PDA

View Full Version : Мислите ли, че това може да е вярно?



jghgh
10-20-2012, 10:26
Сериозно?
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/389409_4783058493935_349208388_n.jpg

mirorforse
10-20-2012, 10:44
При някои хора може и да е вярно :D

CoNviCt
10-20-2012, 10:55
Everybody lies. Някой от двамата лъже.

Blab
10-20-2012, 11:05
//малко е чийзи, но иначе
защо ти се струва съмнително?

jghgh
10-20-2012, 11:07
Не ми се струва съмнително, даже искам да му вярвам, но съм привърженик на идеята, че ако една любов е силна, нищо не е в състояние да те "отлепи" от другия човек. Няма да му обърнеш гръб, ще те гложди... Визирам The Boy парт-а.
Че момичетата все не вярват, окейско.

А и пуснах темата за да си докажа, че има мъжка чувствителност .. ранимост. И то такава, каквато дори не предполагаме, че може да има. В тоя чийзи вид, дълбок.. филмов и филмиращ. Не знам как да го обясня :Д
Просто картинката ме покърти, колкото и да е tumblr-ска

Colouring
10-20-2012, 11:22
Частично - да. Някои части, по-специално момчешките, ми се виждат прекалено сладникави и нереални. Естествено, картинката го 'изисква'.
Погледнато общо обаче - ами, да, предполагам е възможно. Вярвам, че има чувствителни момчета. Тъпото е, че при повечето случаи никой от двамата няма да разбере за другия.

jghgh
10-20-2012, 11:26
Частично - да. Някои части, по-специално момчешките, ми се виждат прекалено сладникави и нереални.
Именно, затова се чудя дали това е възможно :Д

klimatronik
10-20-2012, 11:30
А и пуснах темата за да си докажа, че има мъжка чувствителност .. ранимост. И то такава, каквато дори не предполагаме, че може да има.
Просто картинката ме покърти, колкото и да е tumblr-ска

На кой да доказваш? :D Че то момчетата винаги са били по-лесно раними и чувствителни от вас - дявола :D

jghgh
10-20-2012, 11:33
На себе си да докажа чрез вашите отговори :д
И да.. раними сте като деца.

Colouring
10-20-2012, 11:37
Именно, затова се чудя дали това е възможно :Д

"I can't even look at her without crying.", примерно. Еми, не, специално на мен това ще ми е много трудно да повярвам, че може да е истина. И не мисля, че е нужно да бъде. Погледнато цялостно, както казах, мисля, че има момчета - чувствителни и раними, които изпадат в такива ситуации. Чак до такива степен обаче се съмнявам. Нещата тук се прекалено пресилени, за да се получи тая tumblr-ска картинка и да бъде reblogn-ата от колкото се може повече хора, харесващи подобни работи, които, погледнати в детайлност, изглеждат леко нереалистични.

klimatronik
10-20-2012, 11:39
е, зависи от човека, но като цяло има чувствителни хора и от двата пола
Друг е въпроса ,че ние повече си крием чувствата от другите ,защото и аз ддз ,но пак зависи от самия човек

Enchanting
10-20-2012, 12:10
^ съгласна съм.
Някои крият истинското си ''аз'' дълбоко в себе си.
Страхуващи се да покажат истинската си същност.

Kapi90
10-20-2012, 13:10
Защо да не е вярно,аз съм попадал на подобна ситуация и то от момче,което никога не би си признало ,че го боли и което казва,че момичетата до 25 стават само за секс и понякога да си говориш с тях... Всичко това от дадената картинка му се случи,така че никога не се знае как ще те завърти живота и как ще си поиграе съдбата с чувствата ти,с решенията тя и с "любовта ти" .

sexa_na_kompleksa
10-20-2012, 13:19
Има такива мъже, просто трудно биха си признали. Един приятел винаги се прави на големия мъж, плейбоя, на който не му пука за нищо и нико, сещате се... Веднъж се скара с приятелката си и плака точно като малко дете.

godfather33
10-20-2012, 13:43
Работата е ясна, просто на всеки самочувствието и егоизмът му стигат до бога, обаче не можеш да прикриеш истинските си чувства.
Самия аз в момента рева цели реки от сълзи заради едно момиче, макар и да си мисля, че като рева, особено заради любов, приличам на обратен.

klimatronik
10-20-2012, 14:57
Работата е ясна, просто на всеки самочувствието и егоизмът му стигат до бога, обаче не можеш да прикриеш истинските си чувства.
Самия аз в момента рева цели реки от сълзи заради едно момиче, макар и да си мисля, че като рева, особено заради любов, приличам на обратен.

а тя ти е отказала ? Защото си прекалено срамежлив?

cookie78
10-20-2012, 18:31
малко е преиграно, ама сигурно е възможно..
и на мен много ми се иска да го вярвам това

SisiStrange
10-20-2012, 19:02
Има го. Мой бивш още не си е намерил момиче, а се разделихме преди... 5 години ще да са. Когато скъсахме, рева около 3 часа. После звънеше със същия плачлив тон не знам си колко пъти. Може да се е надявал на съжаление, получи го, но и ми падна ужасно в очите. Така и не разбрах откъде такъв драматизъм като сме били деца, за които се е знаело, че вероятно няма да ги бъде до живот заедно. Едно от важните неща е да приемаш разделите като мъж поне донякъде. Важи и за нас, женските.
Естествено, че и те имат чувства, също колкото нас, понякога и повече. Обикновено не го показват заради мъжка гордост и не намирам много лошо в това. Аз не съм момче, но също предпочитам никой да не знае, че нещо ме е разтресло из основи и да си го изживея сама. Така не причиняваш на хората да им е тежко около теб. Когато приятелки имат любовни драми и ми плачат на врата ги изслушвам и утешавам, защото сме близки, но се чувствам като все едно хвърлят камъни по моето настроение. Винаги това приключва с мен, ходеща си натоварена емоционално до н-та степен и с мрачни мисли. Не харесвам да подлагам хората на същото, освен ако наистина нямам невероятна нужда да си го излея.
Като цяло, веднъж видяло ли се е, че няма да има бъдеще и няма още шансове или надежи, за които да си струва да се "унижиш" и да опитваш, предпочитам да откъсна филмарската част и да карам нататък. Такива излияния се харесват от много, защото са драматични и звучат тежко, но истината е, че животът продължава, утре това момче ще срещне още по-добро момиче, а тя ще се хване с някой, който и пасва на нея. Когато се разделяш с някого, има причина. Ако не е сериозна, ще се съберете тъй и тъй. Ако е сериозна, по-добре без прекомерни депресии. 3 дена рев са достатъчни.

SuNsEt
10-20-2012, 19:06
Мисля,че при някои хора е вярно...При мен се е случвало доста пъти нещо такова.

Sh@d0w
10-20-2012, 19:07
Във реалния живот това е възможно да се случи само между двама много горделиви индивида. Дотолкова че щом е имало някаква причина да скъсат никой от тях не би си признал първи чувствата и съответно може би би се стигнало до такава ситуация, защо не.

Във всеки друг вариант, ако толкова не могат да се забравят, просто е нужно някой да направи първата крачка.

Chacho
10-20-2012, 19:20
Ебати темата! о.О

Кво общо има това с пола? И мъж да си, и жена да си, все може да си изпуснеш шанса, ако не го разпознаеш и не действаш.

chushkopek
10-20-2012, 20:40
Когато се разделяш с някого, има причина. Ако не е сериозна, ще се съберете тъй и тъй. Ако е сериозна, по-добре без прекомерни депресии. 3 дена рев са достатъчни.

К'во значи ако не е сериозна? Имаш ли причина да не си с някого, не започваш връзка с него. Ако си се насрал и вече си сбъркал, имаш ли причина, теглиш една майна на другия. Ако нямаш причина, си живеете щастливо скапания живот. Това да тръгнеш с бивш влиза в ТОП5 най-малоумните неща които може да направи човек.

SisiStrange
10-20-2012, 20:43
Значи, ако сте се скарали за някоя пълна простотия, избесняли сте и сте казали по-тежки думи, отколкото сте мислили. Тогава до сутринта или макс някой и друг ден, хората се събират. Ако мине прекалено дълго време и аз мисля, че е безсмислено.

ShtrudeL
10-20-2012, 21:39
С този клип (изгледай го целия) ти отговарям на въпроса. http://www.youtube.com/watch?v=Uj1AOKUPYTY&list=PLEB02319124B611ED&index=114&feature=plpp_video =-)

CoNviCt
10-20-2012, 22:00
К'во значи ако не е сериозна? Имаш ли причина да не си с някого, не започваш връзка с него. Ако си се насрал и вече си сбъркал, имаш ли причина, теглиш една майна на другия. Ако нямаш причина, си живеете щастливо скапания живот. Това да тръгнеш с бивш влиза в ТОП5 най-малоумните неща които може да направи човек.

Кои са останалите от "ТОП5"?

heartshapedbox
10-20-2012, 22:11
С този клип (изгледай го целия) ти отговарям на въпроса. http://www.youtube.com/watch?v=Uj1AOKUPYTY&list=PLEB02319124B611ED&index=114&feature=plpp_video =-)

Прекрасно клипче...

SpiritInBlack
10-20-2012, 22:16
Сълзливи тъпотии , които имат малка връзка с реалността

Illusion772
10-21-2012, 11:13
Абе дами , твърде много турски сериали гледате ^^

anonymous708973
10-21-2012, 15:46
Кои са останалите от "ТОП5"?

И кой решава какво влиза в Топ 5?

Chacho
10-21-2012, 16:48
И кой решава какво влиза в Топ 5?

След като се подадох оставката си като редактор на класацията, не знам кой е текущия отговорник.

jghgh
10-21-2012, 17:03
http://www.youtube.com/watch?v=Uj1AO...ure=plpp_video

ooo какво сладко клипче ^^

SisiStrange
10-21-2012, 17:04
Топ 5 е егати и сложния топ за най-малоумни неща.
Да си отрежеш пениса с косачка и да го подариш на възлюбената си ми звучи по-малоумно от събирането с бивши. Xd Или да изядеш хлебарка. Трябва много велик мозък с адски точна преценка, за да реши кое къде отива.

/не ми обръщайте внимание

TrollWare
10-21-2012, 17:07
Депендс

SHPAIdURmeN
10-21-2012, 18:04
Again, bullshit -__-

godfather33
10-21-2012, 19:41
а тя ти е отказала ? Защото си прекалено срамежлив?


Еми, нямам шансове, климатроник. Аз съм нищо.

Chacho
10-21-2012, 19:43
^Ко каза, ко?