PDA

View Full Version : ..



dark_angel55
10-20-2012, 11:48
Влизам в този сайт редовно и понякога наистина ми е помагал затова реших и аз да се включа с една темичка. Моя проблем не важен като тези на останалите потребители, нямам въпрос, на който търся отговора или нещо подобно просто искам да споделя какво ме мъчи в момента. (а вече достатъчно съм надула главите на най-добрите си приятели :Д )
Има едно момче, с което се запознахме преди 2 години на един лагер. Тогава имах чувството че той ме харесваше (в смисъл държеше се много мило с мен поиска ми скайпа, той се запозна с мен.. ) Като се върнахме в софия не очаквах че ще ме потърси, но го направи-покани ме на кино. Но точно този ден бях ангажирана и не отидох (за което наистина мн съжалявам) След това не ме е търсил ...писахме си няколко пъти но нищо повече.. Таа преди няколко седмици се видяхме на един курс, на който ходя.. Като го видях, осъзнах че наистина мн го харесвам (колкото и банално да звучи). И сега се виждаме в седмицата веднъж. (даже и това не е сигурно, понеже сме в различни групи). Проблемът е че постоянно мисля за него, което не е много типично за мен. Преди два дни даже се осмелих да му пиша..отговори ми, беше много мил, както винаги..Но не знам дали още ме харесва ( и дали изобщо някога е изпитвал нещо към мен) или просто така се държи с всички момичета. В общи линии това е което исках да споделя ..може би стана малко тъпичко и дългичко но.. :Д
П.С. не съм от 13-годишните пиклички с любовни проблеми или пък някоя асоциална (даже напротив-не съм лишена от мъжко внимание..но аз искам да се получи нещо с него, харесвам го и не знам как да разбера дали и той изпитва същото)

Psyko Nuts
10-20-2012, 11:58
Намекни му, като го видиш съвсем леко и дискретно, с нещо от сорта на: ''Ангажиран ли си утре?'' или ''Какво ще правиш след курса?''. Но след това, недей да му казваш нищо, нека той да подеме иниациятивата.

Enchanting
10-20-2012, 12:00
започнете да си пишете отново.
Може този път ти да го поканиш или на кино, или на разходка. :)
Няма нищо лошо..

klimatronik
10-20-2012, 12:01
Колкото повече се бавиш, толкова повече рискуваш да го изгубиш
Щом те е бил поканил на среща значи е имало голям шанс да те харесва или дори да се е влюбил в теб
Ти също явно си влюбена
Но ,когато си му отказала е можело да си е помислил окончателно,че не го харесваш както е в 99% от случаите
Сега ти трябва да действаш
Не си хващай на приказки от рода, че ,ако те е харесвал истински е щял да бъде упорит и да продължава да те търси и кани - не, не е така при всички хора, дори още да страда по теб ,ако се е бил влюбил

В другия случай ,ако той сега има приятелка - не се отказвай веднага, но си имай едно в предвид
Каквото и да е ,ако нищо не направиш - нищо няма да се случи

dark_angel55
10-20-2012, 12:06
това да го попитам след курса дали има някакви планове или нщ такова, е добра идея и ще го пробвам мерси :)..но относно писането не искам да ставам нахална и да изглеждам отчаяна. Както вече споменах, наскоро се осмелих да му пиша (което показва че съм се сетила за него и съм направила 1вата стъпка) и сега мисля да изчакам да видя дали и той ще отвърне..тоест ако ми пише пак, може би още изпитва нещо, ако не-може би е прекалено късно ;сс

klimatronik
10-20-2012, 12:11
това да го попитам след курса дали има някакви планове или нщ такова, е добра идея и ще го пробвам мерси :)..но относно писането не искам да ставам нахална и да изглеждам отчаяна. Както вече споменах, наскоро се осмелих да му пиша (което показва че съм се сетила за него и съм направила 1вата стъпка) и сега мисля да изчакам да видя дали и той ще отвърне..тоест ако ми пише пак, може би още изпитва нещо, ако не-може би е прекалено късно ;сс
като не ти пише, ти му пиши пак
Не е задължително да изпитва пък чувства, за да излизате - те могат по-късно да дойдат ;d

dark_angel55
10-20-2012, 12:15
да, но така ще му изглеждам отчаяна...или пък "влюбена" в него, а аз не искам да му повдигам самочувствието (неговото е достатъчно голямо :Д ) Искам да разбере, че имам някакъв интерес към него..и той да се сети да ме потърси

klimatronik
10-20-2012, 12:20
а не си ли противоречиш малко
Ту искаш да му покажеш ,че имаш някакъв интерес, ту да не искаш да разбира
спокойно , така или иначе ще разбере ,но ти няма да му се признаваш в любов веднага от начало, което най -тъпата грешка ,която и аз бях направил
Няма да му се правиш на отчаяна в никакъв случай.

dark_angel55
10-20-2012, 12:23
Аз искам да му подскажа, че имам някакъв интерес към него, но не искам той да си помисли, че съм отчаяна или пък едва ли "влюбена"
Добре ами в такъв случай кога и какво е подходящо да му пиша.. (защото ако му пиша днес или пък утре ще стане много често..а може би и досадно )

klimatronik
10-20-2012, 12:28
Аз искам да му подскажа, че имам някакъв интерес към него, но не искам той да си помисли, че съм отчаяна или пък едва ли "влюбена"
Добре ами в такъв случай кога и какво е подходящо да му пиша.. (защото ако му пиша днес или пък утре ще стане много често..а може би и досадно )
АМии , тук вече не знам

каквото ти каза Psyko Nuts

dark_angel55
10-20-2012, 12:31
добре, благодаря ти все пак :)

TrollWare
10-20-2012, 13:06
Търсете общи интереси , виждайте се по-честичко. Покажи му , че се нуждаеш от присъствието му :).

Dark_Heartbreaker
10-20-2012, 14:26
Като се срещнете, усмихваш се и казваш "Май ти дължа едно кино?" И така. Ако приеме и нещата след това се развият - супер! Ако ли не, продължаваш напред - не е имало нещо дълбоко между вас, затова не би трябвало да ти е много трудно :)

embraceme
10-20-2012, 14:42
Покани го ти да излезете някъде ако иска,ако все още те харесва ще се навие,след това вече ще ти стане по-лесно,от тема на тема и т.н. ще видиш дали си допадате и дали наистина ти харесва за гадже ^_

dark_angel55
10-20-2012, 18:47
хм..значи от всички коментари разбрах, че този път аз трябва да поема инициативата. Следващия път като се видим ще го питам дали има някакви планове и т.н. пък да видим какво ще стане :)