PDA

View Full Version : Не мога да се променя..



Megii*
10-20-2012, 20:04
На 21 години съм ,а просто не мога да имам сериозна връзка.Чувствам се постоянно задушена и задушена на някой си.Просто ме отвръщава по някакъв начин да бъда сериозно отново с някое момче.Не знам какво става,приятно ми е с момчета и момичета ,излизам забавлявам се седмица две и това е не мога повече.Всеки ми говори ,че съм на 21 трябва да се променя ,да спра да съм "не сериозна" ,че не всичко е дискотеки и забавления,много добре знам,че не е така правя 1000 различни неща,но в момента в който си помисля да имам връзка с момче или момиче просто,искам да избягам,когато почне да ми се обяснява, в любов това ме отблъсква.Но пък ми е приятно аз да ги говоря тези неща,да виждам как на момчето/момичето им светват очите как иска да е с мен и знам,че ги подвеждам,но ми харесва да ги правя щастливи,но не и да имам някаква връзка,просто не мога ..

NomNomNom
10-20-2012, 20:09
Напълно те разбирам.
И аз съм така.

При мен се оказа, че съм влюбена в някого, с когото дори не поддържах контакт дълго време.
От както го познавам, ми се случват същите неща, както и на теб.

Търся изход от ситуацията, като намеря след някой и друг месец, ще вдигна темата пак :Д

marilyn
10-20-2012, 20:18
Нормално е. На 21 имаш супер много неща, които са ти интересни, забавни, искаш да си изживееш всичко на макс и сега ако имаш връзка би ти пречела. Разбирам те, напълно. Нормално е. Не се тревожи... не слушай какво ти говорят и околните. Животът си е твой!

SuNsEt
10-20-2012, 20:21
Може би просто още не е дошъл момента и човека,който ще те накара да поискаш нещо по-сериозно. Не мисля,че на 21 години трябва да започнем със сериозността и едва ли не живеенето на семейни начела и тн . Добре е да си имала някакви по-дълги връзки,но пък и да си нямала това не означава,че задължително от тук насетне трябва да се промениш в тази насока. Някой ден всичко ще си дойде на мястото , бъди спокойна. Наслаждавай се на младите си години и почувствай живота така,че някой ден на старини,живот и здраве, да се усмихваш при спомените. Има много хора като теб, има и такива,които не успяват никога да намерят път към сериозната връзка,но какво да се прави.
Понякога е доста самотно,когато се усетиш,че нямаш някой ,на който да се довериш и да си кажете 'обичам те' и това кара много хора да се замислят дали не е време да поемат по пътя на сериозната връзка,но за да се стигне до там трябва да се намери правилния човек.
Та като заключение, наслаждавай се на живота и на нещата,които можеш да правиш на тези години. Наслаждавай се на свободата и намери себе си и мястото си в живота,а останалото ще дойде точно,когато най-малко очакваш. :)

пп: бисексуална ли си?

Megii*
10-20-2012, 20:26
Имала съм сериозни връзки по 2-3 години и вече просто не искам,много е сериозно и има доста драма понякога и тези чувства и всичкото това напрежение ,не мога .. Ами да ама всичките ми приятели познати са доста сериозни ,само аз едва ли не ,не пораснах аз не мога да имам сериозната връзка,въпреки ,че във всякакви други отношения съм добре ,смисъл не съм някаква "развей прах" ,уча си даже завършвам скоро,но просто не мога да имам връзка и примерно отиваме някъде с приятели всички с половинките си ,а аз всеки път водя някое различно момче ..Да бисексуална съм и това е нещо като проблем,защото само аз си го знам и най-добрата ми приятелка и момичетата с които съм била.. :)

mlf
10-20-2012, 20:29
можеш да откриеш истинската любов и на 55 години, но ще я намериш само със търпение и опит от други :)

Kapi90
10-20-2012, 21:19
След време мисля,че всичко ще ти се оправи ,това е някакъв период ,щом преди си имала сериозни връзки :)

Chacho
10-20-2012, 21:34
Защо искаш да насилиш нещата? Като ти дойде желанието - обвързвай се, като го нямаш - недей. Ще си намериш някой, който да провокира желанието в теб.

Violenza
10-20-2012, 21:41
Е чакай де, на 21 си, далеч не гониш последния влак. Щом сега не ти е до сериозни връзки, просто не се насилвай. Когато сама пожелаеш такава връзка, значи му е дошло времето.

Megii*
10-20-2012, 21:48
Да ,знам ама се чувствам виновна по някакъв начин от това,че едва ли не използвам момичетата и момчетата просто за удоволствие.Не им казвам,че ще е просто ей така ,а че искам нещо защото ми харесва много повече да правя секс с някой който има чувства ,различно е.. ама имам съвест .. : ( и също това ,че не мисля,че харесвам момичета не знам .. Сигурна съм,че харесвам момчета 100%,а момичетата не знам .. забавно е.. но никога не бих си помислила да кажа на родителите си или на приятелите си такова нещо ..

notlike
10-20-2012, 22:05
Когато дойде подходящият мъж за теб, ще забравиш за всичките си недостатъци, защото ще живееш заради него. Дотогава си живей живота. Никой няма право да те съди за нищо, защото ти не обещаваш неща, които не изпълняваш, не мамиш никого и не вървиш против ничий интерес. Кофти е да те гони съвест, но по-добре е да знаеш, че имаш нещо като компас, отколкото да влизаш в дълбоките води без да ти пука :)

Megii*
10-21-2012, 11:43
Мхм,сигурно не знам вече,но мерси все пак :)