PDA

View Full Version : Има ли вероятност?



LadyTerrible
10-20-2012, 07:56
Здравейте! Правих секс без презерватив на последния ден преди цикъл.Той не е свършвал в мен,но предеякулационната течност? По принцип ми е известно,че точно преди цикъл е най-малък шанса за забременяване,но ми е леко притеснено.Така казано трябва да ми дойде днес,но е възможно малко да ми закъснее,защото пих много витамин ц,бях болна.Последните 3-4 дни ме болеше коремът,както и снощи преди да го направим.По-запознатите,моля да дадат някой съвет.Пиша веднага,за да имам време да реагирам.Благодаря ви. :)

xXxPETYAxXx
10-20-2012, 08:13
1.Не е свършвал в теб!
2.Ако ти е редовен цикъла - не би трябвало да си била в овулация.

П.П: Не знам защо си мисля, че ще ти закъснее.Освен витамините, като те гледам си и притеснена и по законите на Мърфи може да ти закъснее. Но пък щом последните 3-4 дни те боли корема - вероятно ще ти дойде навреме!

LadyTerrible
10-20-2012, 08:27
Напоследък имах доста стресови ситуации и съм под стрес,по принцип ми е редовен _+ 2-3 дни.

marilyn
10-20-2012, 08:51
Притесняваш се без основание. Не е свършвал в теб, не си била в овулация... предполагам, че от тия стресови ситуации, за които казваш и от това, че си била болна може да ти закъснее. Просто се успокой.

TrollWare
10-20-2012, 12:59
Недей се притеснява , всичко е наред :).

DragonLady
10-20-2012, 20:04
Притесняваш се без основание. Не е свършвал в теб, не си била в овулация... предполагам, че от тия стресови ситуации, за които казваш и от това, че си била болна може да ти закъснее. Просто се успокой.

+1
Дори и да ти закъснее, не е защото си бременна - не си! Я от среса ще да е, я от витамин ц-то ( чувала съм, че някой го пиели преди цикъл за да им закъснее, но не ми се вярва да дава ефект ).

goldie
10-20-2012, 21:33
шанса е по-малък от процент . а по принцип , колкото и редовна да е менструацията това в никакъв случай не означава , че и овулацията е точно на 14-я ден . може да е на 14-ти, може да е на 2-ри , това няма как да се контролира или да се разбере . също така има и до 2-3 месеца в годината в които яйчниците си взимат отпуск и няма овулация , но има менструация .

mrankoniiii
10-31-2012, 18:07
Недей се притеснява , всичко е наред :).

+