PDA

View Full Version : Някой да ми обясни



mlakniwe
10-20-2012, 14:00
Много съм малък още и ми е интересно кво означават тия цикли при момичетата и менструации и такива глупости, щото нищо не разбирам от това дори и не знам тия превръзки и тампони за кво си ги слагат и имат ли общо тия неща със секса, настроението и тнт-искам да знам за обща култура, и като имам приятелка, поне да знам, а да не я питам кво е това и тнт

watergirlblue
10-20-2012, 14:21
rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

starburst
10-20-2012, 14:49
за да не си мокрят гащите си слагат тампони
на рекламите го дават като няква синя течност нз кво точно, може да е вода за уста

FunkyPie
10-20-2012, 15:43
rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

прекали

ilovedeath
10-20-2012, 15:46
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lwizm6GVJW1r01d00o1_500.gif

starburst
10-20-2012, 18:21
мс

mlakniwe
10-20-2012, 18:30
ама вие мислите, че майтап си прая сериозно питам, малък съм казах и искам да знам

vankovvv
10-20-2012, 18:33
превръзките имат крила
само това знам

ilovedeath
10-20-2012, 18:41
ама вие мислите, че майтап си прая сериозно питам, малък съм казах и искам да знам

:lol:

xPafx
10-20-2012, 18:45
И двете се слагат, за да попиват кръвта и другите неща, които се изхвърлят.. Превръзките се поставят на долната част от бельото, а тампоните се поставят във влагалището.

ilovedeath
10-20-2012, 18:46
И двете се слагат, за да попиват кръвта и другите неща, които се изхвърлят.. Превръзките се поставят на долната част от бельото, а тампоните се поставят във влагалището.

Не трябваше да му казваш.

xPafx
10-20-2012, 18:50
Ее, защо така, аз дднес съм добра и се правя,че му вярвам, че не знае :D

Me4encety
10-20-2012, 18:53
превръзките имат крила
само това знам
Нда,аз сям върху една и oтлитам :lol:

ilovedeath
10-20-2012, 18:56
Ее, защо така, аз дднес съм добра и се правя,че му вярвам, че не знае :D

Само днес ли? :cool:

mlakniwe
10-20-2012, 18:57
нормално е да не знам, щото до ся съм нямал приятелка и не съм се интересувал за подобни неща, но просто искам да науча, все пак съм само на 19 не мога да знам всичко, не е лошо за обща култура

ilovedeath
10-20-2012, 19:02
нормално е да не знам, щото до ся съм нямал приятелка и не съм се интересувал за подобни неща, но просто искам да науча, все пак съм само на 19 не мога да знам всичко, не е лошо за обща култура

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol:

FunkyPie
10-20-2012, 19:02
Нда,аз сям върху една и oтлитам :lol:
и аз тва си помислих :lol:

Chrizz
10-20-2012, 19:04
как ти се връзват обаче :lol:

Me4encety
10-20-2012, 19:05
и аз тва си помислих :lol:

Великите умове мислят еднакво !

FunkyPie
10-20-2012, 19:07
Великите умове мислят еднакво !

йехуу
:lol:

xPafx
10-20-2012, 19:26
само на 19, горкото.. ела кака да те цунка :*

watergirlblue
10-21-2012, 06:50
прекали

ааа, не съм прекалила...кажи ми, че ти се струва нормално някъв си дечко да пише такива глупости...малък е за да му обяснят техните или някоя енциклопедия, ма не е малък да спами и пише в някъв форум, където се чудя какво ли разбира, след като едно елементарно нещо не знае...Малък е? Ок, но няма да е тук с 700 мнения, ако беше толкова малък....липса на внимание, и отчаяно ламтене за такова.

До автора: браво дребен, така се привлича внимание...;хх

FunkyPie
10-22-2012, 13:59
ааа, не съм прекалила...кажи ми, че ти се струва нормално някъв си дечко да пише такива глупости...малък е за да му обяснят техните или някоя енциклопедия, ма не е малък да спами и пише в някъв форум, където се чудя какво ли разбира, след като едно елементарно нещо не знае...Малък е? Ок, но няма да е тук с 700 мнения, ако беше толкова малък....липса на внимание, и отчаяно ламтене за такова.

До автора: браво дребен, така се привлича внимание...;хх

никво чувство за ирония :lol:
и казвам че прекали с тва идиотско rofl
можеше само 2 пъти да го напишеш
щеше да е достатъчно
и все пак :lol: