PDA

View Full Version : Филмова идея



finlandeca
10-20-2012, 19:39
Здравейте. Навил съм се да снимам късометражно филмче. Говорим за времетраене до 20-30 минути. Мога да си намеря хора които да изиграят роли, но сюжет не мога да измисля... Трябва ми сюжет, сценарии.. Ако имате някакви идеи ще се радвам да ги споделите с мен.

calx
10-20-2012, 19:47
Мога да предложа едно късо разказче, ама е нещо като мръснишки ужас, така че ... по-добре кажи каква тема предпочиташ.

finlandeca
10-21-2012, 05:43
Все още не съм толкова професионалист да правя ужаси, защото за тях трябва повече подготовка. Сега нещо забавано и интересно. Мисля "Един ден на тийнейджъра"

Auriss
10-21-2012, 05:55
^Звучи екстра. Ако го направиш тип "Skins" (ако си гледал сериала, де) и по-важното - адекватно- мисля ще ти се получи приятна за гледане историйка. Само не се осирай със сценария, че напоследък на няколко пъти попадам на разни бг продукции по телевизията и само като ги чуя как говорят ме избива на смях. Даже можеш да ги ползваш за пример как да НЕ си правиш филма.

Тъй, де...не казах много, но ако не си гледал Скинс - дръпни си 1-2 епизода и ще разбереш какво имам предвид. Плюс това е и доста близо до твоята идея.

finlandeca
10-21-2012, 06:09
Днес и без това няма какво да правя, сега ще го изтегля, но ако някой има други идеи може да ги сподели ;)

SuNsEt
10-21-2012, 07:40
Един ден на тийнейджъра...Гледай ''T33nD@y'' 1 и 2 ;)

finlandeca
10-23-2012, 18:31
Очаквам още идеи ;)

~sweeettt~
11-14-2012, 12:21
ако си ученик направи обяви на компютъра разпечатайки и пойскай разрешение от учител да ги разлепиш по коридорите (вратите) и ако искаш си направи кастинг намери добри колеги за филма кои то да ти помогнат за сюжет , герои , снимачен екип , площатка на която ще снимате (места)