PDA

View Full Version : Мечтата ви за любовта и още нещо...?



Niakoitam
10-20-2012, 07:39
Та за да не поствам две теми една след друга ще задам един по задълбочен и един не чак толкова задълбочен въпрос в тази тема.
Първият е:
Имате ли си мечта за любовта? Каква? Каква ви се струва идеалната за вас любов? (кратко или по-дълго описание).
Вторият е:
Привличат ли ви отличителни знаци във външността като трапчинка на брадичката или някое друго място по лицето,татоировки,пиърсинг и или някакви допълнителни украшения? А момичетата специално...би ли ви отблъснал някой с повече окосмение по тялото и/или лицето си?

TheBeliever
10-20-2012, 07:51
Имате ли си мечта за любовта? Каква? Каква ви се струва идеалната за вас любов? - Като малка си мечтаех, но не точно за "идеалната любов", а по-скоро за някакви моментчета, напълно тривиални, които да споделя със специален за мен човек. Един вид - мечтаната връзка. За мое огромно щастие по-голямата част от тези моменти ги изживях и продължавам да ги изживявам с човека до мен. Сега вече нямам мечта за любов, по-скоро стремеж да запазя това, което имам, да го надграждам и обогатявам.

Привличат ли ви отличителни знаци във външността като трапчинка на брадичката или някое друго място по лицето,татоировки,пиърсинг и или някакви допълнителни украшения? - Не. Привлича ме цялостното излъчване, не отделни елементи от външния вид.
А момичетата специално...би ли ви отблъснал някой с повече окосмение по тялото и/или лицето си? - Това са козметични подробности, които при желание от двете страни биха могли да се коригират. Не би ми било критерий за избор.

fenastz
10-20-2012, 08:21
Секс, приятелство и чувства. 3 в 1

iiordanova
10-20-2012, 08:41
Имате ли си мечта за любовта? Каква? Каква ви се струва идеалната за вас любов? (кратко или по-дълго описание).
Нямам мечта за любов. За мен е важно да обичам първо себе си,защото това е най-истинската любов. Не ми трябват разни индивиди,които не знаят какво искат. Затова и ако любовта се появи,каквото има да става ще стане. Не си правя мечти за нея точно.

Привличат ли ви отличителни знаци във външността като трапчинка на брадичката или някое друго място по лицето,татоировки,пиърсинг и или някакви допълнителни украшения? А момичетата специално...би ли ви отблъснал някой с повече окосмение по тялото и/или лицето си?
Хм,при всеки мъж различно. В единия ще ме привлече усмивката,в другия нещо друго. Строго индивидуално.

Violenza
10-20-2012, 13:30
Първият е:
Имате ли си мечта за любовта? Каква? Каква ви се струва идеалната за вас любов? - Винаги съм искала да намеря мъжът, с когото да искам да остарея. Идеална любов едва ли съществува или пък ако я има, то няма да е любов ами някакви непрестанни компромиси и преструвки. Искам просто да намеря отдаден на мен човек, с когото да градя бъдещето си. Съвместно съжителство, да се разбираме и подкрепяме, после брак, после дечица... Банално и някакво идеалистично такова, но това ми се върти в главичката. И то за близкото бъдеще.

Вторият е:
Привличат ли ви отличителни знаци във външността като трапчинка на брадичката или някое друго място по лицето,татоировки,пиърсинг и или някакви допълнителни украшения? А момичетата специално...би ли ви отблъснал някой с повече окосмение по тялото и/или лицето си? - Нещо отличително чак толкова да ме привлича - не. Цялостното излъчване е важно, както и поведението. За втория въпрос - по-скоро би ме отблъснала липсата на окосмяване.

SisiStrange
10-20-2012, 15:39
Имате ли си мечта за любовта? Каква? Каква ви се струва идеалната за вас любов? - Идеална любов няма и някак мисля, че ако я намеря, няма да ме радва истински. Красотата е в малките неща и във възможността да се пригодиш към някое същество така, че да се разбирате без да се променяте. Харесва ми, че не сме еднакви. Не бих харесвала човек, който е мое копие. Харесвам да спорим, да се мусим, да се смеем един на друг, но за истински важните неща да имаме еднакви цели и възгледи. Мечта... искам нещата да се наредят лека полека и да си вземем апартаментче. Ще ми е забавно да му гледам физиономийката докато пълня новият ни дом с растения и животни. Ще ме радва начинът, по който ще любопитства за тях. Да си имаме наше местенце, където можем да си правим всичко.

Привличат ли ви отличителни знаци във външността като трапчинка на брадичката или някое друго място по лицето,татоировки,пиърсинг и или някакви допълнителни украшения? А момичетата специално...би ли ви отблъснал някой с повече окосмение по тялото и/или лицето си? - Прави ми впечатление, ако има топли кафяви очи. Някак много сгряващо усещане има в един такъв нежен, дълбок поглед. Не ми е специален критерии, но ми е хубаво да се огледам в такива очи. Окосмението въобще не ми прави впечатление. Може би, ако има 1 вежда не би ми харесвало. Всичко останало си е негов избор и не би ме притеснявало.

Kapi90
10-20-2012, 16:31
Имате ли си мечта за любовта? Каква? Каква ви се струва идеалната за вас любов? - Не,аз съм на мнение,че няма любов,а само привличане ,някаква временна тръпка ,навик ти става да бъдеш с някой ,който те кара до някаква степен да се чувстваш по сигурен и да те кара да се чувстваш добре !

Привличат ли ви отличителни знаци във външността като трапчинка на брадичката или някое друго място по лицето,татоировки,пиърсинг и или някакви допълнителни украшения? - Да харесват ми секси татосите по тялото на момичетата,които не се виждат от всички постоянно,пиърсинг лично само на езика е секси ,харесват ми устните на момичетата и краката най-вече !

bebeemalko
10-21-2012, 06:06
Та за да не поствам две теми една след друга ще задам един по задълбочен и един не чак толкова задълбочен въпрос в тази тема.
Първият е:
Имате ли си мечта за любовта?- Да Каква? Вярвам във голямата любов!Каква ви се струва идеалната за вас любов? (кратко или по-дълго описание).- Любов, която може да преодолее всички пречки, да не се съобразява с мнението на други хора
Вторият е:
Привличат ли ви отличителни знаци във външността като трапчинка на брадичката или някое друго място по лицето,татоировки,пиърсинг и или някакви допълнителни украшения?- Зависи. На някои хора им стои много слако, а на други не. А момичетата специално...би ли ви отблъснал някой с повече окосмение по тялото и/или лицето си?- Дааа. Искам нормално момче, не Реджеб Иведик!
^_^

jghgh
10-21-2012, 07:14
мечтата ми за любов е да ми харесва всяко безсмислено изживяване...
и да е като по филмите и песните :д не холивудските.. а яките "арть" филми

It's you, it's you, it's all for you
Everything I do
I tell you all the time
Heaven is a place on earth with you
Tell me all the things you want to do

It's better than I ever even knew
They say that the world was built for two
Only worth living if somebody is loving you
Baby, now you do

He holds me in his big arms
Drunk and I am seeing stars
This is all I think of

Watching all our friends fall
In and out of Old Paul's
This is my idea of fun
Playing video games



ще използвам изразните средства на Т., но всичко намечтано е моята идеална представа за любовта.. просто някак да сме заедно по пътя... заедно.. много е нереално, I guess. хората идвали и си отивали и по пътя си все сам. или ако не си сам, е само за малко.. и някви такива.

окосмението не ми пречи. но вече си промених мнението, че гладкото е по-добре, ако окосмението е супер буйно. не че ми пречи де.. така харесах приятеля си - направо мн ме впечатли как му се подаваха от тениската яки мъжествени косми. после той по няква причина реши да се обръсне и така ми харесва даже повече. но наистина няма значение.

отличителна черта в един хубав човек е излъчването. не такива повърхности.. трапчинки, брадички..
аз като си харесам някого, просто си го харесвам и той самия придобива "специфична" черта. не че по принцип гледам за такава или предпочитам дадена черта пред друга .. трапчинка пред козя брадичка и тн.

по някво обстоятелство вече не мисля, че на когото и да е стоят естетично пиърсите, флешовете и т.н.

xoxi
10-21-2012, 07:17
Харесва ми, че не сме еднакви. Не бих харесвала човек, който е мое копие.

Аз пък съм точно обратното. С него си приличаме по всичко, интересите ни са сходни, характерите също, стремежите ни за кариера се различават, но по всичко останало сме почти идентични. Приемаме странностите на другия, защото ние самите притежаваме голяма част от тях и ги разбираме. Разбираме се без думи понякога дори.
Не бих понесла да се обяснявам винаги за малки, незначителни решения, които правя, неща, които казвам и т.н. Имала съм и такава връзка, но просто това не е за мен. Факт е, че много двойки така им е по-лесно и приятно, но за мен това е някакво мъчение.

Външните белези ми правят впечатление. Харесвам определени неща, които ако видя в някой, би ме накарало да се обърна след него или да му се усмихна. Но не бих тръгнала с някой, само защото има нещо във външния вид, което харесвам. Като цяло външността не е от голямо значение за мен, единственото ми изискване е да е по-висок от мен. Всичко останало е преодолимо. Окосмяването също. Липсата на такова не би ми се понравила много, но ако той държи да е така, ще си мълча.

juj4elinka
10-21-2012, 08:03
Имате ли си мечта за любовта? Каква? Каква ви се струва идеалната за вас любов?

Винаги ми се е искало да изживея някоя от онези романтични сцени във филмите и разни корейски драми. :D Дали ще бъде разходка на лунна светлина по плажа или някое друго красиво място, прекрасна вечеря или пък стоите на терасата или до прозореца гледайки града през нощта пиейки хубаво вино или шампанско придружени с някой друг забавен момент... Този мой списък е може би безкраен... :D

Привличат ли ви отличителни знаци във външността като трапчинка на брадичката или някое друго място по лицето,татоировки,пиърсинг и или някакви допълнителни украшения?

Пиърсинги... Татуси... Имат въздействие върху мен стига момчето да не прилича на коледна елха с тях. Всичко трябва да е с мярка все пак. :)

А момичетата специално...би ли ви отблъснал някой с повече окосмение по тялото и/или лицето си?

Не съм съм сигурна на 100%, но повече клоня към "да". Разбира се, че има изключения от правилото, но все пак, ако дадено момче има прекалена телесна "растителност" е леко отблъскващо, защото понякога се свързва с неподдържаност не само на външния вид, но и на хигиена. :)

Niakoitam
10-21-2012, 08:19
Така и така съм постнал темата да взема и аз да отговоря.


Имате ли си мечта за любовта? Каква? Каква ви се струва идеалната за вас любов? (кратко или по-дълго описание).

В общи линии мечтата за любовта и усещането ми за идеалната любов се припокриват. Да се намерим с човек, с който се приемаме такива каквито сме и да сме единствени един за друг,което не значи целият свят да ни е другият..Всеки да приема недостатъците и странностите на другият.Да е съградена на базата на истинско приятелство.Да нямаме търпение да се видим и винаги да усещаме пеперудките в стомасите си.Никога да не забравяме че любота е нещо истинско.Да си се разбираме и даже и да възникне спор да съумяваме бързо да се оправим.И мацката да носи на майтап точно колкото и мен повече не е нужно,но и да може да е сериозна когато е нужно и да умее бързо да превключва.Да съумеем да сме такива каквито сме пред лицето на даденият човек и зад гърба му.


Привличат ли ви отличителни знаци във външността като трапчинка на брадичката или някое друго място по лицето,татоировки,пиърсинг и или някакви допълнителни украшения?

Както се каза привличаме цялостното излъчване и акъла разбира се,но понякога има доста сладки трапчинки,който придават на изражението много чаровен вид. Татуировките и пиърсингите също много ме радват.Обаразуват ми някакъв респект към даденото момиче,защото мигновенно ги свързвам с изтърпяната болка, а когато момичето изглежда въпреки тях някакво по-скоромно и срамежливо я усещам някакси доста загадъчна.Започвам да си задавам въпроса кое всъщност от двете е нейната същност и комбинацията от респект+загадъчност ме кара да ми се ще още по-силно да я опозная.Разни гривнички,пръстчета колиета също придават някаква същност. Някак по-различни в добрият смисъл на думата са ми и тези момичета с гривни на крака или краката или пък пръстен на някой пръст на крака или пък на палеца на ръката.Черно белите разцветки също ми правят много добро впечатление, а лъскавите такива в правилната комбинация правят една жена да ми изглеждай ох леле майко. :)

PyCoKoCkA93
10-21-2012, 18:39
Мечтата е труднодостижима цел.А аз съм на принципа,че човек трябва да се стреми към луната,радвайки се,че е сред звездите.Или казано по темата:Не се стремя към свръхцели,а се наслаждавам и на малките жестове и всички хубави моменти.Че и на лошите също.Не е нужно всичко да е перфектно,планирано и като от приказка,за да те прави щастлив.Щастието сам си го правиш и никой не може да ти го отнеме безпредметно,ако ти не го захвърлиш доброволно,стремейки се към недостижимото.

Относно външността:Стига да е приемливо,приемам окосмяването,а външният вид далеч не е критерий за мен,залагам на много по-важни неща като интелект,чар,излъчване и т.н.Но ако все пак трябва да си призная,при равни други условия би надделяло едро и високо момче със светли очи и коремче :D

gabi_94
10-21-2012, 18:43
Мечтаната любов ли? Мечтата ми е да преживея голямата истинска любов и да остарея с този човек до себе си. Искам да бъда обичана толкова много, колкото и аз бих обичала. Да има доверие, приятелство, уважение, страст, вярност. Падам си романтичка и ми се ще и човека до мен да е романтичен. Да се допълваме взаимно, да създадем семейство.

Има неща, които ме привличат в срещуположния пол, но въпреки това не разчитам на тях. И все пак харесвам тихите и мистериозни момчета. Тези, които са със сериозен и съсредоточен поглед. Имат ясно изразени скули и евентуално тръпчинки. Тялото също би било да е добре оформено, нямам предвид да са фитнес машини, но един хубав релеф би ми допаднал. Ииии високичък трябва да е. Че аз съм 1.72 и почнах сериозно да си падам по токчета около 10см. и нагоре :д Но да кажем, че всичко това са глупости. Просто появи ли се подходящия човек, никой не гледа дали отговаря на критериите му и т.н.

Amore-Mio*
10-21-2012, 19:51
Преди си мечтаех за много неща и за точно конкретни моменти. Впоследствие срещнах настоящия си приятел, който ми дари всичко, което някога съм искала и не съм искала. Всичко идеално, красиво - пълно с любов. Имали сме моменти, дори като по филмите. Не мога да опиша това, което ми е с него - повече от чудесно, идеално и прекрасно е.