PDA

View Full Version : Плоско коремче?



ItsMeBitchezz
10-21-2012, 18:37
Здравейте!Значии искам някой да ми помогне как да постигна целта си.Та тренирам танци и искам за ококлу месец месец и нещо възможно наай-много да си стегна корема за един концерт ааа облеклото просто си го изисква..Аз имам един проблем...долната част на корема!!!Цял живот там ми е проблемната зона цяло лято правих упражнения има ефект доста съм отслабнала но тази долна част на корема си седи :хх седи много грозно и не се чувствам добре в кожата си...много бих искала да ми каже някой с повече опит за най-добрите упражнения за тази област иии някаква диета която да спазвам...моля ви помогнете!Благодаря предварително :)))

Zyra
10-21-2012, 20:03
Здравейте!Значии искам някой да ми помогне как да постигна целта си.Та тренирам танци и искам за ококлу месец месец и нещо възможно наай-много да си стегна корема за един концерт ааа облеклото просто си го изисква..Аз имам един проблем...долната част на корема!!!Цял живот там ми е проблемната зона цяло лято правих упражнения има ефект доста съм отслабнала но тази долна част на корема си седи :хх седи много грозно и не се чувствам добре в кожата си...много бих искала да ми каже някой с повече опит за най-добрите упражнения за тази област иии някаква диета която да спазвам...моля ви помогнете!Благодаря предварително :)))

За корем има много упражнения. Освен коремни преси можеш да застанеш наполувина в леглото(с крака) а тялото да е във въздуха и да се стараеш да се надигаш нагоре(така тренираш корема отстрани). Доста е трудно в началото. Когато правиш коремни преси нека гръбнакът ти да е изправен. Като слагаш ръцете зад глажата нека са в права линия, а не ги свивай. Така упражнението е по-трудно, но тренираш корема, а не натоварваш гръбнака, където няма нужда. Свий ръцете в лактите с юмруци посока главата. Започни да правиш движения в талията двъжейки я наляво на дясно в комбинация с ръцете си. Не е сложно. И аз навремето имах подобен проблем. По наследство жените в моето семейство са много слаби и с леко закръглено коремче, но с тренировки и това се решава.

ItsMeBitchezz
10-21-2012, 20:27
А някаква диета да ми предложите?

qkakukla2
10-21-2012, 20:29
Не те разбрах какво имаш предвид.
Намали газираното и ако искаш отиди в някой фитнес център, за да ти покажат упражнения или гледай от интернет. :)

ItsMeBitchezz
10-22-2012, 17:06
Интересува ме и как да сваля излишните мазнини се пак там има натрупани мазнини в корема правих много хубава аеробика тежка беше и сега имам отвартителна мусколна треска на прасеца.И двата при това и за това скоро не съм ги правила.И някой да сподели диета която наистина помага?

FuckingFreak
10-22-2012, 19:08
Мускулната треска се лекува с движение, мацка. :)