PDA

View Full Version : Влюбен в гаджето на най-добрия ми приятел



wankata7
10-20-2012, 15:47
Ето дойде и мой ред да споделям в този форум .Проблема е че от няколко месеца изпитвам силно привличане към гаджето на най-добрия ми приятел .Заедно се запознахме с нея и ето че те тръгнаха ходят вече от 8 месеца но просто вече не се търпи и трябва да си кажа чувствата някъде.Всеки ден излизаме заедно и просто трудно се сдържам да не и се нахвърля мисля че и тя ми дава повод за не що повече но може и така да си мисля.Казва ми постоянно че ме обича някой път като приятел някой път без да казва приятел .Може и аз да я разбирам грешно но вече не е привличане вече го усещам че е любов не се трае не мога да предам най-добрия ми приятел с него съм израснал познаваме се от както сме родени.Не знам какво ще кажете но моля ви дайте някакъв съвет.За първи път пиша по толкова деликатна тема в този форум.До сега винаги аз съм давал съвети дайте и вие сега. Не мога така да го прецакам като се има в предвид че не е сигурно дали ще стане нещо между мен и нея но ако покажа че имам чувства към нея и тя не отвърне ще ме отхвърлят и двамата а не мога да издържам вече сърцето ще ми се пръсне. Да кажа години всички сме на 18 години . HELP :X

BrainlessROCKBABY
10-20-2012, 15:51
Наистина е много деликатна тема.. :/
Засега недей да й казваш нищо, но ако наистина искаш това момиче, трябва все някога да действаш.

SisiStrange
10-20-2012, 15:59
Или се опитай да я забравиш, или забрави за него. Сигурна съм, че се надяваше на някакъв компромисен вариант, в който да останеш и с двамата, но няма такъв. Няма начин той да не се отрече от теб, ако му отмъкнеш гаджето. Нито разговори, нито нищо биха променили нещата. Ако тя те харесва също, може да се съберете и след МНОГО време, когато всичко отмине, той да иска отново да сте приятели. На твое място точно в този случай бих избрала приятеля. Не я знам каква е, но според мен е силно вероятно да и писнеш в недалечно бъдеще и да си на двойна загуба.

Chacho
10-20-2012, 16:01
Ако е свободна, взимай я. Но щом ходи с най-добрият ти приятел, ако наистина държиш на него, не прави глупости. Момичета има много, ще си намериш някоя. Ако се разделят двамата по своя воля, чак тогава може да се пробваш.

Просто си кажи не и не обръщай внимание на "чувствата" си.

wankata7
10-20-2012, 20:36
Не обръщай внимание но не е толкова лесно до сега бяхме заедно и просто едвам се сдържам уникално гадно.Няма да правя нищо за сега но чакам още отговори.Благодаря ви много :)

Chacho
10-20-2012, 20:42
Имам предвид да не обръщаш внимание на чувствата си, а не да мислиш за това постоянно и просто да не действаш.

Като се мъча да спра цигарите, първите 3 дена мисля само за това. Към края на седмицата почти не се сещам за тях.

Psyko Nuts
10-20-2012, 21:46
Ако бях на твое място, бих му казал, че имам чувства, и че искам да се виждам само с него, но с нея - не, за да я забавя. Да би било малко трудно, но пък по този начин няма да го прецакаш, а ако той наистина е най-добрият ти приятел би те разбрал.

~The Smile~
10-21-2012, 15:56
Недей да правиш глупости! Това е най-добрият ти приятел и ако не искаш да го нараниш,се откажи от гаджето му. Стига де,не са свършили момичетата! :D

NqkfaNikakva21
10-21-2012, 16:29
Ако бях на твое място, бих му казал, че имам чувства, и че искам да се виждам само с него, но с нея - не, за да я забавя. Да би било малко трудно, но пък по този начин няма да го прецакаш, а ако той наистина е най-добрият ти приятел би те разбрал.


Точно пък като му каже ще стане белята. Мислиш ли, че няма да погледне с друго око на него? Че няма да си набива сам филмите после?
Не казвай нищо .. просто редуцирай излизанията с тях, виждай се само с приятеля си.
Гаджетата са до време, приятелите вечни .. не го забравяй.

TrollWare
10-21-2012, 16:34
Губиш приятел и ебеш или оставате си фр-та и настървено я гледаш.

Според мен приятелството пред жените тфа е !

SHPAIdURmeN
10-21-2012, 17:49
Контролирай се малко.

strawberry88
10-21-2012, 17:57
Гаджетата са до време, приятелите вечни .. не го забравяй.

!!!

titinkaa
10-21-2012, 18:01
Ако е свободна, взимай я. Но щом ходи с най-добрият ти приятел, ако наистина държиш на него, не прави глупости. Момичета има много, ще си намериш някоя. Ако се разделят двамата по своя воля, чак тогава може да се пробваш.

Просто си кажи не и не обръщай внимание на "чувствата" си.

+