PDA

View Full Version : пол?



SociopathicAsshole
10-19-2012, 22:18
Не спирам да се удивлявам на начина, по който момчетата събличат нещо горно - било то потник, тениска, риза или пуловер - захващат с ръце зад врата и дърпат през главата, най-често първо главата, след това ръцете! Аз моето мъжко чаве съм го събличала винаги "по женски" маниер - подхващаш леко от долния край и издърпваш нагоре през ръцете и главата, риза ако е, сваляш през раменете - толкова е естествено и просто! Пък то откъде видя - само си се научи да сеца отгоре! :D

Разкажете нещо, което ви удивлява или ви е смешно, или ви е милно в навиците на срещуположния пол,че ми е скучно^

Mariax
10-19-2012, 22:24
Хахахаха!
Абе навремето имах една съученичка, ходеше с лачени обувки с ток и си ги събуваше под чина, че и си кривеше краката в странни пози. Оттогава ми е грозно, аз съм естет, не мога да правя такива неща:3

БожиятАгнец
10-19-2012, 22:55
Мн ми е милно, когато някой от срещуположният пол е готин и можем да правим хубав секс.

И съответно ми е смешно обратното.

Chrizz
10-19-2012, 23:17
никога не съм се замислял как съм си събличал тениски, фалени и тем подобни :Д

Grudi_SeXa
10-20-2012, 09:30
Истинските майстори могат да си свалят гащите дори с 2 пръста. 8)

galaxy29
10-28-2012, 00:49
даммм
и как самодоволно излиза след душ
големите мъжки хапки
начина му на хранене .. от всичко, по момчешки, безразборно, а той пак слаб, як и секси
винаги знае какво да облече, няма го момичешкото мотаене
колко е щастлив, че се разхождаш по ризата му, която мирише яко, на него
мекичкото говорене
колко яко се бръсне
колко силно стиска
като го накараш да ти избере какво да облечеш, ти избира някакви страшно секси дрехи, които само заради и пред него би облякла
много ми е милно и как изяжда всичко, което сготвя
:}

yakuza_
10-28-2012, 05:34
Аз различно, обикновено хващвам отдолу у и дръпам нагоре, понякога за яката и дърпам :Д



има мн момичета с кофти походка
някои са тип борец, все едно са помпали досега
тип 3 дена само отзад, както и тия които никога не са ходили на токчета и за 1ви път ги слагат и решават, че трябва веднага да излязат

marble
10-28-2012, 08:08
И аз съм се чудела на тази тема и ми казаха, че тази техника била за да не обръщат блузата. Всичко било от мързел.. :д

Canis_Dirus
10-28-2012, 08:32
Хмм. Жените се чудят какво да измислят, а интернеДа е пълен с woman's logic картинки, теми, сайтове и прочее.

nqmaznacheniee
10-28-2012, 09:06
Ся като се замисля и аз винаги ги свалям така, ако започна отдолу имам чувството, че ще се скъса :lol: