2012, 19:14
Да бе аз не съм свестен много,ама не съм спал с нея докато те са били заедно ,те се бяха разделили !! Момчето е свястно и то много ,ама се опитва да й прости и не може,аз имам връзка в момента и попринцип де ,момичето което замина да учи в друга държава и като си идва сме заедно аз я обичам,ама като няма как с нея се забавлявам. А с даденото момиче не знам какво става има много силно сексуално привличане между нас ,а моя приятел е просто по сериозен,по сдържан .. не знам е няма да му кажа докато не им приключат отношенията ! Ама искам да знам с нея какво да правя !

Lucho
10-19-2012, 19:29
Пич, това което правиш е изключително педалска проява. Ще прощаваш за израза, ама да не кажа нещо по-тежко.

Ако си мъж на място имаш две възможности: едната е да оставиш чувствата си на страна и да си останете приятели, другата е те да скъсат, всеки си поема пътя, вие отново си оставате приятели, но ти НЕ не я приютяваш след като скъсат. И двамата затваряте страницата и толкова.

Иначе това не е приятелство. А заради жена да правите пе*алски изпълнения не си заслужава.

w0sh
10-19-2012, 19:44
Да ме опази Бог от хора като вас. Горкият ти приятел.

Naive
10-19-2012, 19:56
доповръща ми се, след като прочетох темата

chikito90
10-19-2012, 20:25
Ае бе мега забилите 1 път живеем смятай аре не се обяснявайте петък вечер е аре идвайте SIN CITY и не ми говорете шматки хаха http://www.youtube.com/watch?v=9BwY1v4oUl4&feature=relmfu Ебати отговорите дето давате ,.. ;x

Chacho
10-19-2012, 22:01
Една пчела си лети с друга пчела. По едно време едната ужилила някъв човек и почнала да се гърчи, и да умира. Другата се завайкала:
-Ама защо го направи, той въобще не те заплашваше, не беше нужно...
-Веднъж се живее, братле!

FuckedUp
10-19-2012, 22:11
Ае бе мега забилите 1 път живеем смятай аре не се обяснявайте петък вечер е аре идвайте SIN CITY и не ми говорете шматки хаха http://www.youtube.com/watch?v=9BwY1v4oUl4&feature=relmfu Ебати отговорите дето давате ,.. ;x

And here we go..
YOOOOOOLOOOOOOOOOOO

heartshapedbox
10-20-2012, 10:23
И двамата сте някакви безпринципни..взимайте се, изневерявайте си един на друг и оставете момчето, май той поне е свестен..

Azoria
10-20-2012, 14:40
Е, добре, бе, пич, къв най-добър приятел, кви 5 лева? !

+

FuCKkK13
10-20-2012, 14:46
Ае бе мега забилите 1 път живеем смятай аре не се обяснявайте петък вечер е аре идвайте SIN CITY и не ми говорете шматки хаха http://www.youtube.com/watch?v=9BwY1v4oUl4&feature=relmfu Ебати отговорите дето давате ,.. ;x

ахаха .. като не чуеш каквото искаш и почваш да реагираш така... извинявай.. един път се живее ама и един път ще умреш.. трябва да мислиш как си живееш живота.. няма винаги живота ти да е момичета,секс и купони.. на 21 си.. дето се вика след още няколко годинки и семейство ще трябва да имаш.. те и наркоманите си викат един път се живее ама като гледам аз възрастен наркоман не съм видяла... не си на такива години,които ти е позволено това мислене... ако станеш малко по сериозен няма да ти навреди.. а и да.. научи значението на израза най добър приятел

chikito90
10-20-2012, 15:18
хаха ми не бе ама какво тука какви работи ми говорите.Аз съм му бил приятел и съм му,преживели сме многоо ужасни неща заедно :) Но просто винаги се получава да харесваме едни и същи момичета ,това не е проблем нито за мен,нито за него ! Просто момичето ме предизвиква супер много даже знам,че при тях секса не е и много хубав ,тя ми го каза,просто им липсва това което аз и тя имаме.Ние просто като се докоснем все едно ток те хваща .. Никога не бих го наранил,аз даже му бях казал,че тя е оставала да спи в нас и той каза,станало е нещо нали и аз му казах,че има нещо такова и той каза,тя си знае аз на теб не бих ти се разсърдил,защото те познавам. !