PDA

View Full Version : Харесва ли ме,защитава ли ме или какво???



~The Smile~
10-20-2012, 19:14
Здравейте. Влюбена съм в едно момче от класа ми и приятелките ми (дата-12.10.2012) го питали дали той ме харесва .И неговият отговор е бил,че аз съм ужасно грозна! Щом разбрах,бегом в тоалетната плачейки....После в междучасието аз търча след него с учебника в ръка да го бия. :D После дъра-бъра,щом се спряхме да бягаме. Питах го защо ме е нарекъл грозна,той първо отричаше,но после си призна...
Тази седмица-в сряда,понеже аз проверявам домашното на моята редица,а той е от нея и стана така,че си беше забравил домашното у тях и ми каза :пиши ми минус,утре ще ти го покажа" "няма да ти пиша минус",после ме пита пет пъти едно и също. Аз се обърнах и отидох на чина си,после той след мене със същия въпрос"защо няма да ми пишеш минус,нямам домашно,забравих си го" "еми не ме питай за това,просто си трай" -аз. "ако госпожата разбере,ще те накаже,много ще си изпатиш" -той. Таа...въпросът ми е:това какво означава??? Защитава ли ме? Или какво? Кажете вие. Може да е знак на нещо,но на какво ли?? Напишете ваши предположения,съвети..за да знам дали да продължа да го харесвам или да се откажа. И дали има някакъв шанс за мен и него. Да,влюбена съм в него ,при това доста. (на 13 съм)
Моля ви без подигравки и груби изрази,искам само съвет!

Anonys
10-20-2012, 19:20
Другия път му напиши домашното :D От какво да те защитава? Г-жата ви хищник ли е, че да ви изяде.. Просто един вид мисли за теб.

OnlyGirl
10-20-2012, 19:31
Не иска да му правиш услуги защото не те харесва.
Maybe.
Не се занимавай с него.

Chacho
10-20-2012, 19:32
Защо не се опиташ да се сближиш с него и да се развият нанякъде нещата? Да си говорите, да излезете? Тъкмо ще разбереш дали имаш шанс, ние няма как да ти кажем.

ПС: Нищо не разбрах от "разговора" ви.

marilyn
10-20-2012, 19:33
Не се занимавай с него. Порасни и тогава ще ти дойде време и за гаджета.

TheBobqk
10-20-2012, 20:46
От прост разговор почвате да точите локуми. Значи, представи си същата ситуация с друго момче от класа ти. Ми нищо. Сакън да не ви заговори възлюбения и почвате да пишете по форумите. Не се занимавай с глупости, не си набивай излишни филми.

FuckedUp
10-20-2012, 20:54
ПС: Нищо не разбрах от "разговора" ви.

Тя проверявала домашните на класа.
Стигнала до него, ама той не си бил написал домашното и тя трябвало да му пише минус, обаче понеже тя го харесва, решила да не му го пише, уж да му направи услуга.
Той й казал да му пише минус, обаче тя отказва, след което той й казва, че ще си навлече неприятности, защото тя се опитва да го "прикрие".
Нещо такова.

И така, тя си мисли, че той я "защитава". Каквото и да означава това.

Got it?

heartshapedbox
10-20-2012, 23:04
Дечко, дечко.. липсва ми като бях мъничка^^

Azoria
10-21-2012, 08:46
И неговият отговор е бил,че аз съм ужасно грозна! Щом разбрах,бегом в тоалетната плачейки....После в междучасието аз търча след него с учебника в ръка да го бия. :D После дъра-бъра,щом се спряхме да бягаме. Питах го защо ме е нарекъл грозна,той първо отричаше,но после си призна...


:shock: :lol:

Не се занимавай.

TrollWare
10-21-2012, 08:49
Epic trash , направо шамари трябваше да ми пляскаш не с учебника

~The Smile~
10-21-2012, 09:20
Epic trash , направо шамари трябваше да ми пляскаш не с учебника

Да,мина ми през ума,ама айде,от мене да мине! :D
Благодаря на всички,които писаха,мисля да го забравя,няма какво да се мъча! :)

juj4elinka
10-21-2012, 09:25
Момчето просто се притеснява да не загазиш заради него и той да изпитва вина, следователно и на него ще му търсят сметка за тази ситуация.

Chacho
10-21-2012, 09:29
Момчето просто се притеснява да не загазиш заради него и той да изпитва вина, следователно и на него ще му търсят сметка за тази ситуация.

Или му е неудобно, че не я харесва, знае че тя го харесва и не иска услуга от нея?

Според мен пичът е малък и не знае как да се държи, авторката също не знае и затова са на нокти двамата. С тая разлика, че той не изпитва нищо към нея, а пък тя не знае как да си изразява чувствата.

~The Smile~
10-21-2012, 09:45
Или му е неудобно, че не я харесва, знае че тя го харесва и не иска услуга от нея?

Според мен пичът е малък и не знае как да се държи, авторката също не знае и затова са на нокти двамата. С тая разлика, че той не изпитва нищо към нея, а пък тя не знае как да си изразява чувствата.

Малък,малък,както и аз! Не знаеш как се държи по време на междучасията-като тотално дете,което врещи и се блъска с другите момчета! :booooomb:

Chacho
10-21-2012, 09:50
Не думай.. Лигави се, псува, обижда и си гледа момчешките работи. А ти се цупиш, биеш го, щипете се и освен че в главата ти се въртят хиляди мисли, съм сигурен, че почти не си говорила нормално с него, не си потърсила контакт извън даскало и въобще сте като на война. Ще порастнеш с още няколко години и ще ти дойде време за гаджета.

juj4elinka
10-21-2012, 09:51
Според мен пичът е малък и не знае как да се държи, авторката също не знае и затова са на нокти двамата. С тая разлика, че той не изпитва нищо към нея, а пък тя не знае как да си изразява чувствата.

+1

Ами, авторке, тогава за каква любов го търсиш като на детето му се играе? :D

~The Smile~
10-21-2012, 10:21
Не думай.. Лигави се, псува, обижда и си гледа момчешките работи. А ти се цупиш, биеш го, щипете се и освен че в главата ти се въртят хиляди мисли, съм сигурен, че почти не си говорила нормално с него, не си потърсила контакт извън даскало и въобще сте като на война. Ще порастнеш с още няколко години и ще ти дойде време за гаджета.

Не мен ме псува,а направо...се държи ДЕТИНСКИ! Лапешка му работа! Не,вече не го бия,бих го преди една седмица,щото беше казал ,че съм ужасно грозна или нещо от този тип и исках да му го върна тъпкано! И една от приятелките ми в класа му отмъсти от мое име като му скъса тетрадката на две! :D После той искаше приятелката ми да му купи нова тетрадка! Егаси момчето дето е! Напраоо нямам думи за тоз идиот!

Chacho
10-21-2012, 10:22
Доста сте инфантилни.

~The Smile~
10-21-2012, 10:24
+1

Ами, авторке, тогава за каква любов го търсиш като на детето му се играе? :D

Ххох...и аз не знам! Ама се отказах! Естествено,че няма да се получи-бебчо още не е пораснал! Както и аз! :lol:

~The Smile~
10-21-2012, 10:26
Доста сте инфантилни.

Хмм...като се замисля си е така!!!
Приятелките ми излязоха прави за него-че той е най-големия олигофрен на класа.

Chacho
10-21-2012, 10:26
^Повод за гордост.

shmatarok
10-21-2012, 10:31
Не,вече не го бия,бих го преди една седмица!

:lol::lol::lol::lol::lol:

ахахахаахахахаха

не му обръщай внимание повече. :D
ох.. :D

~The Smile~
10-21-2012, 10:37
Chacho, kакво ти сближаване,какво ти говорене с него?? То тези излизания извън у-ще,сериозни разговори са за по-разумните и стегнати момчета! Оня ден-в петък в междучасието търчи из класната стая! И нали аз и приятелката ми говорехме за нещо и тоз лигльо крещи срещу нас и се скри под масата! :booooomb: И просто недоумявах за какво крещеше!

~The Smile~
10-21-2012, 10:39
:lol::lol::lol::lol::lol:

ахахахаахахахаха

не му обръщай внимание повече. :D
ох.. :D

Еехх...детска ми работа ,бе!

Chacho
10-21-2012, 10:51
И ние сме били 7 клас. Да, дете е, неориентиран е. Когато бях на неговата възраст правех и още по-големи детинщини, после ми писа една мацка по скайп, прояви интерес към мен и бързо-бързо превключих на сериозната ми страна. Просто момичето имаше подход. Като късате тетрадки и ги биете с учебници, нищо няма да постигнете. Може и да е непоправим, но честно казано според мен не си и проверила. Драсни му една бележка, дай му я по-скришом и го питай да отидете до лавката. Ако уцелиш междучасие, в което не са запланували да дивеят и няма какво да прави, може и да се навие. Разпитай го за момчешките му щуротии, дали им се е получила някоя пакост, дали играе някакви компютърни игри, нещо такова. Пробвай да контактуваш и с другите момчета. Ако се набуташ в компанията им, може със съвсем друго око да гледат на теб и да не ти крещат в очите, да не те обиждат и т.н. Точно на тая възраст е достатъчно да станеш приятел с някое момченце и понеже нямат много опит в приятелствата с момичетата, веднага ще му събуди някакви чувства това приятелство. Не очаквай момче на тринайсетина години да поеме инициативата, да е романтик, да е мъж на място и кво ли не още. И в 12 клас трудно ще откриеш такива.

Или пък просто си намери някой батко, с 2-3 години по-голям от теб, на който ще се радваш, че е много "зрял". Стига да не му пуснеш в леглото в близкото бъдеще и такава връзка може да ти е окей.

~The Smile~
10-21-2012, 10:58
Амм...да ,една стара приятелка ми каза да напиша една бележка ето така: "огради името на момичето,по което си падаш" тоест-да напиша три имена -моето и на още две момичета от класа и той да огради името на момичето,което харесва.
О,и той си пада по ей тая песен "gangnam style" даже веднъж ми я изигра. И може би ако му покажа ,че и аз харесвам тази песен,ще завържем разговор. Нека първо да пробвам с бележката с имената. Много искам да разбера дали ме харесва,защото майка ми и не само тя,а и други приятелки са ми казвали,че когато едно момче в тази възраст каже на някое момиче лека обида или се закача с него,значи момчето си пада по момичето,с което се занимава.

Elli *
10-21-2012, 11:00
Ми за това момичетата колко нас харесват момчета 9-10 клас ... лично аз
Ии защо го харесваш като ти сама казваш какъв е олигофрен .. ама не мога да ви разбера логиката ..

FuckedUp
10-21-2012, 11:02
...

За к'во продължаваш да пишеш в темата, след като онова момче й е казал, че е грозна т.е. не я харесва?


Или пък просто си намери някой батко, с 2-3 години по-голям от теб, на който ще се радваш, че е много "зрял". Стига да не му пуснеш в леглото в близкото бъдеще и такава връзка може да ти е окей.

True. :lol:

Azoria
10-21-2012, 11:05
Какво се оплакваш, че той е с детински акъл, при наличието, че и ти не си по-назад? Обяснява ти се да подходиш малко по-зряло към него, а ти:



Амм...да ,една стара приятелка ми каза да напиша една бележка ето така: "огради името на момичето,по което си падаш" тоест-да напиша три имена -моето и на още две момичета от класа и той да огради името на момичето,което харесва.
О,и той си пада по ей тая песен "gangnam style" даже веднъж ми я изигра. И може би ако му покажа ,че и аз харесвам тази песен,ще завържем разговор. Нека първо да пробвам с бележката с имената. Много искам да разбера дали ме харесва,защото майка ми и не само тя,а и други приятелки са ми казвали,че когато едно момче в тази възраст каже на някое момиче лека обида или се закача с него,значи момчето си пада по момичето,с което се занимава.


:?

Chacho
10-21-2012, 11:16
За к'во продължаваш да пишеш в темата, след като онова момче й е казал, че е грозна т.е. не я харесва?


Щото момчетата много бързо могат да се разнежат от малко женско внимание и дори първоначално да не им допада някоя мацка, да си набият филмите в главата, че тя е единствената, само от едно приятелство.


Авторке, момчето надали те харесва. Нещата не стават винаги толкова спонтанно. Това, че днес не те харесва, не означава, че ако подходиш правилно към него, няма да му се промени нагласата към теб. Няма да ти загради името, ако на това разчиташ. Без да се сближиш с него сигурно въобще няма да ти обърне внимание, освен ако не си някаква неземна красавица (а той май има точно обратното мнение за теб).

Момчетата закачаме момичетата, които харесваме, да. Но също така ги закачаме за да бъдем готини пред другите момчета. И под харесваме, без да имаме някакви близки взаимоотношение, разбирай "бих я чукал и заразял". На неговите години в главите ни се въртеше секс, бой, пакости, гъзария, а свободното си време го прекарвахме в жуменка, компютърни зали и футбол. Женствените момичета ги отбягвахме, ебавахме ги и се чувствахме горди, а се влюбвахме в момчешките мацки, които ни споделяха интересите и разбираха света ни.


Преди около година писа една твоя наборка тук, нашега й подметнах да му пише за разни игри и ми се похвали, че седмица по-късно са се гаджосали.

FuckedUp
10-21-2012, 11:29
Щото момчетата много бързо могат да се разнежат от малко женско внимание и дори първоначално да не им допада някоя мацка, да си набият филмите в главата, че тя е единствената, само от едно приятелство.

Не знам за какво си решил да слагаш и общ знаменател, ама твоя си работа.
Той дори не я намира за attractive на външен вид. От къв зор си решил, че ще се разнежи, ако тя му обръща внимание? Според мен, ако продължава да му "обръща внимание", това ще почне да го дразни и ще почне да я избягва още повече.
Това, че е дете, хубаво. Постави се ти на неговото място. Щеше ли да се разнежиш, ако някое момиче, което не "одобряваш" на външен вид, постоянно се опитва да ти "обръща внимание"?

Elli *
10-21-2012, 11:35
Не знам за какво си решил да слагаш и общ знаменател, ама твоя си работа.
Той дори не я намира за attractive на външен вид. От къв зор си решил, че ще се разнежи, ако тя му обръща внимание? Според мен, ако продължава да му "обръща внимание", това ще почне да го дразни и ще почне да я избягва още повече.
Това, че е дете, хубаво. Постави се ти на неговото място. Щеше ли да се разнежиш, ако някое момиче, което не "одобряваш" на външен вид, постоянно се опитва да ти "обръща внимание"?
Ми той може да е казал на приятелката й, че е грозна, защото ако евентуално я харесва и каже, че е красива, тя ще разбере .... тъпа логика, но ми се е случвало :/

Chacho
10-21-2012, 11:57
Не знам за какво си решил да слагаш и общ знаменател, ама твоя си работа.
Той дори не я намира за attractive на външен вид. От къв зор си решил, че ще се разнежи, ако тя му обръща внимание? Според мен, ако продължава да му "обръща внимание", това ще почне да го дразни и ще почне да я избягва още повече.
Това, че е дете, хубаво. Постави се ти на неговото място. Щеше ли да се разнежиш, ако някое момиче, което не "одобряваш" на външен вид, постоянно се опитва да ти "обръща внимание"?

Ели ти обясни. А и когато си паснете с момичето, изведнъж летвата ти за хубост пада с две-три нива. Може пък и да греша. Тя го харесва, тя иска да се получат нещата, отговорът може да се появи единствено след като опита. Ако стане - стане, ако не - не.

~The Smile~
10-21-2012, 15:46
Ми той може да е казал на приятелката й, че е грозна, защото ако евентуално я харесва и каже, че е красива, тя ще разбере .... тъпа логика, но ми се е случвало :/

Да,според мен си е така. Но..няма да пиша никакви бележки,нито да го заговарям. То е очевидно,че хич ама хич не си пада по мен. Просто ще се опитам да го забравя и толкова. Според мен това е най-правилното решение за мен. :)

~The Smile~
10-21-2012, 15:49
Не знам за какво си решил да слагаш и общ знаменател, ама твоя си работа.
Той дори не я намира за attractive на външен вид. От къв зор си решил, че ще се разнежи, ако тя му обръща внимание? Според мен, ако продължава да му "обръща внимание", това ще почне да го дразни и ще почне да я избягва още повече.
Това, че е дете, хубаво. Постави се ти на неговото място. Щеше ли да се разнежиш, ако някое момиче, което не "одобряваш" на външен вид, постоянно се опитва да ти "обръща внимание"?

Да и аз точно това си мислех-ако му обръщам повече внимание,ще ме отбягва.

Elli *
10-21-2012, 17:12
Провокирай го като например споменеш еди- кой си колко е хубав :)
И пиши какво става

~The Smile~
10-21-2012, 17:29
Провокирай го като например споменеш еди- кой си колко е хубав :)
И пиши какво става

Е,не ми се ще много,много...

PyCoKoCkA93
10-21-2012, 18:28
Хмм...В разговора ви няма нищо любовно,най-обикновен разговор,който би могла да проведеш с всеки един от класа.А това,че ти тълкуваш нещата през призмата на влюбения,очаквайки невъзможното,е друг въпрос.С подпитването защо не искаш да го дъниш,най-вероятно е искал да чуе,че си признаваш,че го харесваш,за да си повдигне самочувствието.Иначе той НЕ си пада по теб и няма и да те харесва като за гадже.Набележи си нова стръв или отложи гаджетата за когато му дойде времето.Аз на твое място бих заложила на второто.

Chacho
10-21-2012, 18:46
http://www.fibellawave.bg/gallery/2839 моля гласувай ако ти хареса! Благодаря предварително за отделеното внимание

Искаш да кажеш, че се извиняваш, а не че благодариш, нали?

Amore-Mio*
10-21-2012, 19:40
Съвсем нормален разговор е бил. Глупаво е в момента да се вкарваш в някакви филми и да си мислиш, и даваш надежда.

druzilla
10-21-2012, 19:58
Как по дяволите решаваш дали да продължиш да го харесваш?!Детска работа..

~The Smile~
10-22-2012, 16:05
"Избих" си го от главата. Вече не мисля за него. Нито го гледам,нито нищо. Дори не му проверявам домашното,защото не искам да съм до него и да говоря с него. И благодаря ви,че ме вразумихте!
Но той днеска малко ме заговори. Но не очаквам вече да ме харесва! :)
И...Elli* ,няма нужда да провокирам еди си кого си. Това е излишно! :) Щом като вече не мисля за него,няма смисъл да го дразня.

Elli *
10-23-2012, 10:16
То да беше толкова лесно '' да си избиеш някой от главата '' ...

bloodyF
10-24-2012, 06:12
Малък,малък,както и аз! Не знаеш как се държи по време на междучасията-като тотално дете,което врещи и се блъска с другите момчета! :booooomb:

на 19 години момчетата от моя клас са същите
боже, къде попаднах..

~The Smile~
10-24-2012, 07:33
на 19 години момчетата от моя клас са същите
боже, къде попаднах..

Ех..такива са...вчера си суркаше стола с другите момчета и играха на блъскащи колички! леле....

Chacho
10-24-2012, 08:23
Внимавайте на какво се присмивате, че след 1-2 годинки ще плачете тъжно за отминалото детство. Не сте толкова специални, че да порастват момченцата заради вас.

~The Smile~
10-24-2012, 17:22
Внимавайте на какво се присмивате, че след 1-2 годинки ще плачете тъжно за отминалото детство. Не сте толкова специални, че да порастват момченцата заради вас.

Е,добре де. Ама какво лошо съм казала?!?!? Та това си е истината! Просто си казвам мнението за момчетата от нашия клас. Даже днеска аз си вървя за вкъщи и един от нашия клас е в моята посока и върви пред мен с още две момчета от класа ми. И изведнъж избухва в смях и аз нали съм точно зад него и той дава веднага назад без да гледа и направо ми смачка крака! И едно извинявай не каза дори! Е,то кво да очаквам де...
И се замислям за тях това класна стая ли е или бойно поле! И не,не се присмивам на никого!

skate
10-24-2012, 18:11
kvi minusi kvi doma6ni n6 ne razbrah :D

~The Smile~
10-25-2012, 20:25
kvi minusi kvi doma6ni n6 ne razbrah :D

Първо-кирилица.
И второ-аз проверявам домашните и който няма домашно-му пиша минусче . :D Хох...не ми се обяснява втори път... :D Вече няма да се занимавам с него,имам уроци за учене. Гаджетата- в горен курс!

phoeniX_boy_BG
10-26-2012, 11:45
Първо-кирилица.
И второ-аз проверявам домашните и който няма домашно-му пиша минусче . :D Хох...не ми се обяснява втори път... :D Вече няма да се занимавам с него,имам уроци за учене. Гаджетата- в горен курс!
Надали...

strawberry88
10-26-2012, 13:30
Първо-кирилица.
И второ-аз проверявам домашните и който няма домашно-му пиша минусче . :D Хох...не ми се обяснява втори път... :D Вече няма да се занимавам с него,имам уроци за учене. Гаджетата- в горен курс!

Правилно мислиш вече. :D :)

~The Smile~
10-27-2012, 15:58
Правилно мислиш вече. :D :)

:D

marin_9867
10-27-2012, 18:45
Не мен ме псува,а направо...се държи ДЕТИНСКИ! Лапешка му работа! Не,вече не го бия,бих го преди една седмица,щото беше казал ,че съм ужасно грозна или нещо от този тип и исках да му го върна тъпкано! И една от приятелките ми в класа му отмъсти от мое име като му скъса тетрадката на две! :D После той искаше приятелката ми да му купи нова тетрадка! Егаси момчето дето е! Напраоо нямам думи за тоз идиот!
То ти си по-голямо дете от него бе мила... :(

~The Smile~
10-28-2012, 09:52
То ти си по-голямо дете от него бе мила... :(

Така си е.
В тази възраст все още всички сме деца. Може и пораснали на ръст,но на акъл,още се развиваме. :)
В класа ми няма и един ,който се държи малко по-зряло. Но е нормално! Нито аз,нито никой говори нормално или се държи нормално,всички сме като в джунгла. :D
Но какво да очаквам от 13 годишни момчета,които се блъскат и крещят в междучасията...