PDA

View Full Version : Постоянна работа, докато учим задочно.



NqmamName
10-21-2012, 22:23
Здравейте. В момента уча редовно, но мисля да премина задочно, тъй като искам да започна да работя.
Има ли някой който е така и може ли да ми каже дали е трудно, как се справя и с двете работи едновременно? :)

Chacho
10-22-2012, 01:20
Пич, зависи си от теб, от специалността и от работата. Но общо взето, стига да си упорит, ще стане.

Glamour92
10-22-2012, 08:13
Ако си задочно,няма да имаш абсолютно никакви проблеми.
За редовното-също,особено ако учиш в голям град и носиш на стрес.Много опции има-почасова работа с гъвкав график,такава само за събота и неделя,нощни смени ...
Поразрови се,научи се да си разпределяш времето,приготви си чувал с кафе и си готов. :)

EinGutesKind
10-22-2012, 18:55
Цял живот ще работиш. Изкарай си спокойно студентските години, без да се разкъсваш между работа и учене. От моите колеги които работят, не успяват и да учат (повечето се отказаха, другите са със сумати невзети изпити). А и съм чувал, че работодателите не гледат с добро око на висшисти, завършили задочно.

Chacho
10-22-2012, 19:22
Цял живот ще работиш. Изкарай си спокойно студентските години, без да се разкъсваш между работа и учене. От моите колеги които работят, не успяват и да учат (повечето се отказаха, другите са със сумати невзети изпити). А и съм чувал, че работодателите не гледат с добро око на висшисти, завършили задочно.

Не всеки може да си позволи да не работи.

bilqnavod
11-08-2012, 12:32
Моят съвет е да си намериш работа на смени. По възможност да има и нощни. Защото ако не шефа не ти даде отпуска, правиш си графика на нощни, за да можеш да посещаваш очните занятия. Аз съм така.

donadona
11-08-2012, 13:41
Здравейте. Трябват ли ви пари? Аз ще ви кажа как да печелите, без да ходите на работа.
С една безплатна регистрация тук: http://tochica.com/r/2507 , автоматично ще започнете да печелите. Опитайте. Аз опитах и печеля.

mlakniwe
11-08-2012, 14:04
Що да е трудно имаш лекции 3 седмици /1-ви семестър/после изпити на другият месец например аз съм задочно имах лекции от 10-29 септември и си избирам октомври или ноември да се ява на изпити/изпитите обикновенно са събота или петък/, октомври взех 4 и сега ми останаха още 2 за ноември щото не бях подготвен, по-добре е да работиш нещо на половин работен ден, или на смени например и но и на пълен става после като имаш лекци или изпити си взимаш отпуска, която ти се полага за обучение и така или се сменяш с някой

mlakniwe
11-08-2012, 16:12
^^Seems Legit

donadona
11-09-2012, 05:29
колко милиона направи. ще стигнат ли на чичо митко да си смени жантите на ламбото че ги е одраскал

За сега само милион - чакам си другите :)

SpiritInBlack
11-09-2012, 12:19
ако ти се бачка за жълти стинки , работа има много

7aLaN7a
11-11-2012, 11:01
Търса добре изглеждащи и контактни и мотивирани за работа студенти за почасова работа в удобно за тях време,който има желание да прати кратко СV и снимка на емайл mlad_talant@abv.bg