PDA

View Full Version : Какво ми е ? ..



Mishi*
10-21-2012, 22:27
Здравейте :) ,мисля,че нещо има проблем в мен.. От няколко години 6 някъде правя секс с едно съседче.Беше ми първия и бях влюбена в него ,но нещата не се получиха и останахме само със секса. През тези години имах връзки ,сериозни така да ги кажем,но винаги когато имах нужда от някой ,му се обаждах не говорехме ,просто правехме секс.Винаги е бил много мил и внимателен,той е много хубаво и свястно момче,но пък с глупави логики към момичетата,защо да се доказва какъв е пред някоя ,не му се занимавало добре му било да си спи с мен и аз нямах проблем с това.Понякога ми ставаше кофти за това,че той ме приема само за секс,но пък аз му бях казала не веднъж ,че от него искам само това.Всичко си вървеше добре,да не беше честно спрямо момчетата с които имах връзки,но просто имах нужда от него понякога.Никога не се разбра ,че съм била с него ,не съм наранила тези момчета ,имах 2 връзки за по 2 години.Преди няколко месеца с това "съседче за секс" започнахме доста да си говорим,аз го познавам цял живот,но не сме говорели последните години кой знае колко.Лежахме и с часове си говорехме и ми беше доста приятно,той започна да ми звъни да ме пита как съм,що съм,да ми пише мили смс-и за лека нощ ,за това как иска да съм при него и прочие.Ставаше ми много миличък ,започнахме да излизаме не само в тях или в нас за по секс,забавлявахме се доста,отидохме с едни общи приятели малко на почивка за уикенда ,беше супер.Вечерта едно момче с което бях излизала преди тези неща да станат ми се обади,аз излязох от стаята да говоря и се забавих говорихме около 40 минути по телефона,когато се върнах той се държеше много хладно.И само ми казваше "Ей голяма телефониска си,отивай да си говориш" ,разни такива и подпийна повече започна да ми говори някакви глупости и аз не му обърнах внимание казах му да си ляга по-добре ,защото доста пи.Сложих го да си легне и си отидох при приятелите след около 5-6 часа си легнах и аз ,беше към 8 сутринта нашия се беше наспал започна обичайното .. Секс.. .При което му казах,че ми се спи доста и той се нацупи и заспа пак.След като се прибрахме в София продължихме да сме заедно ,нямаше проблеми ,но той почна да ми казва,че ми няма доверие,че не знае аз какво правя по цял ден ме няма .Проверяваше ми телефона,фейсбука,скайпа .. и почнахме да се караме и той ми каза " Как да знам ,че си само моя ,при положение,че като си имаше приятел спеше с мен ,как да знам,че не го правиш пак? " -при което аз се ядосах много и му казах да не ме занимава повече !! И приключих всякакви отношения с него ,преди месец той замина да работи в чужбина,деня преди да замине аз бях при сегашния ми приятел, той не спря да ми звъни да ми пише смси,как съм му липсвала искал да ме види преди да замине и т.н . Аз не го отразих,след няколко дни ми писа в скайп и започнаха пак едни обвинения ,при което аз го излъгах,че вечерта когато бяхме на почивка с приятели ,той докато е бил пиян сме говорели и съм му казала,че го обичам и че той ме обича и че когато се приберем в София ще е наред всичко и че той ме е излъгал и е прецакал всичко,просто не исках да ме обвинява .. при което той ми каза идвам си след 2 месеца,искам да говорим и да ти кажа някой неща очи в очи,липсваш ми много,изчакай ме.. И сега нямам представа какво да правя скоро ще си дойде а аз не знам,не искам да го изгубя,но определено не искам връзка с него .. :( и се чувствам виновна и се чувствам като някоя курва.. всеки път щом го видя искам да е мой ,когато просто ме докосне дори случайно изтръпвам .. ще се побъркам ,имам връзка сега и съм щастлива,но знам ,че ако си дойде ще почна пак да спя с него ..

TrollWare
10-21-2012, 22:32
Намирисвам нимфо

alphonsee
10-21-2012, 22:38
Поне като си такава курва прекрати отношенията със сегашния си приятел, че може момчето наистина да има чувства към теб и най-малкото не заслужава да бъде разиграван така. И какво значи "не съм наранила тези момчета"? Тази тъпа логика е аналогична на "Щом не са ме хванали, значи не е кражба" - плоска, недоизмислена. Съветът ми е да оставиш момчето което е до теб в момента, и ходи при ония да те клати, ти и друго не заслужаваш.

Goddess
10-21-2012, 23:00
Тебе хем те боли, хем те сърби обаче. След като в нито една от връзките ти, не ти е бил достатъчен човекът до теб, а си изпитвала нужда от съседчето ти..явно въпросът не опира там, че ти си от тези, които просто си изневеряват и един не им стига, а един не ти ДОстига и това е той. Момчето явно има и чувства към теб, ти също..защо не оставиш приятеля си? И без това не е честно спрямо него - независимо дали сега му изневеярваш физически, ти си мислиш за друг. Опитай с него като се върне, какво губиш? Най-малкото - за толкова години не сте си омръзнали в леглото, което е супер. Твърдиш и че досега не сте разговаряли особено - това също е хубаво, защото въпреки всички тези години, тепърва има какво да опознавате в другия. :)

JDeel
10-21-2012, 23:09
Нищо ти няма, просто по-силна форма на егоизъм + чувство за собственост :) Вината се лекува с откровеност и поемане на отговорност за последствията. Иначе щом ти харесва да береш плодовете от няколко дървета, няма лошо. Но все пак не е лоша идея дърветата да са запознати с какво си имат работа.

Иначе цялата история ми звучи като да се вземете със съседчето, явно натам отиват нещата :)

FuckedUp
10-21-2012, 23:24
Какво ми е?

Развратна курва си. Т'ва ти е.

Mishi*
10-21-2012, 23:37
Ами да това което не знаеш не може да те нарани ! А до колкото това дали съм курва ,да може би постъпила съм ужасно с тези момчета .. :( но просто той ме провокира с тези сини очи и като ме погледне и не мога искам да бъда с него,но само до там ,не мога нещо повече да имам тази негова параноя и ревност ме побъркват ..

HollyGolightly
10-22-2012, 04:14
Е никога ли не ти е идвало на ум, че ще дойде време да направиш своя избор и или да си с него и само с него, или да прекъснеш това което го имате и да бъдеш с някой друг. Опитваш се да стоиш на два стола едновременно и рано или късно ще се окажеш на земята. Ако си щастлива със сегашният си приятел остани с него, не си малко дете все пак трябва да можеш да взимаш решения и да со понасяш последствията.
И какво значи "но знам ,че ако си дойде ще почна пак да спя с него .. " никакъв самоконтрол ли нямаш?
А това което ти има според мен е, че си егоистка, искаш да имаш всичко, хем връзка с някого, хем приятелче за секс, но по този начин нараняваш 3ма човека. А ние тук няма как да ти кажем как да постъпиш, това си е твоя живот в крайна сметка.

anonymous708973
10-22-2012, 06:25
След като се прибрахме в София продължихме да сме заедно ,нямаше проблеми ,но той почна да ми казва,че ми няма доверие,че не знае аз какво правя по цял ден ме няма .Проверяваше ми телефона,фейсбука,скайпа .. и почнахме да се караме и той ми каза " Как да знам ,че си само моя ,при положение,че като си имаше приятел спеше с мен ,как да знам,че не го правиш пак? "
Ето тук е трябвало да му кажеш нещо от сорта на "Чакай сега, дай да поговорим, че нещо не сме се разбрали." и да му обясниш, че нещата са само секс и там ще си останат.

Amore-Mio*
10-22-2012, 07:43
Извинявай обаче, момчето си е с правото да си мисли това. В никакъв случай не прави добро впечатление да си имаш приятел, но да се чукаш с някой друг и след време да си заедно с този "съсед за секс". Той знае какво си правила, какви си ги вършела и е напълно нормално да ти няма доверие. В случая ти излиза, че не си права и държанието е по-присъщо да е да него, не за теб .

Това, какво ще правиш, го обмисли по - дълго време и стига си залъгвала останалите. Не знам изобщо как ти е добре, когато знаеш, че лъжеш някой.

juj4elinka
10-22-2012, 09:33
Ама ти сега влюбена ли си в "съседчето за секс" или какво..? Дай първо това да се изясни за последно.

Mishi*
10-22-2012, 11:14
Знам ,не съм малко ,но той ме побърква ако му откажа,почва да ми звъни постоянно.Ако ме види някъде навън,почва да ми се обяснява да ми крещи да се караме и ме напряга постоянно с неговите глупости.Веднъж исках да сложа края,при което той почна големи скандали обиди ,караници,посяганки .... Не съм влюбена в него ,не изпитвам абсолютно никакви чувства към него !!

TrollWare
10-22-2012, 12:59
Знам ,не съм малко ,но той ме побърква ако му откажа,почва да ми звъни постоянно.Ако ме види някъде навън,почва да ми се обяснява да ми крещи да се караме и ме напряга постоянно с неговите глупости.Веднъж исках да сложа края,при което той почна големи скандали обиди ,караници,посяганки .... Не съм влюбена в него ,не изпитвам абсолютно никакви чувства към него !!

Продължавайте да се клатите , продалжавайте! НАПЪЛНО НОРМАЛНО Е ! :lol:

Azoria
10-22-2012, 15:13
Аз ли не разбрах или защо си го излъгала , че сте си казали ,че се обичате? :shock:

xXxPETYAxXx
10-22-2012, 16:04
Няма да те нападам за нещата, които си направила, защово вече е свършен факт така или иначе. Не те разбирам, защо си се държала така, като гледам и ти не се разбираш. Обаче няма как да се залъгваме. Вече трябва да избереш - или да имаш сериозна връзка с него, или да прекратите това отношение "приятели за секс". Средно положение няма как да има вече. Ако не го обичаш и не искаш връзка с него - по-добре му го кажи директно. Нека не се връща, ако е само заради теб, защото очевидно човека се надява на нещо повече, а ако го оставиш да се върне с очакването да си негова и накрая му кажеш, че не го обичаш направо ще те намрази, и честно казано и боя ще си заслужиш!

FuckedUp
10-22-2012, 18:26
Знам ,не съм малко ,но той ме побърква ако му откажа,почва да ми звъни постоянно.Ако ме види някъде навън,почва да ми се обяснява да ми крещи да се караме и ме напряга постоянно с неговите глупости.Веднъж исках да сложа края,при което той почна големи скандали обиди ,караници,посяганки .... Не съм влюбена в него ,не изпитвам абсолютно никакви чувства към него !!

И отгоре на всичко имаш доста лабилна психика. Честито.

ACrimeNovelist
10-22-2012, 18:40
За мен определено не си наясно с чувствата си.
Ние няма как да сме сигурни какво чувстваш, тъй че трудно ще ти помогнем в това отношение.
Обаче не забравяй, че повечето хора си нямат съседче за секс и не го намират за нормално. В случая последствията са малки - пристрастила си се към правенето на секс с ощастливителя, но това е лесно за преодоляване.
Съветът ми е да спреш да правиш секс с хора, които не обичаш.
Не защото това е лошо (просто е смахнато, некоректно и глупаво).
Спри, защото иначе може да е много хубаво.
Ако правиш секс с онзи, когото обичаш, удоволствието ще е по-голямо и ще изпиташ нещо, което до момента (според мен) ти е отчасти непознато - любов.

kyon
10-22-2012, 18:43
О, боже стига с тоя морал, морал и пак морал..
Щом е решила да се чука с 2ма ще си го прави пак, дори и да изпишете 782378 страници колко неправилно е това...

Говори с момчето смело и си кажи какво точно искаш...
Едвали е най - добрия в леглото.. ако ти е само за това ((:

Sirius
10-23-2012, 15:26
Баси долното същество си..... Недай боже да попадна на неква такава един ден без да знам......

avgo01
10-23-2012, 15:49
Баси долното същество си..... Недай боже да попадна на неква такава един ден без да знам......


+1 !

zombolovesu
10-23-2012, 15:57
зарежи го, щом се напива, като я няма съседката му за секс...

Mishi*
10-24-2012, 17:50
Аха,не писах за да ме обиждате ,но както и да е взех решение ,благодаря на всички все пак ,лека вечер и момчета така като обиждате ,не ви прави мъже ! :)

ShtrudeL
10-24-2012, 17:59
Не слушай мнения като това:


Поне като си такава курва прекрати отношенията със сегашния си приятел, че може момчето наистина да има чувства към теб и най-малкото не заслужава да бъде разиграван така. И какво значи "не съм наранила тези момчета"? Тази тъпа логика е аналогична на "Щом не са ме хванали, значи не е кражба" - плоска, недоизмислена. Съветът ми е да оставиш момчето което е до теб в момента, и ходи при ония да те клати, ти и друго не заслужаваш.

Всъщност, не слушай повечето, които те наричат курва, или някаква, която е съгрешила ужасно много. Адашче.
В огромна част от стената ти от текст, откривам начин на мислене, който откривам и в себе си... Може да е за добро, може да е за лошо, не знам. Но те разбирам.
Имала си две дълги връзки и през това време си правила секс с това момченце. Какво не ти даваха тези две момчета, с които си била?

Mishi*
10-24-2012, 18:03
Значи секса с него не е бил постоянен,бил е от време на време ,но го имаше.Не знам това е момчетата бяха страхотни ,може би повече отколкото трябваше ,прекалено мили ,отзивчиви ,което е чудесно и го оценявах,но понякога явно имах нужда да бъда с някой ,който не може да бъда мой,защото го познавам това момче ,което ми е съсед и знам много добре,че ако съм с него няма да е за дълго .Секса с него не е някакъв уникален,правила съм по-хубав с момчета с които съм имала връзка,просто не знам не мога да го обясня,той има нещо което те нямат,но не знам кое е :( ..

SpiritInBlack
10-24-2012, 18:04
курва си. затова сме на това положение

notlike
10-24-2012, 18:38
Животът ти връща за това, което си правила с хората... защото това е гавра. Да изневериш - ОК, случва се на всички. Да го правиш систематично толкова години - съжалявам, аз като сбъркано създание смятам, че това не е нормално. Няма да те виня, защото аз не обичам да лепя етикети на хората, а да съдя по делата им. Времето е заминало, не можеш да го върнеш. Едно обаче не можах да разбера - защо след като си била с разкошни момчета, поне по думите ти, си "разнообразявала" с този? А сега се оказва и че нямаш чувства към него. Странна птица си. Според мен би било добре да останеш малко насаме със себе си и да изясниш какво НАИСТИНА искаш от живота. Ако искаш да си с "комшийчето", знай, че при вас няма да има липса на емоции - напротив, ще се обичате, но ще се карате, ще стават скандали и какви ли не работи. Ако ти се живее по този начин - давай. Денят ти ще е интересен винаги, но пък не особено лицеприятен на моменти. Ако избереш да търсиш уравновесен човек, навярно ще ти е по-трудно, ще се чувстваш недооценена на моменти, ще търсиш "забавлението", понякога ще ти липсва разхайтения начин на живот, но пък ще си спокойна. Ти избираш какво ще търсиш - провокативните сини очи, сърцераздирателните драми, носните кърпички и депресиращите песни или спокойствието, семейния уют и човек, на когото можеш да се довериш винаги. Ти избираш, защото животът е твой. Знай обаче едно - не можеш да имаш всичко :)

Megiiito*
10-24-2012, 18:40
:)

TrollWare
10-24-2012, 18:44
Аз комшииката я викам за да сготви :D

Mishi*
10-24-2012, 18:48
хаха както и да мерси наистина на всички :)

ShtrudeL
10-24-2012, 19:05
курва си. затова сме на това положение

Я пък този.

Mishi*
10-24-2012, 19:41
Без коментар ShtrudeL остави ги мерси все пак и на теб :P