PDA

View Full Version : Въпрос относно танците :)



yozlemm
10-20-2012, 21:51
Здравейте хора. Въпросът ми към вас е следния какво мислите за отслабването с танци? Някой отслабвал ли е така? Колко е свалил? За колко време ? Стегнахте ли се? Имахте ли определен режим ? И да подчертая танците са латино. Според вас от кой спорт се отслабва най-много? Благодаря предварително за мненията. Също така ако някой е отслабнал, но не с танци да не се притеснява ако иска да сподели с нас да заповяда :) На мен лично ще ми бъде приятно да го прочета . :)

ItsMeBitchezz
10-22-2012, 17:10
5 години съм тренирала спортни танци които включват латино американски и стандартни.Това са просто страхотни танци особено ако имаш партньор с който да се занимавате сериозно и да ходите по състезания.Този вид танци освен че можеш да отсбавнеш ами и ти създава определена стойка определена походка на вървене по женствена и лека защото от тия танци си свикваш на елегантност но и естествено ако се прекали може да има и последствия..знам едно момиче което се състезава от край време но поради това е развила проблеми в гърба и глезените.

petqnikolova82
10-24-2012, 11:19
Докато ходих на народни танци бях с 3-4 килограма по-слаба, но съм спряла вече 1/2 година. Според мен определено указва вличние, тъй като извършваш физическа активност и то редовно.