PDA

View Full Version : спад



righteousness19
10-21-2012, 13:36
Здравейте, имам проблем от който страшно много се комплексирам и притеснявам, и ще съм ви благодарен ако помогнете :]
Та ето го и проблема.В момента съм с едно момиче, което ме подлудява,има изключително тяло и е адски красива, но съм девствен,а тя е доста по опитна от мен.Проблемът е в това,че опитахме да правим секс и по време на любовната игра бях в ерекция, но когато почна да се съблича и стана 'време' за секса, пенисът ми спадна.. Адски много се притесних не само от това дали ще я задоволя, но и че съм девствен, много гадно се почувствах и сега ме е страх да опитаме пак за да не стане отново така.Винаги когато стане въпрос отново за секс се сещам за тази случка и отново ми спада.
Моля ви, кажете как да се успокоя или и аз не знам какво но наистина тази случка повлия много на самочувствието ми и сега ме е страх да опитам отново.Благодаря ви предварително

GiveMeLove
10-21-2012, 13:40
Дръж се малко мъжки.. Какви са тези мисли - пред теб има гола мацка, ти си мислиш как ти е спадал.. :) Вземи малко инициативата, нападни я ти.. Повече любовна игра, малко по смело - ще правиш секс, не сърдечна операция.. :)

Наслади се на партньора до себе си, изпитвайте страст.. :) Това ти е играта.. :)

nymphadora
10-21-2012, 13:41
Щом е била толкова по-опитна нямаше само да те успокоява,а щеше да се погрижи да се вдигне пак. :D


Ама иначе е съвсем нормалнов началото.

TrollWare
10-21-2012, 15:14
http://store.img-share.eu/27275217_jpggTWyq2v_thumbchence.jpg (http://www.img-share.eu/image_view/27275217_jpggTWyq2v.jpg.html)

titinkaa
10-21-2012, 18:37
Дръж се малко мъжки.. Какви са тези мисли - пред теб има гола мацка, ти си мислиш как ти е спадал.. :) Вземи малко инициативата, нападни я ти.. Повече любовна игра, малко по смело - ще правиш секс, не сърдечна операция.. :)

Наслади се на партньора до себе си, изпитвайте страст.. :) Това ти е играта.. :)

+

marilyn
10-21-2012, 18:37
Не му мисли толкова. Щом е толкова готина и тн и тн и опитна пък иска да си ляга с тебе значи ИСКА и толкоз. Не му мисли как ти е спаднал. Няма мъж, на който да не му се е случвало това. Нормално е. Просто следващият път я награбваш и това е.

chushkopek
10-22-2012, 17:15
Когато сгафиш нещо, следващия път прави всичко, но НЕ МИСЛИ за гафа. Игнорирай всякакви мисли и се наслаждавай на голото женско пред теб.