PDA

View Full Version : Какво му става?



malkata_princes
10-20-2012, 16:42
Здравейте!
Искам да ви помоля за някакво мнение, с приятелят ми сме заедно от две години и половина. Преди месец той замина в друг град да учи, лошото е че от тогава малко по малко се отдрапва от мен. Чудя се какво му става. В главата ми изникват много причини защо е такъв но незнам какво да правя вече. Обичам го и знам че и той ме обича но става нещо и аз незнам какво

SisiStrange
10-20-2012, 16:50
Връзките от разстояние не винаги просъществуват дълго. Трябва си контакт. Може би си е харесал друга, а може би като не се виждате, не му се седи нон стоп на телефона/скайпа и гледа да си прави неща в реалния живот.

Sh@d0w
10-20-2012, 17:10
Премества се, започзнава се с нови хора, повечето може би от женски пол. Познай какво може да му "става".

malkata_princes
10-20-2012, 17:23
Премества се, започзнава се с нови хора, повечето може би от женски пол. Познай какво може да му "става".
не съм съгласна с това

druzilla
10-20-2012, 17:28
Може би си е харесал друга, а може би като не се виждате, не му се седи нон стоп на телефона/скайпа и гледа да си прави неща в реалния живот.

Съгласна съм.Аз сега преживявам нещо подобно.Не с гаджето,а с приятелите.Искам да говоря с тях да знам какво се случва в живота им,но постоянното висене в чата и на телефона ми действа адски досадно и вече все по-малко общуваме.Предполагам,че и той се чувства по същия начин..

marilyn
10-20-2012, 19:37
Нормално е. В друг град, нови хора, нови колеги, ново място-университетът... интересно е, лекции, след лекциите с колеги насам- натам. Очаквано е да си намали седенето пред скайп и разговорите по телефона. И аз самата (макар да съм си в моя град) откакто започнах академичната година не намирам толкова време нито за скайп, нито за часове наред по телефона, а понякога и за кафе с приятелите.

FuckedUp
10-20-2012, 20:47
Здравейте!
Искам да ви помоля за някакво мнение, с приятелят ми сме заедно от две години и половина. Преди месец той замина в друг град да учи, лошото е че от тогава малко по малко се отдрапва от мен. Чудя се какво му става. В главата ми изникват много причини защо е такъв но незнам какво да правя вече. Обичам го и знам че и той ме обича но става нещо и аз незнам какво

То ти като не знаеш, ние ли ще знаем?
Нека си гадаем какво му "става".

TheBobqk
10-20-2012, 20:49
Учи си човечецът, нови запознанства. Ти да не очакваш 24/7 да е на телефона или скайп. Поговори с него за притесненията си.

Amore-Mio*
10-22-2012, 08:08
Говори с него.
Възможни са много неща, но нека не ти пълним главата с подобни неща. Поговори си с него. За да оцелее връзката от разстояние - трябва и двамата да полагат грижи, иначе не се получава.

juj4elinka
10-22-2012, 09:22
Щом се притесняваш от това, което се случва и имаш въпроси задай ги към него, а не към участниците във форума, защото едва ли някой ще ти отговори адекватно на въпросите, които ти се въртят в главата. Свързваш се с него, разговаряте и ще спреш да се чудиш и маеш какво ти се случва и защо. :)

TrollWare
10-22-2012, 12:41
Че питай него не нас

balu4ka
10-22-2012, 13:03
Защо не поговориш с него пряко?
Естествено е ,когато човек се отдели от познатата среда да се опитва да узнае новата.Университет,нови хора,нови хобита и т.н.Вероятно си свикнала на системното "заедно",сега ти е трудно да свикнеш с новата обстановка.

fenkaaa
10-24-2012, 23:38
Премества се, започзнава се с нови хора, повечето може би от женски пол. Познай какво може да му "става".

Аз пък съм напълно съгласна.В нов град,нормално да има нови запознанства,нормално и с момичета.Връзка 2 години и половина,при което хората в повечето случаи си омръзват.Правете си изводите,нищо чудно някоя мацка да му е завъртяла главата.Съжелявам,просто съм директна.