PDA

View Full Version : Височината от значение ли е?



druzilla
10-21-2012, 19:32
Мислите ли,че височината е от значение?Примерно ако едно момиче ви допада като външност и характер,бихте ли го отрязали,защото е много по-ниско от вас?

FuckedUp
10-21-2012, 22:06
За някои хора има, за други - не.
Темата ти е безсмислена и такива теми има колкото искаш.


Мислите ли,че височината е от значение?Примерно ако едно момиче ви допада като външност и характер,бихте ли го отрязали,защото е много по-ниско от вас?

Да не си объркал? Кой би отрязал момиче, което е по-ниско от него?

TrollWare
10-21-2012, 22:20
Не

Goddess
10-21-2012, 23:08
Да, от значение е. И да, бих отрязала и режа, когато са ниски.

JDeel
10-21-2012, 23:22
Винаги всичко е от значение. Ниско момиче => някои момчета биха я харесали по-лесно, други не биха се включили в надпреварата. Размера на момичето е едновременно бонус и недостатък, зависи кой я гледа. Само ниските момчета са с по-големи основания за сълзи :)

SisiStrange
10-22-2012, 03:26
Не се шашкай. :P Аз съм 1.60 някъде и по-странното е, че винаги са ме харесвали срвнително високи момчета. За жена не е лошо. Имаш възможност да носиш токчета без да стърчиш над нечия глава.

HollyGolightly
10-22-2012, 04:01
Разбира се, че височината също е фактор, може би не за всички, но за повечето хора които познавам. А колкото до другият ти въпрос, не виждам къде е проблема в това момичето да е по-ниско, винаги съм си мислела, че това даже е за предпочитане. Е сега ако говорим за някаква огромна разлика от рода на момиче 1.50 и момче 2м може и да е малко странно, но все пак въпрос на вкус.

EverywhereWithYou
10-22-2012, 04:21
Мм за мен да, но в умерени граници. Да речем, аз съм 1.60 и едва ли бих излизала с някой, колкото мен (по-нисък съвсем). 1.71-2-3 и нагоре е окей :)

xoxi
10-22-2012, 06:58
Всички ще се съгласим, че това (http://24.media.tumblr.com/tumblr_ldmqjrsxOH1qdbbywo1_500.jpg) е по-сладко от това (http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTy8TMZz50ooOYTm3ts4zeKMjQZeCKFj UAJXW9WEflv9fc3ZyZOYIo8kgnFow). :D

Colouring
10-22-2012, 07:02
Аз като съм 175 не се заглеждам по момчета по-ниски от мен определено. А и винаги очите ми попадат на високи. Според мен е по-сладко момичето да е по-ниско, но познавам двойки, при които е обратното, и въобще не им пречи. Няма значение, любов да има. :Д

pandabear
10-22-2012, 07:33
И аз не съм от много ниските, но по принцип през повечето време нося кецове, и дори момчето да е на моята височина, или малко по-ниско не си личи много... :d Само при по-официални случай обувам токчета, но пак не особено високи, леко елегантни, ама пък и тогава не ми пречи, въпрос на личен избор.

bloodyF
10-22-2012, 07:34
аз съм 160 и сегашният ми приятел е около 168-170, а по принцип си падам по страшно високи момчета, ама в случая- нямаше значение, т.к. той е прекрасен , независимо колко е висок :3

Amore-Mio*
10-22-2012, 07:38
За мен, от части има. Предпочитам по-високите от мен момчета - някак се чувствам в безопасност. И не мога да се представям с момче, по - ниско от мен.

juj4elinka
10-22-2012, 09:43
Мислите ли,че височината е от значение?Примерно ако едно момиче ви допада като външност и характер,бихте ли го отрязали,защото е много по-ниско от вас?

Когато момичето е по-ниско? Повечето хора смятат, че е проблем, когато момчето е доста по-ниско от момичето...
И в двата случая мои приятели са доказвали, че не е проблем. Имам приятел, на когото приятелката му е доста под рамото и дълго време са заедно и се обичат изключително много. Не съм срещала момче, което да има проблем с това, че приятелката му е доста по-нисичка от него. Е, друга е вече работата според момичетата. Някои само за това, че момчето не е сред най-високите биха го отсвирили, защото може би ги е страх от това, че ще бъдат подигравани от някого заради това. Аз лично също не би ми било особено добре да се срещам с момче, което е значително по-ниско от мен, но не казвам, че е невъзможно. Имам познати, момче и момиче, които са заедно въпреки, че той е от по-нисичките, обичат се и не мисля, че друго им е нужно. Когато си влюбен в някого и го обичаш наистина, не те интересува какво биха казали останалите и какви недостатъци може да има половинката ти. :)

Hayashi
10-22-2012, 11:03
Аз - 1.55, той - 1.72. Избирахме се точно по височината естествено! xD
Това да глупости, изобщо не е важно кой колко е висок. Не бих излизала с по-ниски от мен, ама на тази възраст вече с петокласници си е направо педофилия. >w>

heartshapedbox
10-22-2012, 12:43
За мен, от части има. Предпочитам по-високите от мен момчета - някак се чувствам в безопасност. И не мога да се представям с момче, по - ниско от мен.
Да, и аз така.
И като ме гушне се чувствам мъничка :3

Azoria
10-22-2012, 15:14
Всички ще се съгласим, че това (http://24.media.tumblr.com/tumblr_ldmqjrsxOH1qdbbywo1_500.jpg) е по-сладко от това (http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTy8TMZz50ooOYTm3ts4zeKMjQZeCKFj UAJXW9WEflv9fc3ZyZOYIo8kgnFow). :D

+


И все пак ,ако има чувства, височината не е толкова важна. :)

ShtrudeL
10-22-2012, 15:21
Омг дребничките са толкова сладкии
Познавам момиче, което не просто е 1 и 60 на токчета, а е толкова дрееебничкаа самата й структура, много й отива.